Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. V první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. Teď jsme v 2 části! Pojďme letět s drakem. Pomocí ovládacích prvků a mezerníku. Užijte si to!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Learn To Fly 2 hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Go Go Goblin 2

Go Go Goblin 2 hra

Máte rádi styl her: doleť co nejdál. go go goblin 2 je velmi vydařená hra a bude vás bavit hodně dlouho. je to remake dnes už..

Flappy Bird

Flappy Bird hra

Perfektní zábava s neposedným ptákem. zkuste proleťet celou trasu hry s neposedným ptákem, který se ovládá opravdu těžko. pok..

Amigo Pancho 5

Amigo Pancho 5 hra

Náš oblíbený hrdina s balónky je zpět. v pátém díle hry amigo pancho je vaším úkolem letět co nejvýše. tentokrát se děj hry o..

Earn to Die 2012 par..

Earn to Die 2012 part 2 (Year 2014) hra

Earn to die 2012 part 2 (jinak také earn to die 2014) je tu opět z krvavou jízdou plnou nadupaných aut a zombie. tentokrát má..

Home Sheep Home 2

Home Sheep Home 2 hra

V této hře budete ovládat tři ovečky, které vypadají jako shawn. ovce musí perfektně společně fungovat, jinak nebudete moct p..

Spear and Katana 2

Spear and Katana 2 hra

Abyste se stali legendárním bojovníkem, musíte se naučit šermování a lukostřelbu. nepřítel na vás zaútočí, když vás uvidí. je..

Rise of the Titans 2

Rise of the Titans 2 hra

Monstra jsou zpět. vyberte si svoje monstrum. vaším úkolem je zlikvidovat lidskou populaci široko daleko. v každém levelu mát..

Flash Cycle 2

Flash Cycle 2 hra

Znáte klasickou hru hada. flash cycle 2 je multiplayerová bitva hadů. můžete získávat upgrady. vaší úkolem je v jednotlivých..

Road of Fury 2

Road of Fury 2 hra

Nebezpečná jízda v krajině plné nepřátelských bojovníků je zpět! další díl této krvavé série přináší nová auta, nové zbraně a..

Shape Shifter 2

Shape Shifter 2 hra

Krásná hra se třemi postavičkami. myš, zajíc a slon mají každý speciální vlatnost. projděte všechny levely a cestou použijte ..
Poslední hledané hry našimi uživateli