Zmizelý hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Zmizelý hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Zmizelý hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Aqwar.io

Aqwar.io hra

A beautifully crafted game that will take you to the underwater world. eat more fishes and win.

Uphill Rush 6

Uphill Rush 6 hra

A je to tady! Šesté pokračování veleúspěšné hry uphill rush. tentokrát se dostaneš do zábavního parku, kde je ke zdolání nepř..

Home Sheep Home 2: L..

Home Sheep Home 2: Lost Underground hra

Home sheep home 2: lost underground je vtipná online skákačka, kde budeš mít za úkol dovést tři ovečky domů. na cestě bude na..

Candy Crush Pro

Candy Crush Pro hra

Candy crush pro je úspěšná a oblíbená logická hra a pro mnohé hráče se stává až návyková. jejím principem je dostat vedle seb..

Candy Land

Candy Land hra

V candy land tě zaměstnají v rušné cukrárně, kde budeš chystat dorty dle zadaných receptů. aby to nebylo zas tak jednoduché, ..

Death vs Monstars 2

Death vs Monstars 2 hra

Zkuste zlikvidovat všechny příšery. dokonce i po neúspěšných pokusech si můžete koupit upgrady, které zvýší vaši vytrvalost, ..

Dragon Age Rider

Dragon Age Rider hra

V oddechové hře do mobilu dragon age rider budeš lítat po bludišti na draku a sbírat kromě dobré šunčičky i klíče, aby jsi se..

Galactic Speedway

Galactic Speedway hra

Používejte šipky k pohybování vaší vesmírné lodi. vyhněte se těm ostatním, zatímco se snažíte posbírat tolik mincí kolik jen ..

Stealing the Diamond

Stealing the Diamond hra

Pomozte chlapíkovi ukrást obrovský diamant. k dosažení cíle existuje mnoho různých způsobů, jak je všechny najít. bavte se!..

Vampire Skills

Vampire Skills hra

Jako upír použijte správné kouzlo, dostaňte krásné princezny a sajte jejich krev. klikněte myší na kouzla na dně a pak je při..

Amigo Pancho 5

Amigo Pancho 5 hra

Náš oblíbený hrdina s balónky je zpět. v pátém díle hry amigo pancho je vaším úkolem letět co nejvýše. tentokrát se děj hry o..

Super Crazy Guitar M..

Super Crazy Guitar Maniac 4 hra

Stiskněte správné klíče (šipky nebo čísla), ve správný čas a bezchybně hrajte 17 rock / metal / punkových písní. bavte se!..

Zombies Ate my Mothe..

Zombies Ate my Motherland hra

Sovětský svaz se rozpadá! na daleké sibiři jste už jediný obyvatel. v tomto neutěšeném koutě světa musíte bránit svůj domov. ..

Zomboids Challenge

Zomboids Challenge hra

V této retro hře potřebujete jednodušše přežít! a to jak jen dlouho je to jenom možné. musíte odolat vlnám útoků zombie, kter..

Treehouse Hero

Treehouse Hero hra

Váš domov je na vysokém stromu. na zem přišli hordy mimozemšťanů. rozhodli se zničit váš strom. ve vašem arzenálu nejsou zbra..

Civilizations Wars 4

Civilizations Wars 4 hra

V této hře bojujete o přežití a vylepšování vaší civilizace. dobýváte opuštěné domy, střelné věže a diamantová údolí, kde se ..

Jelly Truck

Jelly Truck hra

Závodní auto v želatinovém světě. dopravte auto do cíle přes všemožné překážky. Želatinový svět je velmi specifický. celý svě..

Sum Tracks

Sum Tracks hra

Matematika je fajn. v kombinaci se záhadnou hádankou je v této hře na dlouho co dělat. zkuste vyřešit jednodušší i složité le..

Neon Rider World

Neon Rider World hra

V této hře si můžete vychutnat velký počet úrovní a výzev. snažte se dostat co nejrychleji na požadovaný cíl. hra se ovládá k..

Infectonator 2

Infectonator 2 hra

V této hře rozšiřte infekci zombie po celém světě. zlepšete svou rychlost, vytrvalost a nakupte mnoho skvělých věcí - další z..

Super Strike of Rage

Super Strike of Rage hra

Jako finanční makléř musíte své firmě vydělávat hodně peněz. nadřízený vám blokuje práci a chce vás z práce bezdůvodně vyhodi..

Boss Slayer

Boss Slayer hra

V této hře zničte všechny "šéfy" tak rychle, jak je možné. zachraňte naši planetu před zničením. nezapomeňte na upgrade vaší ..

LA Shark

LA Shark hra

V této hře jsme se objevili na slunných kalifornských plážích, kde se coby žralok snažíme zničit vše co je jen zničitelné. kr..

Pixel Escape

Pixel Escape hra

Vlna lávy se valí na vaše pixelové kamarády. pomozte jim překonat všemožné překážky. v cestě stojí pixelům propasti, ostré tr..

CubiKill 4

CubiKill 4 hra

Ve čtvrtém díle této hry vypršela vaše trpělivost. existuje jen jedno řešení: skočte z mrakodrapu na zem. může to způsobit ho..

Cat 5: Alpine Lakes

Cat 5: Alpine Lakes hra

Dostaňte kolečko salámu k hladovému koťátku. rozbíjejte ledové kusy v pořadí tak, aby se působením fyzikálních sil, dokoulelo..

Beat Up Trump

Beat Up Trump hra

Hra kde si můžete vybít svou energii tím, že se pustíte do donalda trumpa. pusťte se do něj všemi dostupnými prostředky a nez..

Icesters Trouble

Icesters Trouble hra

Odebírejte kostky ledu tak, aby vám ta vaše kostka zůstala ležet na plošině. není to tak jednoduché, jak to vypadá. musíte je..

Viking Valor

Viking Valor hra

Drsné doby dávnověku plné krvežíznivých vikingů. ty jako vůdce kmene musíš ochránit vaši vesnici před nájezdem krvelačných vi..

Imperial Guardians

Imperial Guardians hra

Envimeria je země kde vládne král labuzar, který má v držení 9 mocných krystalů. ti ostatní chtějí ovládnout tuto zemi a vy j..

Factory Balls 4

Factory Balls 4 hra

V této hře buďte kreativní. postupně barvěte herní míč tak, aby odpovídal předem stanovenému vzoru. ovládání: pouze myší. bav..

The Ice Temple

The Ice Temple hra

Využijte rozdílných schopností vodních víl a ohnivého mužíka, posbírejte všechny drahokamy a dostaňte se tak do dalších kol. ..

Milk Quest

Milk Quest hra

Pomozte malému koťátku ve svém pátrání po mléku. bohužel se koťátko setkává s mnoha překážkami a musíte mu pomoci dostat se d..

So Sakura: Halloween

So Sakura: Halloween hra

So sakura: halloween je další díl dívčí interactivní online hry do mobilu, kde budeš hlavní organizátor make overu na velký h..

Upgrade Complete 2

Upgrade Complete 2 hra

Pokračování této upgradovací hry, kdy můžete upgradovat snad úplně vše... od samotné hry, její hudby a grafiky až po bitevní ..
Poslední hledané hry našimi uživateli