Quantum Zombies hra

Budoucnost je ztracená hordy nemrtvých zombíků zahubili skoro celé lidstvo. Je jen jedna možnost jak vše napravit. Chytrý vědec vymyslel stroj času. Jste vyslán do minulosti abyste napravil ztracenou naději. Zničte všechny zombíky a zachraňte lidstvo. Ovládání: šipky, myš


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Quantum Zombies hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Tequila Zombies 2

Tequila Zombies 2 hra

Zničte co největší počet zombie. po každé vaší smrti kupte nové zbraně a střílejte znovu. ovládání s wasd nebo šipky - pohyb,..

Tequila Zombies

Tequila Zombies hra

S různými zbraněmi zničte co největší množství zombie a buďte trpěliví, jak jen to půjde. jednou za čas si můžete vzít někter..

Zombies vs Penguins

Zombies vs Penguins hra

Použijte správný odraz a snažte se zastřelit jednou ranou co nejvíce zombie. za headshot můžete získat bonusové body. ovládán..

Zombies Ate my Mothe..

Zombies Ate my Motherland hra

Sovětský svaz se rozpadá! na daleké sibiři jste už jediný obyvatel. v tomto neutěšeném koutě světa musíte bránit svůj domov. ..

Harry Quantum 1

Harry Quantum 1 hra

Jako detektiv se snažte najít ztracené programy z nejpopulárnější televizní stanice. jedná se o klasickou dobrodružnou hru. n..

SAS Zombie Assault TD

SAS Zombie Assault TD hra

V této hře, využijte obranných věží nebo najatých žoldnéřů k zastavení hordy krvelačných zombie. hodně štěstí!..

Earn to Die

Earn to Die hra

Toto je první série "earn to die" hry. doleťte míle vzdálený vrtulník a zachraňte si kůži. ale pozor, existuje mnoho zombie a..

Zombie Situation

Zombie Situation hra

Probojujte se přes město plné zombie, objevujte nové zbraně a zachraňte svou ženu, která je uvězněná v nedalekém obchodě. ovl..

All We Need Is Brain..

All We Need Is Brain 2  hra

V této hře strategicky vyplňte místo s voňavým mozkem a přilákejte masožravé ošklivé zombie do pasti. pokud nemůžete vést běž..

All We Need Is Brain

All We Need Is Brain hra

V této hře vyplňte místo s aromatickým mozkem a nalákejte monstrózní hladové zombie do bažiny, nechte je explodovat na mině n..
Poslední hledané hry našimi uživateli