Piece of Princess Cake hra

Pomoz Sandrovi s hledáním okolo vesnice něčeho, co přesvědčí Andrease k tomu, aby změnil názor a prodal mu kousek princezninýho dortu. Tomu však brání k prodeji 400 let stará přísaha, kdy se Andreasovi předci zapřísahli, že neprodají žádný z těchto dortů nikomu ze Sandrovi rodiny.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Piece of Princess Cake hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Princess Wedding Mak..

Princess Wedding Makeover hra

Princess wedding makeover je dívčí interaktivní hra, kde ze zanedbané princezny pomocí všech dostupných kosmetických vymoženo..

Bearboy and Cursor

Bearboy and Cursor hra

Pomozte medvídkovi v jeho pátrání po velkém kusu medu. hrajte se šipkami nebo wasd a klikněte na tlačítko aktivovat herní prv..

Joy Stacker

Joy Stacker hra

Skládání obrazců do stabilní konstrukce není jednoduché. zkuste poskládat konstrukci odolnou proti větru a času. hra nabízí d..

The Power of Love

The Power of Love hra

Hra, v překladu, síla lásky, je o dobývání hradu střežený králem. sbíráním zlaťáků vylepšujete výzbroj, a tak zvyšujete šanci..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Match Day of the Dead

Match Day of the Dead hra

V této hře střílejte na své nepřátele se zadaným počtem balónků. vyberte si ten správný směr a správný vpád. dejte si pozor n..

Relic of War

Relic of War hra

Vyberte si svou armádu, jděte nazpět do druhé světové války v evropě a dominujte všem zemím. prozkoumejte celou řadu strategi..

Army of Ages

Army of Ages hra

V této hře pokračujte a zničte nepřátelskou armádu s pomocí 50 různých jednotek a věží. pokud získáte dostatek zkušeností, mů..

Last Line of Defense

Last Line of Defense hra

V této hře braňte svou základnu proti hordám nepřátel. začínáte s obyčejnou puškou, ale později si budete moci dovolit i skut..
Poslední hledané hry našimi uživateli