Porod hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Porod hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Porod hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Building Demolisher

Building Demolisher hra

V této hře zničte všechny budovy s různými demoličními koulemi. musíte odstranit všechny stojící prvky. hra se ovládá myší. b..

Portal 2D

Portal 2D hra

Flash verze této populární hry obsahuje 25 úrovní. ovládání: wasd a myší. f - aktivujte magnetickou zbraň, e nebo q - přepína..

The Lord of the Tower

The Lord of the Tower hra

Váš král je v nebezpečí. nepřátelská vojska chtějí ovládnout vaši vlast. zachraňte krále a celé království. pomocí herních bl..

Achilles 2: Origin o..

Achilles 2: Origin of a Legend hra

"achilles" je brutální hra, kde budete bojovat proti 5 různým armádám. můžete zničit všechny nepřátele a na konci každého ko..

Truck Loader 4

Truck Loader 4 hra

S tímto malým a silným nakladačem dostaňte bedny ve správném pořadí do kamionu. ovládání pomocí kláves se šipkami, pomocí myš..

3 Pandas in Brazil

3 Pandas in Brazil hra

Tři pandy jsou zpátky! zahrajte si akční dobrodružnou hru s pandami na cestě po brazílii. v desítkách zábavných kol, musíte p..

Tequila Zombies

Tequila Zombies hra

S různými zbraněmi zničte co největší množství zombie a buďte trpěliví, jak jen to půjde. jednou za čas si můžete vzít někter..

Ragdoll Cannon 3

Ragdoll Cannon 3 hra

Střílejte "ragdoll" do cílového objektu, který je označen písmenem h nebo se přihlašte zde. na rozdíl od předchozích dílů hry..

Boss Slayer

Boss Slayer hra

V této hře zničte všechny "šéfy" tak rychle, jak je možné. zachraňte naši planetu před zničením. nezapomeňte na upgrade vaší ..

Crush the Castle 2 P..

Crush the Castle 2 Player Pack hra

V této části hry si můžete vychutnat zcela nová kola a větší množství velmi odlišných střeliv. nestyďte se zničit hrady ve vš..

Warlords: Epic Confl..

Warlords: Epic Conflict hra

Temná doba středověku vás uvítá v této strategické hře. vypravte svoje udatné vojsko do nebezpečných bitev s okolními krvelač..

Infectonator 2

Infectonator 2 hra

V této hře rozšiřte infekci zombie po celém světě. zlepšete svou rychlost, vytrvalost a nakupte mnoho skvělých věcí - další z..

Last Line of Defense..

Last Line of Defense: Second Wave hra

Střílečka ve stylu quake. vaším cílem je ubránit pevnost před hordamy nemrtvých. zombie útočí ve vlnách. jejich cílem je obsa..

Electric Box 2

Electric Box 2 hra

V této hře použijte svou kreativitu a hrajte tuto povedenou puzzle hru. vaším úkolem bude dopravit elektřinu ve správném směr..

Mass Mayhem

Mass Mayhem hra

Nestyďte se a zničte co nejvíce obyvatel, jak je to možné. použijte klávesy se šipkami k navigaci a výběru nejvíce vhodného m..

Try to Survive

Try to Survive hra

Zastavte invazi nepřátelských monster. mají pevnou základnu s dostatkem munice. ovládání pomocí myši a z, x, c. v slouží k př..

Royal Warfare

Royal Warfare hra

Dnes vám přinášíme skvělou středověkou strategii. vaším úkolem je bránit bojové postavení vaší skupiny. musíte likvidovat úto..

IQ Ball

IQ Ball hra

Toto je velmi zajímavý způsob, jak změřit iq. dostaňte postavu k červenému a bílému cíli. Čím méně kliknutí uděláte a rychlej..

Ninja Dogs

Ninja Dogs hra

Váš učitel bojových umění byl unesen a vaším úkolem bude ho zachránit a přivést zpátky domů. k dispozici je celá řada zvířat ..

Tinysasters 2: rise ..

Tinysasters 2: rise of the nexus hra

Nová lidská civilizace právě vzniká. staňte se tahounem nového lidského pokolení. máte před sebou spoustu úkolů při vývoji no..

Transcopter

Transcopter hra

V této hře budete ovládat přepravní vrtulník. vaším úkolem je dovést co největší množství pasažerů ze startovního bodu až do ..

Dot Lock

Dot Lock hra

Logická hra ve které je cíl odemknutí zámku. musíte vyplnit celou plochu tak aby had končil v zámku. za každé zabrané pole do..

ClickPlay3

ClickPlay3 hra

S co nejmenším počtem kliknutí najděte chybějící tlačítko k postupu do dalšího kola. ti, kteří kliknou nejméně, budou mezi ne..

Kamikaze Blocks

Kamikaze Blocks hra

V této hře střílejte do zelených bytostí a získejte všechny tvary z hrací plochy. k dispozici je celkem 53 různých kol. ovlád..

Ricochet Kills 2 PP

Ricochet Kills 2 PP hra

Zastřelte všechny muže v obleku s minimálním počtem střel. můžete použít všechny herní prvky, které odrážejí vaše kulky. ovlá..

Pumpkin Remover 2

Pumpkin Remover 2 hra

Používejte gravitaci a oheň a vyřešte všechny úrovně. musíte odstranit všechny dýně! pokud dosáhnete maximálního množství kli..

Sift Heads World: 3

Sift Heads World: 3 hra

Pomozte vinniemu a jeho gangu zničit alonza, který bude silně útočit. hra obsahuje několik nových herních prvků. bavte se!..

Cover Orange: Journe..

Cover Orange: Journey Knights hra

Pomeranč opět potřebuje zachránit. herní série s cover orange je tu zpět s desítkami nových levelů. zajistěte pomeranči ochra..

Sandcastle Ancient I..

Sandcastle Ancient Invasion hra

Udržte nepřátelské lodě daleko od vaší vesnice a všechny rychle potopte. používejte různá děla. hra se ovládá myší. užijte si..

Days of Monsters

Days of Monsters hra

S pomocí nového monstra budete postupně ničit města. nakupte upgrady, které vám dají větší životnost a vyšší výkon. ovládání:..

Money Movers

Money Movers hra

Dostat se z vězení není žádná legrace. naštěstí když jste dva jde to líp. zkuste překonat neproniknutelnou bariéru zdí, plotů..

Rolling Fall

Rolling Fall hra

V pravý čas přeřízněte lano s ocelovou koulí a zničte všechny stojící zombie. Čím jste rychlejší, tím více bodů získáte. bavt..

Sugar, Sugar 2

Sugar, Sugar 2 hra

Nakreslete vhodnou cestu a získejte 100 zrnek cukru do každého šálku. dejte si pozor na stejnou barvu, někdy musíte nejprve o..

Pour The Fish

Pour The Fish hra

Malá ryba měla dokonalý život, dokud nebyla nasátá do kanalizace. zachraň ji od smrti a sežeň ji dost vody. bavte se!

Skate Mania

Skate Mania hra

Zničte město s vaším zničujícím skateboardem. užijte si šílené skoky a jiné triky. hra se ovládá pomocí šipek, pomocí mezerní..
Poslední hledané hry našimi uživateli