Porod hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Porod hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Porod hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Transylvania

Transylvania hra

Tajemné a zlé síly se snaží zbavit "mr.potato" z povrchu země. pomozte mu utéct a zachránit se z nebezpečné transylvánie. kli..

Pointer

Pointer hra

Ovládáte dobře svůj počítač? V této puzzle hře prokážete vaši zručnost. vezměte svoji myš do ruky a projděte jednotlivé level..

Newtons Law

Newtons Law hra

V online hře newtons law máte za úkol zneškodnit mimozemšťany, kteří napadli obchodní dům a vypnuli gravitaci. pohybujete se ..

Bloodungeon

Bloodungeon hra

Tato hra se odehrává ve sklepení odkud se musíš dostat v časovém limitu. musíš být opravdu rychlý a ke všemu je tam tma jak v..

Interruption

Interruption hra

Otáčejte místností tak, aby se vám povedlo sesbírat všechny hvězdičky a aktivovat všechny spínače. prvních pár kol je na zahř..

Alienocalypse

Alienocalypse hra

V této hře budete patřit k mimozemské civilizaci a vaším cílem je zkusit ovládnout život na modré planetě, planetě zemi. poka..

Destination Kepler

Destination Kepler hra

Země je před atomovou katastrofou a je na čase najít jinou planetu na přežití. naštěstí je tu další planeta, podobná zemi, ka..

Take Flight

Take Flight hra

Usedněte za kokpit letadla,kterému dochází benzín a vydržte co nejdéle, jak je to možné. sbírejte červené kanystry a zlaté mi..

Supertype

Supertype hra

Vyhrát nad časem.. k tomu potřebujete napsat tyto slova jak jen nejrychleji můžete.

Haters War

Haters War hra

Pořádná bojová hra s neohroženými vojáky. vaše mužstvo je složené z nejlepších bojovníků ze speciálních jednotek. vaším úkole..

Airport Madness 3

Airport Madness 3 hra

Velký šéf je ve službě na letišti. chce mít kontrolu a hlídat prostor kolem letiště. pokud jde o vás, vaším úkolem je vydělat..

Papas Taco Mia

Papas Taco Mia hra

Vytvořte různé potraviny s velkým množstvím ingrediencí. dávejte pozor, každé jídlo může zničit spoustu věcí. objevte a kupte..

Sieger

Sieger hra

Zničte strukturu a všechny nepřátele přes 29 různých úrovní. zachraňte rukojmí. snažte se získat minimum ran a maximum zlatýc..

NY Rex

NY Rex hra

V této hře ovládáte rozzuřeného tyranosaura rexe. právě si se dostal do new york. musíš způsobit co největší poškození majetk..

Slice Points

Slice Points hra

Velmi zajímavá logická hra. v každém levelu musíte rozřezat všechny červené části, tak aby spadli do propasti. pozor jinak ba..

Click The Frog

Click The Frog hra

"klikněte na žábu" je chytlavá hra, ve které bude nutné plnit co nejrychleji daný úkol. Čím lépe to budete dělat, tím více hv..

Andys Golf 2

Andys Golf 2 hra

Andys folf 2 je pokračování jedničky. stejná grafika, stejné obtížnosti. jen trochu vylepšenější scoreboard. ukaž, jestli můž..

Tetravalanche

Tetravalanche hra

Utečte před padajícími předměty a fialovým monstrem, které vychází pomalu ze spodní části herní plochy. hrajte se šipkami a k..

Love me, fast!

Love me, fast! hra

Vést plynulou konverzaci se slečnou není vůbec jednoduché ani pro ty zkušené jedince. ve hře love me, fast!, tedy miluj mě, r..

Alula Falling 3

Alula Falling 3 hra

Středoškolská studentka jménem alula, nalezne na svém mobilu, novou aplikaci, která se jí tam záhadně z ničeho nic objevila. ..

Chromatronix

Chromatronix hra

V této hře zavřete barevné linky a dělejte minimum pohybů. hra obsahuje celkem 40 různých úrovní. hodně štěstí!

Catch the Candy Mech

Catch the Candy Mech hra

Vyřešte všechna kola a dosáhněte minimálním počtem kliknutí na sladký sen. k dispozici je speciální lano, které musí být sprá..

2014 World Cup

2014 World Cup hra

Mistrovství světa ve fotbale právě začíná. vyberte si svůj národní fotbalový tým. vyberte nejlepší hráče a vyhrajte jednotliv..

Freecell Solitaire

Freecell Solitaire hra

Freecell solitaire je karetní hra, kde skládáte karty od nejvyšší po nejnižší a současně střídáte jejich barvu. hry typu soli..

Home Sheep Home 2: L..

Home Sheep Home 2: Lost Underground hra

Home sheep home 2: lost underground je vtipná online skákačka, kde budeš mít za úkol dovést tři ovečky domů. na cestě bude na..

Ship Loader

Ship Loader hra

Pomocí magnetické ruky vložte do lodi náklad různě těžkých krabic. vyhněte se potápějící lodi nebo způsobte jinou škodu. hra ..

Quad Cop

Quad Cop hra

Zábavná plošinová hra s hádankou. vaším úkolem je odstranit z hrací plochy zamračené červené příšerky. vašimi pomocníky budo..

Tofu Ninja

Tofu Ninja hra

Roztomilá skákačka tofu ninja ti dá možnosti více úrovní. vyzkoušej všechny dovednosti hlavní postava umí vrhání hvězdic, boj..

Slender Micro

Slender Micro hra

Zahrajte si flash verzi slendera v retro hororové hře s názvem slender micro. začněte uprostřed lesa a najděte všech 5 listů...

Cursed Treasure

Cursed Treasure hra

V této velmi sofistikované strategické hře chraňte vašich 5 krystalů. k dispozici jsou 3 různé typy věží a tuny čelících nepř..

Scuba

Scuba hra

Prozkoumejte podvodní úrovně a shromažďujte všechny potřebné díly k vybudování nového motoru. vyzvedněte prvky podržením levé..

Ultimate Assassin 3

Ultimate Assassin 3 hra

Zničte svůj cíl (zeleného mužíka) a utíkejte z místa tak rychle, jak je možné. pokud uvidíte stráž, žijte v ústraní na konci ..

Ka-Bloom

Ka-Bloom hra

V této hře budete krmit monstrum, dokud dost nevyroste. budete propojovat cenné kameny do řetězců a poté je postupně jíst. ba..

Trick Shot Ball HTML5

Trick Shot Ball HTML5 hra

Ve sportovní hře trick shot ball si procvičíte svůj postřeh strefováním do popelnice, nejlépe tu s největším počtem bodů. hru..

Toy War Robot Mexico..

Toy War Robot Mexico Rex hra

Válka ve světě robotů hraček pokračuje donekonečna. musíte vyrobit robota mexico rexe, zapojit se s ním do bojů a ochránit tí..
Poslední hledané hry našimi uživateli