Tentacle Wars hra

Válka mikrobů je zpět. V roli generála zelené armády budete obsazovat nepřátelské velitelství. V každém kole je obzvláště důležitý začátek. Zvolte tu správnou taktiku a nepřítele rozdrťte na kusy. Bavte se!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Tentacle Wars hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Mainlands Wars

Mainlands Wars hra

Skvělá strategická hra s realtime bitvou mezi jednotlivými hráči. pokud máte rádi hry typu wortex wars, tak vás tato hra bude..

Cloud Wars

Cloud Wars hra

V této hře veďte vaši armádu mraků a staňte se králem počasí na celé planetě. mraky mají rozdílné schopnosti, které jsou závi..

Gravitee Wars

Gravitee Wars hra

Ovládněte galaxii a střílejte na všechny své nepřátele! hra obsahuje několik různých planet a sluncí. je třeba počítat s grav..

Hex Wars

Hex Wars hra

Hrajte tuto multiplayerovou tahovou strategii pro 2-4 hráče. projděte 3 malými výukovými programy a naučte se správné herní t..

Airborne Wars 2

Airborne Wars 2 hra

Spojenci byli napadeni. jako jejich oddaný bratr jim musíte vyrazit na pomoc! máte k dispozici svoje výsadkové jednotky rychl..

Civilization Wars 2:..

Civilization Wars 2: Prime hra

Válka civilizací je zpět. vaším úkolem je ovládnout svět a porazit ostatní civilizace. ukažte světu, která civilizace je nejl..

Virus Wars

Virus Wars hra

Další hra ve stylu válka buněk. reprezentujte vaši mikrobiologickou skupinu a ovládni všechny dostupné buňky. nedejte prostor..

Notebook Space Wars 2

Notebook Space Wars 2 hra

Klasické hry, které jsou podobné space invaders vždycky pobaví. v této luxusní hře s nezvyklou grafikou vás čeká 13 levelů v ..
Poslední hledané hry našimi uživateli