Porod hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Porod hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Porod hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Hobo 6 Hell

Hobo 6 Hell hra

Náš milovaný hobo zemřel a šel do pekla. pekelné bytosti, ale nemají ponětí s kým mají co do činění. hobo se nikdy nevzdává a..

Robot Wants Fishy

Robot Wants Fishy hra

Projděte komplikované bludiště, posbírejte všechny klíče a zachraňte chycené rybičky. nenechte se odradit retro vypadající gr..

My Little Army

My Little Army hra

V této barevné hře vyhrajte bitvy a porazte nepřátelské armády včetně jejich generála. s vaší armádou změňte prvky, zbraně ne..

Pact

Pact hra

Hra pro všechny dobrodruhy. s vaší skupinou bojovníků musíte najít zloducha. zloduch se ukrývá v temných lesích. cesta přes t..

Siegius

Siegius hra

Užijte si náročné úrovně nové jednotky a zároveň budete čelit spousty nepřátel. pomocí kláves se šipkami pohybujte herní ploc..

Cubed

Cubed hra

Zahrajte si 3d logickou hru "kostičky". musíte dosáhnout na červenou vlaječku. ovládání: šipky pro pohyb, stiskněte tlačítko ..

Mr. Bree

Mr. Bree hra

"pan bree" ztratil svou paměť. pomozte mu naučit se znovu zapomenutých schopností (skok, přikrčení, atd.), na cestě domů přes..

Puzzle Legends

Puzzle Legends hra

Máte rádi hádanky? V této puzzle hře musíte projít bludiště a posbírat mince. když všechny seberete můžete si otevřít dveře d..

Unreal Flash 3

Unreal Flash 3 hra

V této hře bojujte o přežití, usilovně udržte vlajku. Řízení s wasd a střílíte myší. hodně štěstí!

Goin Up

Goin Up hra

V této hře skákejte tak vysoko, jak je to možné a zničte všechny zlé postavy. některé z nich trefte na dno, jiné na vrchol a ..

Frontline Defense 2

Frontline Defense 2 hra

Rozdělte strategicky své obranné jednotky a zničte nepřátele na padrť. můžete si libovolně vylepšit své věže a je jen na vás,..

Visible 3

Visible 3 hra

Co když budete chodit dvěma různými světy, a v každém z nich budou různé pasti? Ovládání pomocí kláves w, a, s, d a shift se ..

The expendables 3

The expendables 3 hra

Akční hrdinové jsou zpátky ve hře. the expendables je hra na motivy stejnojmenného filmu. v této tower defense hře ovládáte s..

Human Chop 2

Human Chop 2 hra

Smrtelná cut hra, ve které je vaším úkolem rozmačkat všechny postavičky. po prostoru pobíhají různé typy civilistů, chovají s..

Medieval Shark

Medieval Shark hra

Brutální žralok je zpět! cestujte s ním v čase do středověku a pomožte mu ničit všechno, co se mu dostane do cesty. hodně ště..

Bloom Defender

Bloom Defender hra

V nové hře "tower defense" zničíte příšery s pomocí různých stromů, které si můžete koupit (nebo zlepšit) získáním kapek vody..

Blosics 2 Level Pack

Blosics 2 Level Pack hra

Cíl této hry je stále stejný. s nejmenším počtem dělových koulí sestřelte zelené bloky. po dokončení všech úrovní si napište ..

Energy Invaders

Energy Invaders hra

V této hře trénujte silnou armádu a pokuste se zastavit nepřátelskou invazi. vyrábějte energii z věže a kupte nové vojáky za ..

Tequila Zombies

Tequila Zombies hra

S různými zbraněmi zničte co největší množství zombie a buďte trpěliví, jak jen to půjde. jednou za čas si můžete vzít někter..

Knightmare Tower

Knightmare Tower hra

V této hře vyskočte na vrchol strašidelné věže a zachraňte všechny uvězněné princezny. Čekají na vás. první pokus se zřejmě n..

Bird Pax

Bird Pax hra

Toto je skvělá karetní hra. pokud vaše karty nemají vyšší čísla, můžete zvýšit další kolo stejnou barvou. pokud již nemáte st..

Last Line of Defense

Last Line of Defense hra

V této hře braňte svou základnu proti hordám nepřátel. začínáte s obyčejnou puškou, ale později si budete moci dovolit i skut..

Rockstar Dreamer

Rockstar Dreamer hra

Internetová verze populární hry guitar hero je tady. cvičte a staňte se rockovou hvězdou. můžete si vybrat různé problémy a s..

Penguin Overlords

Penguin Overlords hra

S pomocí svých tučňáků zničte všechny želvy v daném časovém limitu. pokud to nemůžete udělat, vylepšete menu, nakupte různá v..

Happy Wheels

Happy Wheels hra

Zahrajte si tuto brutální závodní hru a udělejte jen jednu věc - přežijte a vyhrajte! máte na výběr ze tří různých postav s v..

Sichiken

Sichiken hra

V gam, mají dva různé druhy úrovní. za prvé, sbírat mince a zároveň se vyhýbat překážkám se dostat do cíle. ve druhé variantě..

Ka-Bloom

Ka-Bloom hra

V této hře budete krmit monstrum, dokud dost nevyroste. budete propojovat cenné kameny do řetězců a poté je postupně jíst. ba..

Papas Wingeria

Papas Wingeria hra

Papa louie potřebuje rozšířit jeho rychlé občerstvení s křupavými kuřecími stehny. obslužte zákazníky chutným grilovaným mase..

Amuse Park

Amuse Park hra

V příštích dnech bude vaším úkolem uspokojit a bavit návštěvníky. buďte vynalézaví. použijte řadu zajímavostí a dalších prvků..

Brave Kings

Brave Kings hra

Vaším úkolem je osvobodit království tím, že zabije královskou rodinu šípy a kameny. budete muset nastavit správný úhel, sílu..

Paladog

Paladog hra

Matka země se rozhodla v blízké budoucnosti zničit náš druh. jako statečný hrdina změňte její plány. trénujte své vojáky, pou..

Reachin Pichin

Reachin Pichin hra

Pomozte malému pichinovi vyrůst a stát se netvorem s velmocí. skákejte a sbírejte peníze, které budou sloužit pro další upgra..

Rubble Trouble New Y..

Rubble Trouble New York hra

Zničte new york dynamitem, ocelovými kuličkami, raketami, děly a mnoho dalšími zbraněmi. musíte dosáhnout požadované škody a ..

Blueprint3D

Blueprint3D hra

V této hře otočte herní obrazovkou tak, abyste dostali správnou polohu k odhalení skrytého obrázku. hra obsahuje režim "relax..

Heir

Heir hra

Zkuste vyškrábat na vrchol obřího golema a zasekněte svůj meč do jeho hlavy. golem je velmi vysoký a cesta na vrchol není sna..
Poslední hledané hry našimi uživateli