Sk��ka��ky hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Sk��ka��ky hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Sk��ka��ky hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Jim Loves Mary 2

Jim Loves Mary 2 hra

Zamilovaná dvojice jim a mary jsou zpět ve druhém díle populární skákačky. vaším úkolem je dostat zamilovanou dvojici na jedn..

Papa Louie 3: When S..

Papa Louie 3: When Sundaes Attack hra

Třetí díl online skákačky papa louie 3: when sundaes attack nám dá za úkol zachránit šéfkuchaře papa louie a jeho zákazníky p..

Home Sheep Home 2: L..

Home Sheep Home 2: Lost Underground hra

Home sheep home 2: lost underground je vtipná online skákačka, kde budeš mít za úkol dovést tři ovečky domů. na cestě bude na..

Rogue Soul 2

Rogue Soul 2 hra

Zahraj si tuhle skvělou skákačku. v roli zlotřilého lumpa musíš likvidovat všechny protivníky. na tvojí dlouhé cestě v desítc..

Dirty Devils Deluxe

Dirty Devils Deluxe hra

Dirty devils deluxe je originální a chytlavá skákačka. tvým úkolem je pomocí pravého tlačítka na myši určit správný směr kudy..

Sir Jump

Sir Jump hra

Mobilní a počítačová hra sir jump, jak už asi tušíte bude o skákání přes překážky. nebude to zas taková brnkačka, skákačka má..

Tofu Ninja

Tofu Ninja hra

Roztomilá skákačka tofu ninja ti dá možnosti více úrovní. vyzkoušej všechny dovednosti hlavní postava umí vrhání hvězdic, boj..

Bart Simpson Skatebo..

Bart Simpson Skateboarding hra

Vtipná skákačka bart simpson skateboarding už svým názvem slibuje kopu zábavy. tvým úkolem bude překonat na skateboardu cestu..

Rail of Death 3

Rail of Death 3 hra

Hra rail of death 3 je dobrodružná skákačka, kde se poženete v hornickém vozíku skrz zapomenutý důl plný překážek, které je t..

Colourblind

Colourblind hra

Originální plošinová skákačka colourblind nabízí příjemně zpracovaný příběh, kdy se ocitnete v roli oční bulvy, která přijde ..

Call of Spring

Call of Spring hra

Retro skákačka call of spring nabízí živou hru plnou stříleček. hlavní hrdina, šílená veverka má za úkol zneškodnit své nepřá..

Jurassic Hunter

Jurassic Hunter hra

Staňte se bláznivým lovcem dinousarů v závodní skákačce jurassic hunter, kde máte k dispozici super pérovací auto pomocí kter..

Drink Beer, Neglect ..

Drink Beer, Neglect Family hra

Zábavná retro hra drink beer, neglect family je arkádová skákačka, kde se budete snažit sebrat co nejvíc piv. alkohol má ovše..

Doodle Jumping Ball

Doodle Jumping Ball hra

V zábavné skákačce doodle jumping ball si můžete protrénovat postřeh sbíráním hvězdiček a bonusových diamantů. nesmíte se dot..

Game.Init()

Game.Init() hra

Zajímavá skákačka game init připomíná klasickou arkádu, kde na rozdíl od ostatních má cool vychytávku v podobě světelné koule..

Frost Bite 2

Frost Bite 2 hra

Frost bite 2 je příjemně chladivá pixelová online arkáda, kde se snažíš dostat na vrcholek ledovce a cestou sbíráš, jak už to..

Dreamy Adventure

Dreamy Adventure hra

Dreamy adventure je super vtipná skákačka, kde máte zdánlivě jednoduchý úkol, a to skákat během snění z jedné planety na druh..

Frizzle Fraz 5

Frizzle Fraz 5 hra

Frizzle fraz 5 je rostomilá skákačka, kde bude tvým úkolem zachraňovat kamarády a sbírat krystaly k získání hvězdiček. dej si..

Frizzle Fraz 6

Frizzle Fraz 6 hra

Prozkoumejte podmořský svět v této zábavné skákačce do mobilu s názvem frizzle fraz 6. hlavním úkolem bude pro vás získávat z..

General Rocket

General Rocket hra

V této zběsilé skákačce do mobilu zvané general rocket budete mít plno práce, aby jste se dostali tam kam máte. hlavní charak..

Hop Hop Animals

Hop Hop Animals hra

Hop hop animals je roztomilá online skákačka, kde bude tvým úkolem dostat zvířátko co nejvýš pomocí penízků a ovoce. použij š..

Ka-Bloom

Ka-Bloom hra

V této hře budete krmit monstrum, dokud dost nevyroste. budete propojovat cenné kameny do řetězců a poté je postupně jíst. ba..

Uphill Rush 3

Uphill Rush 3 hra

Další část populární závodní herní série. vyberte si vybavení a projeďte několik úrovní ve kterých vám budou stát v cestě opr..

Find the Candy Winter

Find the Candy Winter hra

Hledejte sladkosti ve ve vánoční hře. v této hře musíte najít ukrytou sladkost v každém sektoru. zkuste najít také tři hvězdi..

Burning Scarecrow

Burning Scarecrow hra

Farmářská hra, kterou jste ještě neviděli. jste chovatel ovcí a máte spory se sousedním zemědělcem. jako správný zlomyslník m..

Rail of Death 2

Rail of Death 2 hra

Rail of death 2 je dobrodružná oddychová hra, kde máš za úkol přeskakovat překážky a také sbírat zlato a diamanty. za ty si p..

Rainbow Hamster

Rainbow Hamster hra

Zábavná skákací hra rainbow hamster vypadá naprosto jednoduše, bude však vyžadovat určitou zručnost a rychlost ovládání myši...

Super Police Persuit

Super Police Persuit hra

Pronásleduj kriminálníky a nič jejich auta. tato hra po tobě chce, aby jsi odstranil tyto ničemy ze silnic. použij svůj boost..

Zombie Hunter

Zombie Hunter hra

V této hře se ocitáte v tokiu, které bylo napadeno zombíky. tvým cílem je zbavit se všech zombíků v každém z kol. Čeká vás ne..

Shopping Cart Hero 3

Shopping Cart Hero 3 hra

Skočte do dálky s nákupním košíkem. užijte si nové inspirativní funkce. použijte ovládací prvky a skákejte přes překážky. uži..
Poslední hledané hry našimi uživateli