Učí hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Učí hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Učí hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Future Buddy

Future Buddy hra

V každém kole, pomůže malý muž k vyzvednutí 3 hvězdy tím, že natáhne a řezání lana. přiveďte ho bezpečně do speciálního telep..

Death vs Monstars 2

Death vs Monstars 2 hra

Zkuste zlikvidovat všechny příšery. dokonce i po neúspěšných pokusech si můžete koupit upgrady, které zvýší vaši vytrvalost, ..

Pheus and Mor

Pheus and Mor hra

Toto je příběh o přátelství chlapce "pheus" a psa "mora". vzájemnou spoluprací vyřešíte složité hádanky a zjistíte, co se sta..

Skate Mania

Skate Mania hra

Zničte město s vaším zničujícím skateboardem. užijte si šílené skoky a jiné triky. hra se ovládá pomocí šipek, pomocí mezerní..

New Star Soccer

New Star Soccer hra

To je fotbal hra, ve které budete budovat kariéru jako fotbalista. zlepšit své dovednosti a stát se úspěšným hráčem utkání. z..

Racehorse Tycoon

Racehorse Tycoon hra

Kupte si rychlého koně, žokeje a trenéra. zúčastněte se závodu a sázejte na své (či jiné) koně. to vše a mnohem více na vás č..

Drift Runners 3D

Drift Runners 3D hra

Buďte první, kdo řídí nejdelší sérii "drift runner". Čím déle budete řídit, tím vyšší bude jejich rychlost. vyhráním peněz mů..

Formula Racer 2012

Formula Racer 2012 hra

Toto je 3d závodní hra. dokončete 12 tras po celém světě s různě silnými formulemi. s vyhranými penězi můžete vylepšit, již e..

Neon Race 2

Neon Race 2 hra

Závoďte v druhé části této hry a vyhrajte všechny závody. během závodu trefujte červená auta a vyhněte se modrým vozům. ovlád..

Car Ferry

Car Ferry hra

Odešlete vaše vozidlo bezpečně na trajekt a pokuste se v každém kole získat tři hvězdy. k tomu budou sloužit různé předměty (..

Vehicles 2

Vehicles 2 hra

Obnovte klidné prostředí na silnicích a odstraňte špatná vozidla z herní obrazovky. nastartujte vůz pouhým kliknutím a klikně..

Sports Heads Football

Sports Heads Football hra

Jako nejpopulárnější hráči na světě, hrajte proti ostatním a vyhrajte šampionát. užijte si několik bonusů, které budou aktivo..

Soccer Balls

Soccer Balls hra

Fotbal je jiný. trefte rozhodčího a přiveďte ho k naprostému šílenství. v následujících kolech se tento klasický fotbal stává..

Shopping Cart Hero 3

Shopping Cart Hero 3 hra

Skočte do dálky s nákupním košíkem. užijte si nové inspirativní funkce. použijte ovládací prvky a skákejte přes překážky. uži..

Rocket Santa

Rocket Santa hra

Santa potřebuje doručit dárky na vzdálený měsíc. k dispozici bohužel není dostatek sobů, a tak si chytí "jetpack", sedne si n..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Zombie Situation

Zombie Situation hra

Probojujte se přes město plné zombie, objevujte nové zbraně a zachraňte svou ženu, která je uvězněná v nedalekém obchodě. ovl..

Wizard Walls

Wizard Walls hra

Pomocí myši kreslete čáry a vytvořte efektivní štíty. použijte tuto metodu, vyhněte se nepřátelským útokům v 5 různých kolech..

Dead Zed

Dead Zed hra

V této apokalyptické zombie hře se braňte se svými partnery. ti vám pomohou při průzkumu města, v hledání zbraní (či jiných, ..

Mushroom Madness 3

Mushroom Madness 3 hra

V této hře braňte houby od hladových zvířat s mnoha více zbraněmi, nepřátel, výbuchy a zábavy. užijte si 9 funkcí a 15 různýc..

Sandcastle Ancient I..

Sandcastle Ancient Invasion hra

Udržte nepřátelské lodě daleko od vaší vesnice a všechny rychle potopte. používejte různá děla. hra se ovládá myší. užijte si..

Brave Kings Level Pa..

Brave Kings Level Pack hra

Zahraj si další povedenou sérii nových úrovní hry "brave kings". cíl hry je stále stejný. s omezeným arzenálem zničte všechny..

Ninja Dogs

Ninja Dogs hra

Váš učitel bojových umění byl unesen a vaším úkolem bude ho zachránit a přivést zpátky domů. k dispozici je celá řada zvířat ..

The Last Shelter

The Last Shelter hra

Vhodně rozmístěte obranné věže a braňte svou základnu před útoky mimozemských brouků. jsou tu věže lehkého a těžkého kalibru,..

Frontline Defense Sp..

Frontline Defense Special Ops hra

V tomto populárním pokračování si užij pěknou grafiku a spousty nových jednotek. nezapomeňte si koupit nové věže v "war-mart"..

Relic of War

Relic of War hra

Vyberte si svou armádu, jděte nazpět do druhé světové války v evropě a dominujte všem zemím. prozkoumejte celou řadu strategi..

Siegius

Siegius hra

Užijte si náročné úrovně nové jednotky a zároveň budete čelit spousty nepřátel. pomocí kláves se šipkami pohybujte herní ploc..

Test Subject Blue

Test Subject Blue hra

Projděte složitý labyrint plný nástrah a nepřátel, zatímco vás budou vědci sledovat. ovládejte modrý enzym, sbírejte zlatou k..

Bomber at War

Bomber at War hra

V této hře máte sílu k útoku na letadla, střílení na nepřátelské věže, hangáry, letadla atd. použijte těžce vydělané peníze n..

Netbots

Netbots hra

Vyplňte vzory a pomáhají vědcům z výzkumných středisek v jejich práci. pro dokončení kola, musíte vyplnit všechna pole. užijt..
Poslední hledané hry našimi uživateli