Parking Fury hra

Máte rádi parkovací hry? Jestli ano, tady je jedna z nich. Posaďte se za volant auta, neboť nastává čas na zaparkování několik aut... Projeď autem okolo překážek, vyhni se nabourání a zaparkuj na vyznačeném místě. Když je zaparkování opravdu přesné, dostáváte automaticky nové auto s novým parkovacím místem.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Parking Fury hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Busman Parking 3D

Busman Parking 3D hra

Ve hře busman parking 3d dostanete příležitost si sami vyzkoušet řídit autobus. vaším úkolem bude najít parkovací místo a na ..

Freeway Fury 2

Freeway Fury 2 hra

Skok z auta do auta. dokončete hru dříve, než vám vyprší čas. ovládání: pohybovat se šipkami, s "z" skok do jiných vozů. bavt..

Freeway Fury

Freeway Fury hra

Se můžete dostat na cílovou čáru a dokončit úroveň? Začněte se svým autem, ale můžete jej změnit při jízdě. budete mít spoust..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..

Freeway Fury 3

Freeway Fury 3 hra

Hra ve stylu gta. tvoje postava je ostrý hoch ze špatné čtvrti. tvým úkolem je nasbírat co nejvíc bodů ničením a kradením aut..

Road of Fury 2

Road of Fury 2 hra

Nebezpečná jízda v krajině plné nepřátelských bojovníků je zpět! další díl této krvavé série přináší nová auta, nové zbraně a..
Poslední hledané hry našimi uživateli