War Story hra

Klasický model hry bránění pevnosti ve stylu Age of war. V této hře musíte ubránit svou pevnost a zničit soupeře. K dispozici máte velké množství útočných jednotek. Nezapomeňte používat také super zbraně jako je luk, hromadný luk a dělová koule. Druid vám pomůže léčit jednotky. Ovládání: myš


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako War Story hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Epic War 5

Epic War 5 hra

Zahrajte si 5 část "epic war" série a zvolte 3 znaky (každý s jejich vlastním jedinečným příběhem), 30 jednotek a 70 dovednos..

Endless War 6

Endless War 6 hra

V další části "endless war" série, dobijte svět a pomocí své armády zničte všechny nepřátele. na výběr máte ze spousty tanků,..

Adventure Story

Adventure Story hra

Hrajte "adventure story" hru a objevujte nové prostředí, kouzla, zbraně a hordu nepřátel. ovládání: Šipky - pohyb, s - útok, ..

Relic of War

Relic of War hra

Vyberte si svou armádu, jděte nazpět do druhé světové války v evropě a dominujte všem zemím. prozkoumejte celou řadu strategi..

Endless War 5

Endless War 5 hra

Toto je pátá část "endless war" série. nestyďte se a zničte velké základny nepřátelských armád. použijte bojové tanky nebo au..

Age of War 2

Age of War 2 hra

V této hře bude vaším úkolem vést válku proti nepřátelským civilizacím, bránit svou základnu a zničit své nepřátele. bavte se..

Epic War 4

Epic War 4 hra

Čtvrtý díl série "epic war" obsahuje mnoho nových funkcí a 5 unikátních hrdinů, 12 kol, 20 různých jednotek a mnoho dalších p..

One and One Story

One and One Story hra

Zahrajte si milostný příběh mladého chlapce a dívky. projděte v různých úrovních všechny nástrahy a dejte zamilovaný pár dohr..

Bomber at War

Bomber at War hra

V této hře máte sílu k útoku na letadla, střílení na nepřátelské věže, hangáry, letadla atd. použijte těžce vydělané peníze n..

Endless War: Defense

Endless War: Defense hra

Dokážete ubránit svou linii a vyhnout se nepřátelským útokům? Jedná se o sérii obranných prvků. můžete použít mnoho různých z..
Poslední hledané hry našimi uživateli