Sifteo hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Sifteo hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Sifteo hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Rail of Death 3

Rail of Death 3 hra

Hra rail of death 3 je dobrodružná skákačka, kde se poženete v hornickém vozíku skrz zapomenutý důl plný překážek, které je t..

Boom Town

Boom Town hra

Jděte a položte výbušniny k získání co nejvíce zlata. z prodeje zlata můžete rozšířit své město, nákup dalších pozic, nebo př..

Uphill Rush 6

Uphill Rush 6 hra

A je to tady! Šesté pokračování veleúspěšné hry uphill rush. tentokrát se dostaneš do zábavního parku, kde je ke zdolání nepř..

Brave Kings

Brave Kings hra

Vaším úkolem je osvobodit království tím, že zabije královskou rodinu šípy a kameny. budete muset nastavit správný úhel, sílu..

Slice the Box Level ..

Slice the Box Level Pack hra

Slice the box je zpátky a to i včetně původních levelů. v této hře máte za úkol vyřezat zadané tvary z desek. v každém kole m..

Car Eats Car 3: Twis..

Car Eats Car 3: Twisted Dreams hra

Hra s autem, které si můžete pořádně vylepšit. kombinace závodní a likvidační hry. vaším úkolem je projet desítky tratí. na t..

Catch the Candy Hall..

Catch the Candy Halloween hra

Chytlavá odychovka catch the candy halloween vás možná dostane na více, jak jednu hru díky svému jednoduchému a vtipnému konc..

Monkey GO Happy: Tal..

Monkey GO Happy: Talisman hra

Monkey goes happy s novým tajemným dobrodružstvím. zkuste vyřešit zapeklitou hádanku. najděte talisman a opravte ho. tato hra..

Ultralight Beam

Ultralight Beam hra

V této pestrobarevné hře ovládáte malou kosmickou loď, s kterou sbíráte hvězdičky a zároveň se musíte vyhýbat potvůrkám brázd..

Carnage

Carnage hra

Jako řidič, blázen mafie rodina plnit mise, doručování balíků, zlikvidovat policii nebo jiné překážky. hrajte s šipkou, j - r..

BioDigit

BioDigit hra

Stal jsi se pavoukem. tvým úkolem je zlikvidovat všechny nepřátele. máš k dispozici účinnou pavučino a elektrošok. získej zku..

Verge

Verge hra

"verge" je unikátní retro plošina, ve které můžete zemřít a dosáhnout tmavého podsvětí. ovládání šipkami.

Boom Go Zombies

Boom Go Zombies hra

Boom go zombies je zábavná oddychová online hra do mobilu, která ti nabídne 20 levelů plné rozpadajících zombíků a tvým úkole..

Dead Zed 2

Dead Zed 2 hra

Akční střílečka zombíků! ve vašem arzenálu na přes deset druhů zbraní. rozstřílejte všechny utočící zombíky. v dvacítce level..

Angry Red Button

Angry Red Button hra

Červené tlačítko je vždy to, které chce každý zmáčknout. unavené a naštvané Červené tlačítko odchází najít místo k odpočinku...

Rod Hots Hot Rod Rac..

Rod Hots Hot Rod Racing hra

Soutěžte s ostatními soupeři v mistrovství světa. chcete-li vyhrát peníze, kupujte nová auta, nebo vylepšujte stávající. k di..

Coloruid

Coloruid hra

Skvělá hra na trénink logického myšlení. vaším úkolem je vyplnit plochu jedno barvou. v každém kole máte jen omezený počet ta..

Tequila Zombies

Tequila Zombies hra

S různými zbraněmi zničte co největší množství zombie a buďte trpěliví, jak jen to půjde. jednou za čas si můžete vzít někter..

Future Buddy

Future Buddy hra

V každém kole, pomůže malý muž k vyzvednutí 3 hvězdy tím, že natáhne a řezání lana. přiveďte ho bezpečně do speciálního telep..

Dragon Age Rider

Dragon Age Rider hra

V oddechové hře do mobilu dragon age rider budeš lítat po bludišti na draku a sbírat kromě dobré šunčičky i klíče, aby jsi se..

Sliding Cubes

Sliding Cubes hra

Sliding cubes je oddechová logická hra, kde bude tvým úkolem správně poskládat kostky do pole tak aby přesně sedly dohromady...

Papas Burgeria

Papas Burgeria hra

Papa louie otevírá nové podnikání s hamburgery. zvyšte jeho popularitu a vydělávejte peníze. na vrcholu toho, co potřebujete ..

Specter Knight

Specter Knight hra

Legendární hrdina se probouzí do světa ohrožovaného zlým čarodějem majim. probouzí se ve sklepení, které musí prozkoumat, naj..

Hyperpath

Hyperpath hra

Vesmír je připraven na osidlování. pozor, nejsme ve vesmíru sami. budete muset svést intergalaktické bitvy o nové planety. po..

Monkey Defense

Monkey Defense hra

Jste na ostrově plném domorodců, kteří touží po oběti! opička se zdá jako ten nejchutnější objekt jejich zvědavosti. vaše op..

Xonix 3D 2

Xonix 3D 2 hra

Logická hra xonix 3d přináší ve druhém díle testování vašeho mozku. zkuste zaplnit danou plochu tak aby jste kutálející se mí..

Robot Unicorn Attack

Robot Unicorn Attack hra

V této zábavné hře sbírejte hvězdy a vyhněte se překážkám. ovládání: z - skok x - útok. bavte se!

Spicey Pizza

Spicey Pizza hra

Velice jednoduchá ale zábavná oddychová online hra s názvem spicey pizza ti dá za úkol pochytat papričky. pomocí tlačítka poš..

Nano War 2

Nano War 2 hra

V roli modrých buněk budete chránit tělo před invazními organismy. tuto hru můžete hrát v jazyce dle vašeho výběru. bavte se!..

Intruder: Combat Tra..

Intruder: Combat Training 2x hra

Bojová hra v desítkách různých levelech. pozor nepřátelští vojáci budou útočit ze všech stran. v některých levelech vám přijd..

Silly ways to die

Silly ways to die hra

Mobilní i počítačová hra silly ways to die ti dá za úkol zachránit pošibaný nezmary. na vyřešení dostaneš strašně málo času. ..

Flak Boy 2

Flak Boy 2 hra

Umístěte různé druhy zbraní po místnosti a snažte se poškodit malého robota. hra obsahuje mnoho úspěšných úrovní a ovládá se ..

Defend US! 2

Defend US! 2 hra

Defend us! 2 je retro tower defense hra, kde budete stavět věže na ochranu své pevnosti. nenechte protivníka proniknout, díky..

Operate Now: knee su..

Operate Now: knee surgery hra

Hra operate now: knee surgery stimuluje operaci kolena a vy v roli doktora následujete instrukce sestry a plníte jednotlivé k..

All Rabbits Must Die

All Rabbits Must Die hra

Heute ist nicht dein glücklichster tag. ein haufen kaninchen hat all dein leckeres essen für das piknick gegessen. die verg..
Poslední hledané hry našimi uživateli