Porod hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Porod hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Porod hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Adapt or Die

Adapt or Die hra

Erlange die kontrolle über die unbesetzten felder und zerstöre alle feinde. das grüne gebiet kann in andere formen verändert..

Escape to Hell

Escape to Hell hra

Vaše oslava narozenin je zkažená. nepřátelští démoni vám ji narušily. nezbývá nic jiného než pomsta. vydal jsi se do podzemí..

Idle Industry

Idle Industry hra

V interaktivní hře idle industry si můžete vybudovat vlastní těžební společnost. vytěžte co nejvíc klikáním na továrnu a na v..

Grow Valley

Grow Valley hra

V této hře klikněte na spodních sedm tlačítek a sledujte, jak se vaše údolí vylepší a změní. hra obsahuje více závěrů. dokáže..

Sneaky Mars Mission 3

Sneaky Mars Mission 3 hra

Pokračujeme další verzí sneaky mars mission, konečně přistáváme na rudé planetě objevovat tak, aby ta zkušenost za něco stála..

Last Mars Tower

Last Mars Tower hra

V této hře pomozte marťanům obránit jejich domovskou planetu. můžete začít s jednou obrannou věží a robotem. oboje můžete pos..

Nambers

Nambers hra

Ve hře namber si procvičíte svoji logiku a matematické cítění. základem je přijít na jednoduché pravidlo, které vám otevře ce..

Rumble

Rumble hra

V této hře se dáme do boje v kachní polévce, kde ničíme své nepřátele, kteří po sobě zanechávají mince, které sléze sbíráme. ..

Cover Orange: Journe..

Cover Orange: Journey Knights hra

Pomeranč opět potřebuje zachránit. herní série s cover orange je tu zpět s desítkami nových levelů. zajistěte pomeranči ochra..

Impossible Hardy

Impossible Hardy hra

Cover verze hry flappy bird. tato hra je pro opravdové znalce. pokuste se dojít s vaším panáčkem co nejdále. dokážete nasbíra..

Elemental Balance

Elemental Balance hra

V této fyzikálně logické hře zvané elemental balance dostaneš za úkol klást strategicky bomby tak, aby jste splnili zadaný úk..

Offensive Defense

Offensive Defense hra

V offensive defense, jak už název napovídá, bude tvým úkolem zabránit průchodu nepřátelských jednotek. na výběr jsou 4 věže, ..

One and One Story

One and One Story hra

Zahrajte si milostný příběh mladého chlapce a dívky. projděte v různých úrovních všechny nástrahy a dejte zamilovaný pár dohr..

Swordfall Kingdoms

Swordfall Kingdoms hra

Ovládněte co největší počet území a získejte nadvládu nad celou starou evropou. nakupte a vylepšete vaší armádu, objevujte no..

Juxtapose

Juxtapose hra

Pronikněte do černobílého světa. v tšchto dvou rozdílných scifi světech žíjí vaši hrdinové. vaším úkolem je rozluštit hádanku..

Wasteland Siege

Wasteland Siege hra

V pustinách není nikdy bezpečno, takže byste si měli dávat pozor a bránit svoji bojující věž před nájezdy cizích armád. pro d..

Agario 3D

Agario 3D hra

V této hře platí pouze 2 pravidla a to, že ty můžeš jíst jen ty cíle, které jsou menší než jsi ty a vyhýbat se velkým oblouke..

Freeway Fury 3

Freeway Fury 3 hra

Hra ve stylu gta. tvoje postava je ostrý hoch ze špatné čtvrti. tvým úkolem je nasbírat co nejvíc bodů ničením a kradením aut..

Wheely 7: Detective

Wheely 7: Detective hra

Poté co byla vyloupená městská banka, na případ je nasazen detektiv malé červené autíčko wheely! zde musíš přijít na to, na c..

Iron Ladies

Iron Ladies hra

Iron ladies je zajímavá online střílečka, kde nejprve najdete cestu k nepříteli, a pak ho statečná lady za vás zlikviduje. hr..

Zombie Crusade

Zombie Crusade hra

Vyražte do středověku plného nemrtvých. v této tower defense hře musíte porazit armády nemrtvých. stavte obranné věže a zasta..

Climbo

Climbo hra

Hra climbo vás překvapí hravostí s gravitací. Úkolem vaší postavičky je posbírat co nejvíce mincí a otevřít únikové dveře. do..

Exit Path

Exit Path hra

Toto je zajímavá skákavá hra, která vybízí k průchodu života ohrožujících pastí. najděte vlajku a pokud zemřete, pokračujte o..

Papas Freezeria

Papas Freezeria hra

Buďte šéf obchůdku se zmrzlinou na tropickém ostrově. připravte objednávky, směs zmrzliny a vybrerte ty správné ingredience. ..

Lost Outpost

Lost Outpost hra

Posádka planety haven se neozývá. byl jste vyslán s vaší skupinou na záchranou misi. primárním úkolem je zajistit základny na..

Perilous Journey

Perilous Journey hra

Znič nepřátelské objekty střílející po tobě. používej klávesy wasd pro pohyb a střílej mezerníkem. Čím rychleji zvládneš jedn..

Operate Now: foot su..

Operate Now: foot surgery hra

Hra operate now foot surgery stimuluje operaci chodidla a vy v roli doktora následujete instrukce sestry a plníte jednotlivé ..

Bin B

Bin B hra

Procházíte tímto podzemím, pokládáte bomby a ničíte jimi záludné nepřátele, dostáváte se k ukrytým pokladům a nakonec i výcho..

Halloween Tales

Halloween Tales hra

Nenech strašidla, zombíky a duchy, aby z tebe udělali jen další náhrobní kámen na tomto pustém místě. sbírej cukrátka, různé..

Jurassic Hunter

Jurassic Hunter hra

Staňte se bláznivým lovcem dinousarů v závodní skákačce jurassic hunter, kde máte k dispozici super pérovací auto pomocí kter..

Nightflies 2

Nightflies 2 hra

Pěkně zpracovaná logická hra s názvem nightflies 2 má 25 levelů, kde bude vaším úkolem pomoc světluškám zprovoznit lampy. k ..

CubiKill 4

CubiKill 4 hra

Ve čtvrtém díle této hry vypršela vaše trpělivost. existuje jen jedno řešení: skočte z mrakodrapu na zem. může to způsobit ho..

The Forest Temple 3

The Forest Temple 3 hra

Ve třetím díle se opět dostáváme do tajemného chrámu, kde ve spolupráci s ohnivým mužíkem a vodní vílou, musíte překonat všec..

Rail of Death

Rail of Death hra

Ve hře rail of death, jak už název napovídá, to nebude žádná procházka růžovým sadem, nýbrž projížďka smrtelně nebezpečným do..

Cyber Rush

Cyber Rush hra

Malý chlapec se ztratil v kyber prostoru. pomozte mu dostat se zpátky do normálního světa. chlapec byl uvězněn ve hře. musíte..
Poslední hledané hry našimi uživateli