Zombíci hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Zombíci hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Zombíci hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Dead Rampage

Dead Rampage hra

Vyrazil jsi na cesty. bohužel jsi havaroval na poušti. teritorium je obývané skupinou nemrtvých příšer. zombíci se vás budou ..

Infectonator: Surviv..

Infectonator: Survivors hra

Klasická postapokalyptická hra na přežití. zombíci opět zaútočili na zemi a snaží se zničit veškerý život. parta přeživších s..

Last Town

Last Town hra

Šerifův život na vesnici není jednoduchý. musíte svou vesnici chránit před nájezdy nemrtvých. zombíci útočí postupně v jednot..

Ryona Zomboids

Ryona Zomboids hra

Ryona zomboids je retro střílečka, která je jednoduchá a agresivní. tvým úkolem, jak už asi tušíš bude přežít. svět zase ovl..

Dawn Of The Sniper 2

Dawn Of The Sniper 2 hra

Zombíci útočí na zbytky populace. svět je po apokalypse. na planetě zbývá už jen minimum lidí. zombíci ovládli už skoro celý..

Zombie Demolisher 3

Zombie Demolisher 3 hra

Hnusní a odporní zombíci opět prolézají vaším městem. je na čase tuhle epidemii navždy vyhubit. tvým cílem v tomto třetím pok..

Pixel Zombies

Pixel Zombies hra

Zombie apokalypsa pohltila svět. vy jako ostřelovač, musíte pomoci ochránit to poslední město na světě, které ještě zombíci n..

Legend of the Void 2

Legend of the Void 2 hra

Pohyb v temných koutech calderia a používání zbraní, kouzel a bojovníci musí být připraveni na invazi démonů. používejte různ..

Sift Heads Assault

Sift Heads Assault hra

Zastřelte všechny nepřátele a přežijte co nejdéle. po každé vaší smrti můžete navštívit obchod a koupit nové zbraně, brnění, ..

Penguins Attack 4

Penguins Attack 4 hra

Tučňáci jsou zpět a chtějí vládnout světu. zabraňte jim v tom! je tu spousty vylepšení, kol a nepřátel. hodně štěstí!..

Netbots

Netbots hra

Vyplňte vzory a pomáhají vědcům z výzkumných středisek v jejich práci. pro dokončení kola, musíte vyplnit všechna pole. užijt..

Castaway 2

Castaway 2 hra

V této hře se pusťte do tajemného světa plného nepřátelských tvorů. hra se odehrává v rozmanitém a krásném světě. sbírejte po..

Death Theater

Death Theater hra

Dokážete zničit všech 8 znaků při sebe přípravě na hezký výkon? Budete potřebovat čas na kliknutí na správné věci. užijte si ..

Strike Force Heroes

Strike Force Heroes hra

Zahrajte si povedenou akční střílečku, ve které se vám bude líbit mnoho úrovní v pěkné kampani, nebo hrajte jiné známé herní ..

Amateur Surgeon 2

Amateur Surgeon 2 hra

V této hře budete zachraňovat životy. zažijte, jaké je být chirurgem a pokuste se zachránit životy mnoha svým pacientům. bude..

Doodle Devil

Doodle Devil hra

Změňte teď svou práci! v rukou ďábla kombinujte prvky k transformaci temnoty a krutého světa. objevte všech 100 prvků (např. ..

Inferno Meltdown

Inferno Meltdown hra

Přemýšleli jste někdy, jestli byste chtěli být hasičem? Ještě ne? V této hře si tuto náročnou práci můžete vyzkoušet. potřebu..

Stunt Master

Stunt Master hra

Zkuste tvrdou práci filmového kaskadéra. bude nutné splnit specifické scény. stisknutím tlačítka "r" hrajte znovu. vozidla se..

Penguin Overlords

Penguin Overlords hra

S pomocí svých tučňáků zničte všechny želvy v daném časovém limitu. pokud to nemůžete udělat, vylepšete menu, nakupte různá v..

Max Damage 2

Max Damage 2 hra

V druhé části této populární hry, jděte a odstraňte všechny cenné věci. k postupu do dalšího kola musíte způsobit minimální š..

Fruits

Fruits hra

V každém kole najděte správný způsob, jak odstranit všechny ovocné kluky. klikněte na ovoce nebo jiné herní prvky a dostaňte ..

The Forest Temple 3

The Forest Temple 3 hra

Ve třetím díle se opět dostáváme do tajemného chrámu, kde ve spolupráci s ohnivým mužíkem a vodní vílou, musíte překonat všec..

Penguins Attack 3

Penguins Attack 3 hra

Nebezpeční tučňáci se opět snaží ovládnout celý svět. zabraňte jim v tom a pošlete je odkud přišli. hra se ovládá myší. hodně..

Coinbox Hero

Coinbox Hero hra

Kdo by nechtěl mít box, který bude pořád chrlit peníze? Ale dost je dost a vaším úkolem je zničit tento box. vylepšujte a nak..

CiviBattle

CiviBattle hra

V této hře veďte římskou armádu proti nepřátelským vojskům. vyškolení vojáci budou potřebovat dostatek zdrojů a bude třeba zn..

BLYM

BLYM hra

Zábavná plošinovka. v této hře ovládáte malého zeleného mužíka,. umí skákat, chodit a přesunovat modré bloky s vodou. ve hře ..

Dino Run: Enter Plan..

Dino Run: Enter Planet D hra

Oblíbený dinosaurus dino je zpátky. opět se blíží na zemi krutá pohroma. podaří se ti utéci před smrtící stěnou? Pokud ne tak..

Civilization Wars 2:..

Civilization Wars 2: Prime hra

Válka civilizací je zpět. vaším úkolem je ovládnout svět a porazit ostatní civilizace. ukažte světu, která civilizace je nejl..

Zombies Ate my Mothe..

Zombies Ate my Motherland hra

Sovětský svaz se rozpadá! na daleké sibiři jste už jediný obyvatel. v tomto neutěšeném koutě světa musíte bránit svůj domov. ..

Car Yard

Car Yard hra

Malé červené auto je v nesnázích. pomůžete mu? Pronásledují ho zelená auta s kulomety a jejich pomocníci. musíte před nimi uj..
Poslední hledané hry našimi uživateli