Papas Bakeria hra

Právě se ti podařilo získat práci v Papas pekařství, které je to nejoblíbenější ve městě a umístěno ve středu centra Whiskview. Ber od zákazníků objednávky a pak jim připravuj jejich oblíbené koláče, podle jejich přání.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Papas Bakeria hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Papas Pastaria

Papas Pastaria hra

Je to tady, desátý díl série papas právě vychází. otevřete svou pastarii a začněte obsluhovat své věrné zákazníky. vaším úkol..

Papas Cheeseria

Papas Cheeseria hra

Papa louie toho stále nemá dost a tak si tentokrát otevřel nové rychlé občerstvení s tousty. jako hlavní vedoucí budete muset..

Papas Wingeria

Papas Wingeria hra

Papa louie potřebuje rozšířit jeho rychlé občerstvení s křupavými kuřecími stehny. obslužte zákazníky chutným grilovaným mase..

Papas Pancakeria

Papas Pancakeria hra

Máte palačinkový obchod, který vyrábí palačinky, vafle a francouzské toasty. obslužte zákazníky tak rychle, jak je to jen mož..

Papas Freezeria

Papas Freezeria hra

Buďte šéf obchůdku se zmrzlinou na tropickém ostrově. připravte objednávky, směs zmrzliny a vybrerte ty správné ingredience. ..

Papas Taco Mia

Papas Taco Mia hra

Vytvořte různé potraviny s velkým množstvím ingrediencí. dávejte pozor, každé jídlo může zničit spoustu věcí. objevte a kupte..

Papas Burgeria

Papas Burgeria hra

Papa louie otevírá nové podnikání s hamburgery. zvyšte jeho popularitu a vydělávejte peníze. na vrcholu toho, co potřebujete ..

Papas Donuteria

Papas Donuteria hra

Papa louie je tu s novým typem hry. teď bude vaším úkolem rozjet koblihárnu. právě jste otevřeli a zákazníci si začli objedná..

Jack Smith

Jack Smith hra

Od stejných tvůrců a po sérii "papas" přichází další část. ale tato je výrazně odlišná. můžete vytvářet pro statečné vojáky n..
Poslední hledané hry našimi uživateli