Sifteo hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Sifteo hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Sifteo hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Teleport Gun

Teleport Gun hra

Příběh medvídka mývala, který používá teleportační zbraň ke změně gravitace a se kterou se také může přesouvat na jiná místa...

Pixel Zombies

Pixel Zombies hra

Zombie apokalypsa pohltila svět. vy jako ostřelovač, musíte pomoci ochránit to poslední město na světě, které ještě zombíci n..

DNA LAb Rush

DNA LAb Rush hra

Pamatujete si tohle ze školy? Molekuly, buňky, dna řetězy..? Není čas na vysvětlování. musíme si na vše v rychlosti vzpomenou..

Alula Falling 4

Alula Falling 4 hra

Další pokračování o studentce alule, která nalézá tajemnou aplikaci nainstalovanou na jejím telefonu. opět nalézá ten pravý v..

Crunchball 3000

Crunchball 3000 hra

V této moderní slavného sportu fotbalu, pravidlo je, aby skóre. nedívejte se na případné ofsajdů nebo žlutých karet v této hř..

Hero Simulator

Hero Simulator hra

Náš hrdina cedric ochraňuje své území po více než 300 let. teď je ovšem řada na jeho synovi folcardovi, aby převzal jeho roli..

Drop Dead 2 Final

Drop Dead 2 Final hra

Rozřízni medvídka na kousky. bude to sloužit k velmi různorodým úrovním. k přechodu do další části hry, bude nutné získat vys..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas 2 hra

V dalším pokračování série monkey go happy budete muset najít všechny malé ninja bojovníky. prvních deset najdete v pohodě, a..

The Champions 4 - Wo..

The Champions 4 - World Domination hra

Světový šampionát ve fotbale je zpět. další díl legendární sportovní hry vám přináší vylepšenou grafiku a dokonalé herní vlat..

Let Me Rock

Let Me Rock hra

Let me rock je vtipná logická online hra do mobilu, kde bude tvým úkolem přemístit zábrany na rokovém koncertě tak, aby se vš..

Verminator

Verminator hra

Jako deratizátor zabijte malé myši s několika různými sýry. Žlutý sýr voní, zelený sýr odpuzuje. bavte se!

Rop

Rop hra

Oddychová hra rop je sice logická, né ale zas tak, aby jste si u ní neodpočinuli. mimo jiné má i příjemně zpracovanou grafiku..

Sugar, Sugar 2

Sugar, Sugar 2 hra

Nakreslete vhodnou cestu a získejte 100 zrnek cukru do každého šálku. dejte si pozor na stejnou barvu, někdy musíte nejprve o..

Frozen Islands

Frozen Islands hra

Postavte si svou vlastní nepřemožitelnou armádu ve hře frozen island. osvoboďte ostrovní rezidence od nadvlády krutovládců, k..

Impale 3

Impale 3 hra

Střílení zombíků ve stylu angry birds. musíte obsadit všechny vražedné nástroje vystřelenými zombíky. v kanónu máte velké mno..

Bunny Flags

Bunny Flags hra

Sei mutig und verteidige deine flagge, egal was es kostet!!! auf jedem fall musst du deinen feind schwächen. dir stehen ein..

Sushi Madness

Sushi Madness hra

Sushi madness je oddechová hra do mobilu, kde je tvým úkolem přesouvat sushi kousky tak, aby vytvořily nejméně tři v řadě...

Papas Pastaria

Papas Pastaria hra

Je to tady, desátý díl série papas právě vychází. otevřete svou pastarii a začněte obsluhovat své věrné zákazníky. vaším úkol..

Dawn Of The Sniper 2

Dawn Of The Sniper 2 hra

Zombíci útočí na zbytky populace. svět je po apokalypse. na planetě zbývá už jen minimum lidí. zombíci ovládli už skoro celý..

Battle Panic

Battle Panic hra

Braňte svou základnu před útokem orků. pracujte na materiálech, vylepšujte své vojáky a budovy, postavte silnou armádu a post..

Operate Now: Shoulde..

Operate Now: Shoulder Surgery hra

Operate now shoulder surgery je zábavná interaktivní hra do mobilu, která ti dá příležitost si vyzkoušet operaci ramene. post..

Bomb It 2

Bomb It 2 hra

Bomb it 2 je ještě nadupanější a ničivější! umístěte chytře bomby pomocí mezerníku tak, aby jste zničili nepřátele a posbíral..

Car Eats Car Unity

Car Eats Car Unity hra

Car eats car 4 je v pořadí již čtvrtý díl skvělé závodní hry, kde v každém kole bude vaším úkolem ujíždět s červeným autíčkem..

Super Gonad Smasher

Super Gonad Smasher hra

V této hře je náš hrdina připraven na vasektomii. teď se ale rozhodl, že se jí vyhne tím, že ze sebe udělá super žlázovitého ..

Hex Wars

Hex Wars hra

Hrajte tuto multiplayerovou tahovou strategii pro 2-4 hráče. projděte 3 malými výukovými programy a naučte se správné herní t..

Dream Car Racing Evo

Dream Car Racing Evo hra

Postavte si závodní vozítko svých snů. hra dream car racing evo je velmi zdařilá. vytvořte si závodní auto. nastartujte a pro..

My Dolphin Show 6

My Dolphin Show 6 hra

V této zábavné dívčí hře do mobilu s názvem my dolphin show 6 budeš trénovaný delfínek, který plní úkoly své čvičitelky a bav..

Decorate Your Christ..

Decorate Your Christmas Tree hra

Jak už název napovídá, v online hře do mobilu decorate your christmas tree bude tvým úkolem si nastrojit ten nejdokonalejší v..

Nightclub Tycoon

Nightclub Tycoon hra

Staň se barmanem! rozhodl jsi se provozovat noční bar. je to fajn práce, ale barman musí makat rychle. cilem hry je udělat z ..

Click Battle

Click Battle hra

Braňte svoji pevnost před nájezdy vikingů. můžete si postavit několik druhů obraných věží. obrané střely, které vytvoříte z p..

Suicide Salaryman

Suicide Salaryman hra

Hra která se vymyká všem ostatním. nejde o to zachránit postavu. jde o to aby jste postavičku zabil. japonská hra, co čekat o..

Dreamy Adventure

Dreamy Adventure hra

Dreamy adventure je super vtipná skákačka, kde máte zdánlivě jednoduchý úkol, a to skákat během snění z jedné planety na druh..

Sports Heads World C..

Sports Heads World Cup Challenges hra

Sports heads přinášejí další šampionát ve fotbale. Čeká vás dlouhé mistrovství světa. utkáte se s nejlepšími tými. zkuste vyh..

Get In The Hole

Get In The Hole hra

Get in the hole je zajímavá hra, kde budete ovládat pár, který se rozhodl zachránit planetu před blížící se černou dírou. vyd..

Truck Loader

Truck Loader hra

S pomocí speciálního bagru nakládejte cenné zboží. dávejte pozor, abyste nerozbili bedny a buďte na správném místě a na správ..
Poslední hledané hry našimi uživateli