Star Kite hra

V této hře ovládáte draka a snažíte se s ním posbírat všechny hvězdy, které vám letí vstříc. Pozor ale na vzduchem plující stromy, těm se musíte vyhnout, abyste dosáhli toho nejvyššího skóre.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Star Kite hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

New Star Soccer

New Star Soccer hra

To je fotbal hra, ve které budete budovat kariéru jako fotbalista. zlepšit své dovednosti a stát se úspěšným hráčem utkání. z..

Star Relic

Star Relic hra

Ziel des spiels ist es die feindliche basis zu zerstören. du hast mehrere kampfeinheiten zur verfügung. in jeder runde kann..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Miragine War!

Miragine War! hra

Tato hra vás vezme zpět do starých časů. můžete bojovat proti velké armádě. každých 30 sekund, začíná nové kolo, a v každém k..

Wingmen

Wingmen hra

Jako generál letectva zničte všechny nepřátelské bojovníky a jejich základny. jednou za čas vaši inženýři vynaleznou nový arz..

Potion of Beauty

Potion of Beauty hra

Představte si, že jste ošklivá stará čarodějnice a pokuste se vymyslet lektvar, který vám dá mládí a krásu. budete kombinovat..

Rockstar Dreamer

Rockstar Dreamer hra

Internetová verze populární hry guitar hero je tady. cvičte a staňte se rockovou hvězdou. můžete si vybrat různé problémy a s..

Zombus

Zombus hra

Opusťte město plné zombie a sbírejte co nejvíce těch, co přežili. budete mít obrněné staré auto s vojákem na střeše. po každé..

Ninja Cannon Retalia..

Ninja Cannon Retaliation hra

Ninjové jsou vaše armáda. vystřelte ninju z kanónu. musíte trefit všechny tajemné démony. pokud se vám podaří sestřelit staré..
Poslední hledané hry našimi uživateli