Road of the Dead hra

Odjeďte z města plného zombie a zničte všechna tato stvoření. Hra se ovládá pomocí W, A, S, D, fešáka s E, R pro čepel stiskněte tlačítko F a použití zbraně nebo pěsti. Hodně štěstí!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Road of the Dead hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Match Day of the Dead

Match Day of the Dead hra

V této hře střílejte na své nepřátele se zadaným počtem balónků. vyberte si ten správný směr a správný vpád. dejte si pozor n..

Sands of the Coliseum

Sands of the Coliseum hra

Staňte se nejlepším gladiátorem a porazte své soupeře. kupte lepší zbraně nebo brnění, zaškolte nové gladiátory a zaútočte na..

The Legend of the Go..

The Legend of the Golden Robot hra

Zahrajte si propracovanou dobrodružnou hru, která zahrnuje prvky turn-based rpg hry. najděte všechny části robota, který jako..

Guard of the Kingdom

Guard of the Kingdom hra

Ty jsi se stal vládcem hradu. tvým úkolem je ubránit hrad proti nepřátelům. tvé vojsko můžeš vytvořit z nabízených žoldáků. n..

Defence of the Portal

Defence of the Portal hra

Zachraňte svůj tranzitní portál před nájezdy nepřátel. Útočící příšery vás budou chtít zlikvidovat. váš arzenál můžete doplni..

Rise of the Titans 2

Rise of the Titans 2 hra

Monstra jsou zpět. vyberte si svoje monstrum. vaším úkolem je zlikvidovat lidskou populaci široko daleko. v každém levelu mát..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Days of the Death

Days of the Death hra

Dokážete ubránit pevnost proti 13 nepřátelským útokům? Po každém dni si budete moci koupit lepší luk, šípy nebo opravu opevně..

Rise of the Colony

Rise of the Colony hra

Zachraňte pár zbývajících kolonistů před nálety mimozemských letadel. použijte desítky obranných věží, obranné zdi a spoustou..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..
Poslední hledané hry našimi uživateli