Simsnovi hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Simsnovi hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Simsnovi hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Ragdoll Flash 2

Ragdoll Flash 2 hra

Prolezte nebezpečným labyrintem, střílejte nepřátele a dostaňte se bezpečně do dalšího kola. ovládání pomocí kláves w,a,s,d a..

Feed the King

Feed the King hra

V této hře postavte věž tak vysoko, jak je to možné. když střelíte krále, snažte se sníst všechny postavěné koláče. hra se ov..

Insert Coin

Insert Coin hra

Toto je krátká a vtipná jednotlačítková hra, kde získáváte body z vytahování mince z hracího automatu, za použití nitě, na kt..

The Case of Scary Sh..

The Case of Scary Shadows hra

Náš medvěd se akorát probudil ze zimního spánku a je extrémně hladový. musí tedy najít jídlo, žaludy a med. les se však stal ..

Subtle Energy

Subtle Energy hra

V této hře jsou různě barevné pramínky. vezměte optimální barvu a dejte ji do stejně barevného kola. musíte udržet správnou p..

Super Villainy

Super Villainy hra

Vesmírné bitvy jsou tady. Úspěšně dokončete 14 různých kol na cestě k 4 mocným šéfům a vylepšete vaše atributy. k dispozici j..

Sift Heads World: 1

Sift Heads World: 1 hra

Vinnie je zpátky. v této první části sedmé série zničte hlavu italské mafie. k dispozici bude 14 různých zbraní, dvě velká mě..

Ryona Zomboids

Ryona Zomboids hra

Ryona zomboids je retro střílečka, která je jednoduchá a agresivní. tvým úkolem, jak už asi tušíš bude přežít. svět zase ovl..

Trollface Quest 13

Trollface Quest 13 hra

V záškodnické hře trollface quest 13 jde hlavně o vtipně zpracovanou grafiku. oddychovka s motivy meme vám dá k vyřešení dvě ..

Building Rush

Building Rush hra

Strategické uvažování je potřeba v této dopravní hře. stal jsi se majitele dopravní firmy. tvým úkolem je v roli managera zís..

Tiny Hawk

Tiny Hawk hra

Hrajte tuto skákací hru a jeďte na skateboardu přes všech 32 kol. otestujte si své dovednosti a získejte v každém kole nejlep..

Snap the Shape: Japan

Snap the Shape: Japan hra

Mobile and pc puzzle game call snap the shape japan will task you to put different shapes together so they perfectly fit in ..

Omega Box

Omega Box hra

Jděte do testovací laboratoře a snažte se přežít útok všech zbraní ve vývoji. sbírejte modré kuličky, které budou použity jak..

Constellation Machine

Constellation Machine hra

Prozkoumejte nekonečný vesmír... začněte tím, že napíšete slovo "start" a uvidíte co se bude dít dále. jestli si nevíte rady,..

Continuity

Continuity hra

V logické hře continuity máte za úkol pomocí šipek a mezerníku se dostat ke klíči a tím si otevřít dveře do dalšího kola. jed..

Over the Border

Over the Border hra

Vypalte mexičany za hranice spojených států. tento úkol nebude snadný a bude nutné překonat vzdálenost 100 000 kilometrů. nej..

Vortex Point 4

Vortex Point 4 hra

Detektivní adventura vortex point právě startuje. skvělý vyšetřovatel dostal nový případ plný paranormálních jevů. nebezpečí ..

Shore Siege 2

Shore Siege 2 hra

Braňte svou pevnost a chraňte cennou kořist. postavte obranné věže, vylepšujte zbraně vašich pirátů, stavějte nové ropné vrty..

The Wok

The Wok hra

Přejděte do vzdálené země a pomozte vrátit vzácnou misku, která byla ukradena zlými monstry. klikněte na správné prvky a jdět..

Nekra Psaria 4

Nekra Psaria 4 hra

Další zombie hlavolamová hra, kde klikáte na věci, které chcete použít na to, aby jste se dostali dále. místa, kam se potřebu..

Rawr Kitten Dress Up

Rawr Kitten Dress Up hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu rawr kitten dress up ti nabídne plno doplňků a oblečků, jak vystrojit svoji čičinu na speciá..

Penalty Shooters 2

Penalty Shooters 2 hra

Vyberte si svůj oblíbený tým a začněte soutěžit v zápasech tím, že se střídáte buď v chytání nebo střílení penalt. při hře ..

Rune Raiders

Rune Raiders hra

Wähle die richtige taktik um die feindliche armee zu zerstören. versuche jedes level zu bestehen und dass mit so wenig verlu..

10 is Again

10 is Again hra

Máte rádi matematiku? Tato matematická hra vás potěší. cílem hry je v každém levelu poskládat ze všech čísel desítky. nesmíte..

TeleDodge

TeleDodge hra

Docela zajímavý koncept, kdy hra není nijak dobře zvládnutá graficky, ale na druhou stranu je jí nechybí nápad. musíte se vyh..

Uphill Rush 7: Water..

Uphill Rush 7: Waterpark hra

Uphill rush 7: waterpark je zábavná skákací letní arkáda, kde jezdíte na kruhu dlouhatánským tobogánem, který je pěkně nebezp..

Inkthings

Inkthings hra

Edukativní hra pro každou věkovou kategorii. dostanete do ruky pero s inkoustem. vaším úkolem je ochránit postavičku před nen..

Ultimate Fallen Ninja

Ultimate Fallen Ninja hra

V této hře na sebe berete roli ninji, hledajícího svůj meč, o který jste byl připraven. Špatný ninja skáče hluboko do šachty,..

All That Matters

All That Matters hra

V této hře jste soucitný přítel. chcete-li pomoci malému walterovi spojte jeho rodinu tak, aby byli zase spolu všichni šťastn..

Feed The Panda

Feed The Panda hra

V této online hře budete krmit všechny pandy a budete sbírat cenné yin-yang symboly řezáním lan. pro použití nože použijte sv..

Dune Runners

Dune Runners hra

Zde si můžeš na začátek vybrat svůj oblek a prkno. surfuj přes kopce a hory. tvým cílem je jezdit lépe než ti ostatní. 4ím dá..

Gunball Arena

Gunball Arena hra

V této akční hře budete vhozeni do malé arény, která je plná nelítostných nepřátel. hra obsahuje mnoho vylepšení a můžete si ..

Robot Wants Fishy

Robot Wants Fishy hra

Projděte komplikované bludiště, posbírejte všechny klíče a zachraňte chycené rybičky. nenechte se odradit retro vypadající gr..

Summer in the City

Summer in the City hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu summer in the city má opět plno nových oblečků, botiček a doplňků na léto a jen a jen na tob..

Deterministic Dungeon

Deterministic Dungeon hra

Zde jste se stali náhodným voličem čísel, a váš téměř náhodný výběr určuje směr této hry. a to již od výběru postavičky přes ..
Poslední hledané hry našimi uživateli