Strategie hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Strategie hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Strategie hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Orbital Onslaught

Orbital Onslaught hra

Dir stehen verschiedene einheiten zur verfügung,(soldaten, verteidigungstürme, flugzeuge). führe deine armee gegen deine fe..

Hyperpath

Hyperpath hra

Vesmír je připraven na osidlování. pozor, nejsme ve vesmíru sami. budete muset svést intergalaktické bitvy o nové planety. po..

Renegades

Renegades hra

Speciální jednotky zasahují! zachraňte unesené vojáky a zlikvidujte krvavé teroristy. k dispozici máte několika členný tým pr..

Clash of Goblins

Clash of Goblins hra

Kolová strategie ze středověku. na vaši pevnost útočí nebezpečná monstra. vaším úkolem je ubránit v jednotlivých kolech vaši ..

Shop Empire 3

Shop Empire 3 hra

Strategie s budováním obchodních center jsou velmi populární. přinášíme 3. díl hry shop empire. tentokrát se děj hry odehrává..

Doodle Brigade

Doodle Brigade hra

Velmi hezky zpracovaná tower defense strategie. vaše království je napadeno armádou nepřátel. zlo je všude. staň se hrdinou a..

Freecell Solitaire

Freecell Solitaire hra

Freecell solitaire je karetní hra, kde skládáte karty od nejvyšší po nejnižší a současně střídáte jejich barvu. hry typu soli..

Trinitas

Trinitas hra

Strategie s krásnou grafikou. braňte svůj hrad před vlnami útočníků. začínáte s lukem. v dalších kolech získáte rytíře a dalš..

Monster Craft 2

Monster Craft 2 hra

Velmi povedená strategie ve stylu age of ages. vytvořte bojovou jednotku z příšer. vydejte se na válečné tažení. musíte dobít..

Beauty and Brains

Beauty and Brains hra

V interaktivní strategické hře beauty and brains se dozvíme, jestli v podnikání může uspět krása nad rozumem či nikoliv. jen ..

XenoSquad

XenoSquad hra

Xeno squad ist ein 3d-rundenbasiertes strategiespiel. du musst dich mit weiteren kämpfern, die du steuerst, durch den komple..
Poslední hledané hry našimi uživateli