Post��eh hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Post��eh hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Post��eh hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Bounce

Bounce hra

V této hře cvičte postřeh a pokuste se chytit všechny padající balónky. pokud ztratíte 3 balónky, vaše hra končí. ovládání: p..

Ragdoll Laser Dodge 2

Ragdoll Laser Dodge 2 hra

V této hře se vyhněte smrtícím laserům. Čím déle vydržíte, tím lépe. hra bude trénovat vaši rychlost a postřeh. ovládací prvk..

Chipperblocks

Chipperblocks hra

Hra, která vyzkouší váš postřeh. vaším úkolem je trefit čtverce. Čtverce se objevují na náhodných pozicích. musíte všechny za..

Trick Shot Ball HTML5

Trick Shot Ball HTML5 hra

Ve sportovní hře trick shot ball si procvičíte svůj postřeh strefováním do popelnice, nejlépe tu s největším počtem bodů. hru..

Doodle Jumping Ball

Doodle Jumping Ball hra

V zábavné skákačce doodle jumping ball si můžete protrénovat postřeh sbíráním hvězdiček a bonusových diamantů. nesmíte se dot..

SOAK

SOAK hra

V zábavné hře do mobilu s názvem soak tě čeká nekonečný běh, kde voda se dá použít jako zbraň. jsi zvědavý jak to vlastně zač..

Railroad Shunting Pu..

Railroad Shunting Puzzle hra

Můžete poslat vozy na správné místo? Vozy neotáčejte na kolejích. použijte myš k ovládání zařízení, klikněte na změnit směr a..

Dark Soul

Dark Soul hra

Dark soul je parádní střílečka z odpadního tunelu v podzemí, kde proti tobě běží hladové obr krysy, které je třeba postřílet ..

L.I.F.E.

L.I.F.E. hra

Legrační vývoj od mimina až po důchodce. zábavně pojatá cesta životem, postřehová hra s různými typy herních levelů. chytání ..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..

Zombie on Wheels: Th..

Zombie on Wheels: The Arrival hra

Stal jsi vůdcem poslední skupiny živých lidí na zemi. musíte projet infikovaným městem, které je plné zombíků. musíte všechny..

Earth Taken 2

Earth Taken 2 hra

Mimozemšťané zaůtočili na zemi a vítězí. již jenom pár lidí je na živu. vy jste jedním z těch co přežili. vaším ůkolem je naj..

Infectonator: Surviv..

Infectonator: Survivors hra

Klasická postapokalyptická hra na přežití. zombíci opět zaútočili na zemi a snaží se zničit veškerý život. parta přeživších s..

Epic Boss Fighter 2

Epic Boss Fighter 2 hra

Ne každý má štěstí na svého bosse. v této svižné hře epic boss fighter 2 bude mít ten váš kromě výplaty i plno jedovatých sli..

Crazy Math

Crazy Math hra

Extrémně rychlá hra crazy math z tebe udělá zpomaleného prvňáčka, co nedokáže spočítat banální příklady, za to tě pobaví a bu..

Bubble Trouble 2

Bubble Trouble 2 hra

V bubble trouble 2, jak už název napovídá, ti budou bubliny nemálo komplikovat hru. na výběr jsou dvě možnosti, jak ji lze hr..

Continuity

Continuity hra

V logické hře continuity máte za úkol pomocí šipek a mezerníku se dostat ke klíči a tím si otevřít dveře do dalšího kola. jed..

The One Fork Restaur..

The One Fork Restaurant DX hra

The one fork restaurant dx je postřehová hra, kde budete muset nakrmit vaše hosty jednou vidličkou, proto je důležité stihnou..

Hand Killer Cash

Hand Killer Cash hra

V brutální postřehové flash hře hand killer cash ukradneš celkem deset milionů dolarů v sedmi bankách po celém na světe díky ..

Atomic Gringo

Atomic Gringo hra

V postřehové hře atomic gringo se ocitnete v roli mexického robota, který musí vymlátit všechny nepřátelé pomocí svých super ..

Eyebleed Hypnosis

Eyebleed Hypnosis hra

Eyebleed hypnosis je postřehová rychlá hra s jednoduchou grafikou, z které se ti při nejmenším zamotá hlava. Úkolem hry bude ..

The Platform

The Platform hra

The platform je jednoduchá svižná postřehová hra, kde se pokusíte přežít co nejdéle na platformě, kde se bude vyhýbat padajíc..

Globexplorer

Globexplorer hra

Globexplorer je chytlavá postřehovka, kde bude vaším úkolem pohybovat malým glóbusem po skleněných deskách na obloze tak, aby..

Monster Frontier

Monster Frontier hra

Postapokalyptická sága plná příšer. tisíc let po apokalypse je svět pod nadvládou zmutovaných příšer. vaším úkolem je vytréno..

Zomboids Challenge

Zomboids Challenge hra

V této retro hře potřebujete jednodušše přežít! a to jak jen dlouho je to jenom možné. musíte odolat vlnám útoků zombie, kter..
Poslední hledané hry našimi uživateli