Hry zdarma online

Čerstvé nové hry zdarma pro znuděné uživatele! Nejlepší hry všech dob!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Summersports.io

Summersports.io hra

Nejlepší sportovní io hra. staňte se šampionem v různých disciplínách. na výběr máte mezi hodem oštěpem, basketballem, volejb..

Aqwar.io

Aqwar.io hra

A beautifully crafted game that will take you to the underwater world. eat more fishes and win.

Tea Treatment

Tea Treatment hra

Interaktivní dívčí hra tea treatment ti nachystala plno vychytávek vyrobné a inspirované zeleným čajem. vyzkoušej je všechny!..

Mutton Biryani: Sara..

Mutton Biryani: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra nás naučí vařit indické speciality. postupujte dle instrukcí, hledejte a klikejte na předměty na stole..

Kingdom Creator

Kingdom Creator hra

Jaké je vaše vysněné místo k životu ? Navrhněte nádherné království, která vypadá, jako z pohádky. dívčí interaktivní mobilní..

My Dolphin Show 5

My Dolphin Show 5 hra

My dolphin show 5 je další díl zábavné dívčí hry, kde ovládáš delfína a jeho vystoupení ve vodním parku. za splněný úkol bude..

Mystery Creature Dre..

Mystery Creature Dress Up hra

Mystery creature dress up je další počítačová a mobilní hra pro dívky, kde oblékáme magickou postavičku, která miluje módu a ..

Mini Pop-Tarts: Sara..

Mini Pop-Tarts: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem mini pop-tarts: saras cooking class vás naučí, jak připravit ty nejchutnější koláče..

Back to Santaland: S..

Back to Santaland: Snow in Paradise hra

Back to santaland: snow in paradise je zábavná sezóní hra, kde je tvým úkolem vyklikat vánoční ozdoby stejného druhu, které s..

Saras Cooking Class:..

Saras Cooking Class: Caramel Brownie hra

Saras cooking class: caramel brownie je interaktivní dívčí hra, kde se naučíš připravovat ty nej karamelové brownie, které js..

Avie Pocket: Popstar

Avie Pocket: Popstar hra

Avie pocket: popstar je zábavná dívčí hra avie pocket: popstar je plná zábavných doplňů všelijakých druhů a ty si můžeš navol..

Betsys Crafts: Perle..

Betsys Crafts: Perler Beads Christmas hra

Baví tě korálky? Jestli ano, tak tato dívčí online hra s názvem betsys crafts: perler beads christmas je právě pro tebe. vybe..

Rawr Kitten Dress Up

Rawr Kitten Dress Up hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu rawr kitten dress up ti nabídne plno doplňků a oblečků, jak vystrojit svoji čičinu na speciá..

Gyros: Saras Cooking..

Gyros: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem gyros: saras cooking class tě naučí, jak se má správně připravit gyros. postupuj kr..

Shopaholic: Tokyo

Shopaholic: Tokyo hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu tě veme do tokya na nákupy. moc neutrácej a výbírej jen co se hodí do tvého šatníku. máš lim..

Super Mahjong 3D

Super Mahjong 3D hra

3d mobilní mahjong ti nabídne super zážitek v této jinak náročné tradiční čínské hře. páruj stejné symboly dokud nebude žádný..

Summer in the City

Summer in the City hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu summer in the city má opět plno nových oblečků, botiček a doplňků na léto a jen a jen na tob..

Blocks Family

Blocks Family hra

Blocks family je zábavná až možná návyková online hra do mobilu, kde je tvým úkolem skládat různé tvary na sebe tak, aby nesp..

Bubble Hamsters

Bubble Hamsters hra

Bubble hamsters je další antistresová oddychovka, kde střílíme bubliny na ty se stejnou barvou. tentokrát je tu nová grafika ..

Car Eats Car Unity

Car Eats Car Unity hra

Car eats car 4 je v pořadí již čtvrtý díl skvělé závodní hry, kde v každém kole bude vaším úkolem ujíždět s červeným autíčkem..

Carrot Quest

Carrot Quest hra

Carrot questje roztomilá logická online hra do mobilu, kde budeš mít za úkol sázet mrkvičku. dobře promysli cestu, kudy potla..

Touring in Rome

Touring in Rome hra

Cesta po Římě je interaktivní dívčí hra, kde si navolíš ten nejstylovější outfit na cestu se svým vyvoleným. buď jedinečná! z..

Cosmolicious

Cosmolicious hra

Cosmolicious je zábavná sience fiction online hra, kde budeš obsluhovat rychlé občerstvení na palubě vesmírné stanice s ufony..

Saras Cooking Class:..

Saras Cooking Class: Upside Down Cake hra

Další díl dívčí interaktivní hry s názvem saras cooking class: upside down cake tě naučí další recept na ten nejlahodnější do..

Ancient Ore

Ancient Ore hra

Úžasně zábavná hra ancient ore do mobilu tě nadchne svým zpracováním a efekty. posouvej drahé minerály a najdi její tepnu. Čí..

Back to Santaland: M..

Back to Santaland: Merry Christmas hra

Back to santaland: merry christmas je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit ozdoby stejného druhu, které..

Day of the Cats: Epi..

Day of the Cats: Episode 2 hra

Další díl hledačky pro holky day of the cats ti dá za úkol najít rozdíly na dvou podobně až stejně vypadajících fotkách. poda..

Mysterious Jewels

Mysterious Jewels hra

Dívčí mobilní a stolní hra volání mysterious jewels je stylová oddychovka, kde pohybujete s barevnými minerály tak, že vznikn..

Boom Go Zombies

Boom Go Zombies hra

Boom go zombies je zábavná oddychová online hra do mobilu, která ti nabídne 20 levelů plné rozpadajících zombíků a tvým úkole..

Four Color

Four Color hra

Four color je neskutečně hravá online oddechovka. mírně logická, jinák velice zábavná hra má celkem 24 levelů. v každém dosta..

Dreamy Adventure

Dreamy Adventure hra

Dreamy adventure je super vtipná skákačka, kde máte zdánlivě jednoduchý úkol, a to skákat během snění z jedné planety na druh..

Fancy Diver 2

Fancy Diver 2 hra

Fancy diver 2 je zábavná podvodní skládačka, kde je tvým úkolem dostat potápěče na hladinu tím, že kliknete na bloky, které m..

FiFish

FiFish hra

Fifish je zábavná interaktivní logická hra, kde je tvým úkolem sbírat perly. aby jsi to neměl zas tak jednoduché, budeš muset..

Fireflies

Fireflies hra

Fireflies je příjemná oddechová hra, kde skládáte tři a více stejné světlušky dohromady. hra je velice povedeně zpracována gr..

Kitty Cat Power

Kitty Cat Power hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem kitty cat power je plná doplňků od hlavy až k tlapce. vytvoř si vzhled kočičky dle ..

Frizzle Fraz 5

Frizzle Fraz 5 hra

Frizzle fraz 5 je rostomilá skákačka, kde bude tvým úkolem zachraňovat kamarády a sbírat krystaly k získání hvězdiček. dej si..

Fuzzy Island

Fuzzy Island hra

Fuzzy island je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit chlupaté koule, které stojí v řadě za sebou. při o..

Happy Mahjong

Happy Mahjong hra

Happy mahjong je deset levelů skládání dvou stejných kartiček tradiční hry, tentokrát s motivy a elementy slunečného letního ..

Hero Simulator

Hero Simulator hra

Hero simulator je zábavná interaktivní online hra do mobilu, vzhledem k postav, spíše pro kluky než pro holky. tvojí náplní b..

Hop Hop Animals

Hop Hop Animals hra

Hop hop animals je roztomilá online skákačka, kde bude tvým úkolem dostat zvířátko co nejvýš pomocí penízků a ovoce. použij š..

Create Your Blossom ..

Create Your Blossom Tree hra

Interaktivní dívčí hra create your blossom tree ti dá příležitost vytvořit to nejromantičtější zákoutí parku dle tvých požada..

Angel Cutie Maker

Angel Cutie Maker hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu angel cutie maker ti dá příležitost vyvořit toho nejroztomilejšího andělíčka do posledního d..

Felicias Day

Felicias Day hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem feliciin den vám dám šanci získat zkušenosti z jejího každodenního života. jděte kr..

Forest Creature

Forest Creature hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem forest creature tě veme do magického lesa plnýho pozoruhodných stvoření. jedno z ni..

Cooped Up

Cooped Up hra

Dostat se nahoru v této skákací hře do mobilu nebude vůbec jednoduché, ale stojí minimálně za zkoušku! dej si pozor na agresi..

Bunny Powertastic

Bunny Powertastic hra

Interaktivní dívčí hra bunny powertastic ti dá příležitost vystrojit svoji postavičku s tím nejstylovějším, co trendy nabízí...

Chicken Fettuccine: ..

Chicken Fettuccine: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra s názvem chicken fettuccine saras cooking class tě tentokrát ukáže a naučí, jak se připravit speciální..

French Waffles: Sara..

French Waffles: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra s názvem french waffles: saras cooking class tě naučí, jak se mají správně připravit francouzské wafle..

Ratatouille: Saras C..

Ratatouille: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra s názvem ratatouille saras cooking class tě naučí, jak se připravuje to nejlahodnější ratatouille na z..

Banana Split Pie: Sa..

Banana Split Pie: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí online hra do mobilu s názvem banana split pie saras cooking class tě naučí, jak připravit a upéct ten nej..

So Sakura: Cute Prin..

So Sakura: Cute Princess hra

Interaktivní dívčí online hra do mobilu s názvem so sakura: cute princess ti dá za úkol udělat z ošklivého kačátka neodolatel..

Cake Bar

Cake Bar hra

Interaktivní kalorická hra do mobilu s názvem cake bar ti dá za úkol připravit dorty dle zadání zákazníkům na baru. bude třeb..

Meet Puppy

Meet Puppy hra

Interaktivní lehce logická dívčí online hra do mobilu s názvem meet puppy tě bude bavit. v každém z celkových 20 levelů máš z..

Operate Now: Eardrum..

Operate Now: Eardrum Surgery hra

Interaktivní zábavná online hra do mobilu s názvem operate now: eardrum surgery ti dá příležitost si vyzkoušet operaci ušního..

Decorate Your Christ..

Decorate Your Christmas Tree hra

Jak už název napovídá, v online hře do mobilu decorate your christmas tree bude tvým úkolem si nastrojit ten nejdokonalejší v..

Snap the Shape: Hawa..

Snap the Shape: Hawaii hra

Udělejte si virtuální výlet s touto mobilní hrou s názvem snap shape: havaj do tropického ráje a zjistěte, jestli budete moci..

Sudoku Hawaii

Sudoku Hawaii hra

Kdo by neznal sudoku. v této verzi do mobilu s názvem sudoku hawaii dostaneš na výběr ze tří úrovní obtížnosti. kromě jiných ..

Kikis Delivery Servi..

Kikis Delivery Service hra

Kikis delivery service je interaktivní dívčí hra, kde si oblíknete a nastrojíte roztomilou čarodějnici, dle tvého vkusu. je p..

Let Me Rock

Let Me Rock hra

Let me rock je vtipná logická online hra do mobilu, kde bude tvým úkolem přemístit zábrany na rokovém koncertě tak, aby se vš..

1001 Arabian Nights ..

1001 Arabian Nights 5: Sinbad the Seaman hra

Logická dívčí hra do mobilu s názvem 1001 arabian nights 5: sinbad the seaman ti dá za úkol eliminovat červenozlaté dlaždice ..

Mad Truck Challenge

Mad Truck Challenge hra

Mad truck challenge je divoká jízda ve vytuněném autě pro kluky, kde je potřeba sesbírat všechny power-upy a předehnat závodn..

Snap the Shape: Japan

Snap the Shape: Japan hra

Mobile and pc puzzle game call snap the shape japan will task you to put different shapes together so they perfectly fit in ..

Sir Jump

Sir Jump hra

Mobilní a počítačová hra sir jump, jak už asi tušíte bude o skákání přes překážky. nebude to zas taková brnkačka, skákačka má..

Monster Mirror

Monster Mirror hra

Mobilní i desktopová hledačka rozdílů s názvem monster mirror ti nachystala další várku obrázků, kde je ukryto několik nepatr..

Brave Bull

Brave Bull hra

Mobilní i počítačová hra brave bull je super zábava, kterou si zamilujete. tvým úkolem bude ve správném pořadí odpérovat jedn..

Spider Story

Spider Story hra

Mobilní i počítačová hra s názvem spider story ti nachystala 9 levelů. v každém máš za úkol správně nasměrovat jedovaté sliny..

Silly ways to die

Silly ways to die hra

Mobilní i počítačová hra silly ways to die ti dá za úkol zachránit pošibaný nezmary. na vyřešení dostaneš strašně málo času. ..

Sweet Astronomy: Don..

Sweet Astronomy: Donut Galaxy hra

Oddechová hra sweet astronomy donut galaxy je částečné i logická. nabídne ti hrací pole s různými bombóny a tvým úkolem je po..

Crusader Defense

Crusader Defense hra

Online hra do mobilu s názvem crusader defense je klasická obranná hra, kde je tvým úkolem bránit hradby před útoky nepřátel...

Epic Snowman

Epic Snowman hra

Online hra do mobilu s názvem epic snowman je svižná a zábavná. tvým úkolem bude oblékat sněhuláka do padajících oblečků. Čím..

Match Bingo

Match Bingo hra

Online hra do mobilu s názvem match bingo je vzrušující kombinace binga a pexesa, která má celkově 24 levelů. v každém z nich..

Operate Now: Shoulde..

Operate Now: Shoulder Surgery hra

Operate now shoulder surgery je zábavná interaktivní hra do mobilu, která ti dá příležitost si vyzkoušet operaci ramene. post..

1001 Arabian Nights 7

1001 Arabian Nights 7 hra

Orientalně laděná hra do mobilu spíše pro holky ti dá za úkol se nejprve zbavit dlaždic jejím šíkovným posunováním na správné..

Petjong

Petjong hra

Petjong je logická oddechová hra, kde párujete dva stejné obrázky domácích mazlíčků, dokud nezbude žádný. máte k dispozici i ..

Kawaii Beauty Dress ..

Kawaii Beauty Dress Up hra

Počítačová a mobilní hra pro holky kawaii beauty dress up je plná zajímavých oblečků a doplňků, které je třeba správně nakomb..

Frizzle Fraz 6

Frizzle Fraz 6 hra

Prozkoumejte podmořský svět v této zábavné skákačce do mobilu s názvem frizzle fraz 6. hlavním úkolem bude pro vás získávat z..

Cake Break

Cake Break hra

Roztomilá hra cake break do mobilu má 24 levelů, kde skáčete přez překážky a sbíráte hvězdičky. nenáročná oddychovka vám urči..

Snail Bob 3

Snail Bob 3 hra

Roztomilá hra do mobilu s názvem snail bob 3 má v prvé řadě úžasnou hudbu. cestuj s bobem bludištěm v kobce pyramidy a najdi ..

No Right Turn

No Right Turn hra

Rychlá a zábavná hra do mobilu s názvem no right turn ti dá za úkol navigovat čtverec tak, aby nenarazil do ostatních čtverců..

Santalicious

Santalicious hra

Santalicious je odpočinková zábavná online hra do mobilu, kde bude tvým úkolem spojovat stejné bombóny. za každý šestý je bon..

Seashell Queen: Chri..

Seashell Queen: Christmas Edition hra

Seashell queen: christmas edition je oddychová online hra do mobilu, kde je tvým úkolem rozdělit pole tak, aby jsi ho rozděli..

Sliding Cubes

Sliding Cubes hra

Sliding cubes je oddechová logická hra, kde bude tvým úkolem správně poskládat kostky do pole tak aby přesně sedly dohromady...

Silly Sausage in Mea..

Silly Sausage in Meat Land hra

Silly sausage in meat land je bláznivá hra do mobilu, kde se váš chrakter v podobě flexi kočky přesouvá jak natahovací péro a..

Snow White Kiss

Snow White Kiss hra

Snow white kiss je vtipná interaktivní dívčí online hra, kde budeš probouzet svoji sněhurku magickým polibkem, ale musíš u to..

So Sakura: Winter Gl..

So Sakura: Winter Glamour hra

So sakura: winter glamour je další díl interaktivní dívčí hry, kde dostaneš za úkol přeměnit ošklivé kačátko na okouzlující d..

Spinach Rotolo: Sara..

Spinach Rotolo: Saras Cooking Class hra

Spinach rotolo: saras cooking class je zábavná interaktivní dívčí hra o vaření, kde se naučíš a dozvíš užitečné rady a typy, ..

Sushi Madness

Sushi Madness hra

Sushi madness je oddechová hra do mobilu, kde je tvým úkolem přesouvat sushi kousky tak, aby vytvořily nejméně tři v řadě...

Tiramisu Cups: Saras..

Tiramisu Cups: Saras Cooking Class hra

Tiramisu cups: saras cooking class is next part of the great interactive girlie online game, where you learn how to prepare t..

Snap The Shape

Snap The Shape hra

Logická online hra do mobilu s názvem snap the shape ti dá za úkol přemístit různé tvary na hrací plochu tak, aby se celá zap..

Thrill Rush 3

Thrill Rush 3 hra

Super rychlá online hra do mobilu pro holky s názvem thrill rush 3 ti nachystala tentokrát horskou dráhu, která neni ale vůbe..

Thrill Rush 4

Thrill Rush 4 hra

Thrill rush 4 je další díl známé série thrill rush, kde jezdíte ve vozíku na bláznivé dráze. do cesty se připlete plno překáž..

Tinas Chocolates

Tinas Chocolates hra

Tinas chocolates je milá interaktivní dívčí hra, kde budeš mít cukrárnu a tvým úkolem bude obsluhování zákazníků, dle jejich ..

Titanic: Keys to the..

Titanic: Keys to the Past hra

Titanic: keys to the past je perfektně zpracovaná hledačka, kde si procvičíte slovní zásobu, protože na seznamu předmětů, kte..

Tower Takedown

Tower Takedown hra

Tower takedown je zábavná mobilní hra, kde v roli pandy budeš bourat věž. musíš ale dát pozor, na které straně zrovna stojíš,..

Uphill Rush 7: Water..

Uphill Rush 7: Waterpark hra

Uphill rush 7: waterpark je zábavná skákací letní arkáda, kde jezdíte na kruhu dlouhatánským tobogánem, který je pěkně nebezp..

Berry Cheesecake: Sa..

Berry Cheesecake: Saras Cooking Class hra

V dalším díle dívčí interaktivní hry sáry hodiny vaření se naučíme lahodný ovocný dort. postupujte dle instrukcí a zdokonalte..

Operate Now: Pericar..

Operate Now: Pericardium Surgery hra

V díle této mobílní a počítačové hře operate now s názvem pericardium surgery si vyzkoušíme operaci srdce. postupuj dle instr..

Beauty and Brains

Beauty and Brains hra

V interaktivní strategické hře beauty and brains se dozvíme, jestli v podnikání může uspět krása nad rozumem či nikoliv. jen ..

Hocus Froggus

Hocus Froggus hra

V této interaktivní zábavné online hře do mobilu zvané hocus froggus se naučíš používat magii a kouzla. následuj krok za krok..

Hex Get 10

Hex Get 10 hra

V této logické mobilní hře s názvem hex get 10 budete kombinovat čísla k získání počtu deset. spojujte stejné sousední čísla ..
Poslední hledané hry našimi uživateli