Wizards Run hra

Ve střílečce Wizards Run na tebe čeká 9 levelů a jeden speciální, ve kterých máte za úkol zneškodnit nepřítele pomocí různých prostředků. Hra se ovládá šipkami, klávesou C pro střílení a mezerník pro výběr zbraně. I přes retro look může nalákat nadšence svojí hratelností. Jak si s protivníky poradíte, je v rukou čaroděje.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Wizards Run hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Dino Run: Enter Plan..

Dino Run: Enter Planet D hra

Oblíbený dinosaurus dino je zpátky. opět se blíží na zemi krutá pohroma. podaří se ti utéci před smrtící stěnou? Pokud ne tak..

Chuck the Sheep

Chuck the Sheep hra

V této hře nechcete přijít o svou důstojnost a chcete se pokusit utéct z farmy, než ztratíte vlasy. na začátku každého dne, b..

Sift Heads World: 7 ..

Sift Heads World: 7 Ultimatum hra

V poslední části utečte od policie a zničte své poslední protivníky. po úvodní předehře se něco pokazí. kiro je zatčen, short..

Duck Life 3

Duck Life 3 hra

Ve třetí epizodě se znovu setkáme se sportovními kachňaty. začněte jako úplný začátečník. postupným školením běhu, lezení, pl..

Mad Bombs

Mad Bombs hra

Toto je další dělová hra s jedním rozdílem. bohužel dělo má neodstranitelnou závadu. s hořící pochodní odpalte bombu tak rych..

Cactus McCoy

Cactus McCoy hra

V této hře jste kaktus "mccoy": skočte, běžte a bojujte proti řadě nepřátel v několika různých oblastech. hra obsahuje celou ..

Bela Kovacs

Bela Kovacs hra

V této hře jste tajemný detektiv. vyšetřete brutální vraždu a snažte se chytit děsivého vraha, který je na útěku. shromažďujt..

Me and My Dinosaurus

Me and My Dinosaurus hra

Kdysi dávno se narodil malý dinosaurus. když dino vyrostl, nikdo ho měl rád. dino musel utéct. pro dokončení kola musíte spol..
Poslední hledané hry našimi uživateli