Zoombi hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Zoombi hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Zoombi hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Defend Your Nuts

Defend Your Nuts hra

Dokážete ubránit svou základnu na 20 kol? Napadni své nepřátele se 4 různými zbraněmi (lukem, brokovnicí, puškou a bazukou). ..

Decision 2

Decision 2 hra

Dostaňte zamořené město pod kontrolu a očistěte ho od všech zombie. objevte nové díly, kupte lepší zbraně a udržte naživu své..

Waterslide Inferno

Waterslide Inferno hra

Tento tobogán nevypadá tak zrádně, ale nenechte se mýlit. projíždíte rozpálenými krajinami vybuchujících sopek a hořících měs..

Monkey Go Happy Eggs

Monkey Go Happy Eggs hra

Pokračování úspěšné série monkey go happy nabízí tentokrát velikonoční vydání. k jaru bezpochyby patří vajíčka, a ty musí op..

Color Carnage

Color Carnage hra

Se svýma laserovýma očima kupte hory mrtvol. buďte opatrní, neumožněte vašim nepřátelům vás zabít, nebo pohřbívat vaše mrtvé ..

Roadkill Revenge

Roadkill Revenge hra

V této hře pomstěte svého přítele, který byl nemilosrdně přejet autem. použijte speciální auto, které způsobí požadované škod..

Bullet Phaze

Bullet Phaze hra

V této hře jste pixelová stvůrka. jednoho se otevře záhadný portál, který vycucne všechny pixelový stvůrky. budete schopni je..

Sports Heads Football

Sports Heads Football hra

Jako nejpopulárnější hráči na světě, hrajte proti ostatním a vyhrajte šampionát. užijte si několik bonusů, které budou aktivo..

Kings Rush

Kings Rush hra

Království je v ohrožení. král má speciální bojový vůz, kterým porazí nepřátele. vystřel krále s jeho vozíkem. zlikviduj všec..

You Are The Victim

You Are The Victim hra

Jste šílenec, který vyrazí na ulici, aby bez hlavě bodal lidi. musíte se vyhnout kameře, která snímá ulici. za správné bodnut..

Catchy Orbit

Catchy Orbit hra

Vesmírná střílečka pro dlouhé večery. máte za úkol vytvořit řetězovou reakci a trefit okolní planetky. v každém levelu musíte..

Toy Chest Mahjongg

Toy Chest Mahjongg hra

V této zábavné logické hře s názvem toy chest mahjongg, u které se ti nezavaří mozek, sbíráš kameny se stejným obrázkem hrače..

Jumping Long

Jumping Long hra

Atletika je zlatý sport sportů. jste skokan do dálky. překonání světového rekordu je váš cíl. dokážete uspět mezi světovou sk..

Back to Santaland: M..

Back to Santaland: Merry Christmas hra

Back to santaland: merry christmas je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit ozdoby stejného druhu, které..

Drawfender Level Pack

Drawfender Level Pack hra

Nevinný muž je v ohrožení. vaším úkolem je chránit ho před najatými vrahy. vrazi se snaží zabít muže pomocí bazuky. musíte ho..

Monster Mover

Monster Mover hra

Naházejte hodné příšery do spirálovitého kruhu a tlačte všechny zlé příšery k zemi. bavte se!

Confused Travolta Cl..

Confused Travolta Clicker Extreme hra

V této hře si užijete zmateně vyhlížejícího johna travolty jako vincenta vegy z filmu pulp fiction. konkrétně ve scéně u mii..

Club Nitro

Club Nitro hra

Pouliční závody aut v nočních ulicích. staňte se nejlepším jezdcem města a nandej to ostatním. při závodě můžeš použít nitro!..

Coloruid

Coloruid hra

Skvělá hra na trénink logického myšlení. vaším úkolem je vyplnit plochu jedno barvou. v každém kole máte jen omezený počet ta..

Unfreeze Me 3

Unfreeze Me 3 hra

Malí ptáčci jsou zase zmraženi. třetí díl herní série unfreeze me je tady! vy jste se stal zachráncem zamražených zvířátek. p..

Civilization Wars 2:..

Civilization Wars 2: Prime hra

Válka civilizací je zpět. vaším úkolem je ovládnout svět a porazit ostatní civilizace. ukažte světu, která civilizace je nejl..

Back to Candyland 5:..

Back to Candyland 5: Choco Mountain hra

Zábavná oddechová online hra do mobilu s názvem back to candyland 5 choco mountain je velice pestrobarevná. tvým úkolem je kl..

Nokkians 2

Nokkians 2 hra

V této zábavné a rychlé hře bojujte proti nepřátelskému prostoru a dosáhněte nejvyššího skóre. ovládání klávesami se šipkami ..

Dracula Boom

Dracula Boom hra

Dostáváme se do podzemního žaláře plného upírů. za použití bomb se tyto upíry snažíme zničit. zabitím každého z nich nás dost..

All Rabbits Must Die

All Rabbits Must Die hra

Heute ist nicht dein glücklichster tag. ein haufen kaninchen hat all dein leckeres essen für das piknick gegessen. die verg..

Racehorse Tycoon

Racehorse Tycoon hra

Kupte si rychlého koně, žokeje a trenéra. zúčastněte se závodu a sázejte na své (či jiné) koně. to vše a mnohem více na vás č..

Into Space 2

Into Space 2 hra

V této hře, vystřelte svou raketu do oblak a doleťte, až na mars. plňte různé mise a odemkněte nové vylepšení. hra se ovládá ..

Dead Metal

Dead Metal hra

Überlebst du alle feindlichen angriffe? steuer dein raumschiff so, so dass du schnell von einem ziel zum nächsten wevhseln k..

2Pac Man

2Pac Man hra

Pacman je zpět a tentokrát se chce pokusit natočit rapové album, se všemi rappery, které je jen schopen najít. pomozte mu v t..

Pinata Hunter 2

Pinata Hunter 2 hra

Pokračování hry pinata hunter 2 má tentokrát řadu nových vylepšení. vaším úkolem je vymlátit a následně posbírat sladkosti, k..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Unbalanced

Unbalanced hra

Pomozte tomuto malému hrdinovi pohybovat se po domě tak, aby se udržel v balancu, zatímco se dostane k východovým dveřím. zve..

Burger Bar

Burger Bar hra

V této mobilní interaktivní hře s názvem burger bar bude tvým úkolem první den vydělat 300 $. soustřeď se připravit základní ..

Pact

Pact hra

Hra pro všechny dobrodruhy. s vaší skupinou bojovníků musíte najít zloducha. zloduch se ukrývá v temných lesích. cesta přes t..

Mine Blocks

Mine Blocks hra

Mine block je obdoba hry minecraft, kde si navolíte svůj vlastní look podle svého gusta. sbíráním surovin získáte nové předmě..
Poslední hledané hry našimi uživateli