My Dolphin Show 5 hra

My Dolphin Show 5 je další díl zábavné dívčí hry, kde ovládáš delfína a jeho vystoupení ve vodním parku. Za splněný úkol budeš odměněn dobrými rybičkami. Hra se ovládá šipkami. Příjemnou zábavu!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako My Dolphin Show 5 hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

My Dolphin Show 6

My Dolphin Show 6 hra

V této zábavné dívčí hře do mobilu s názvem my dolphin show 6 budeš trénovaný delfínek, který plní úkoly své čvičitelky a bav..

Word Play 2: 5 Diffe..

Word Play 2: 5 Differences hra

Word play 2 5 differences je příjemná oddechová logická online hra, kde budete hledat rozdíly v obrázcích. na každém obrázku ..

Park My Car 2

Park My Car 2 hra

Zábavná hra do mobilu park my car 2, bude jako název říká výzvou, abyste ukázali své parkovací dovednosti. k dispozici je 15 ..

Epic War 5

Epic War 5 hra

Zahrajte si 5 část "epic war" série a zvolte 3 znaky (každý s jejich vlastním jedinečným příběhem), 30 jednotek a 70 dovednos..

Endless War 5

Endless War 5 hra

Toto je pátá část "endless war" série. nestyďte se a zničte velké základny nepřátelských armád. použijte bojové tanky nebo au..

Snail Bob 5: Love St..

Snail Bob 5: Love Story hra

Šnek bob se nám zamiloval, v dalším pokračování populární herní série. jeho vyvolenou se stala populární a krásná zpěvačka. m..

Zombies Ate my Mothe..

Zombies Ate my Motherland hra

Sovětský svaz se rozpadá! na daleké sibiři jste už jediný obyvatel. v tomto neutěšeném koutě světa musíte bránit svůj domov. ..

Bury my Bones

Bury my Bones hra

Chtěl bys být hrobníkem? V této hře se hrobníkem staneš. tvým úkolem je dostat kostlivce do hrobu, aby mohl být zakopán. k tr..

Trollface Quest 5: W..

Trollface Quest 5: World Cup 2014 hra

Sledujete fotbal v televizi? Světový šampionát ve fotbale právě probíhá. vy si můžete s populárním trollem trošku zařádit. po..
Poslední hledané hry našimi uživateli