Porod hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Porod hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Porod hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Effing Worms

Effing Worms hra

Kdo někdy viděl krvežíznivého obřího červa? Naštěstí vy budete velet tomuto nemilosrdnému červovi a bude dělat všechno co chc..

Bullet Maze

Bullet Maze hra

Tato hra bude výzvou pro tvé pozorovací schopnosti. nejen, že budete muset projít krouceným bludištěm, ale budete potřebovat ..

Shopping Cart Hero 3

Shopping Cart Hero 3 hra

Skočte do dálky s nákupním košíkem. užijte si nové inspirativní funkce. použijte ovládací prvky a skákejte přes překážky. uži..

Portal 2D

Portal 2D hra

Flash verze této populární hry obsahuje 25 úrovní. ovládání: wasd a myší. f - aktivujte magnetickou zbraň, e nebo q - přepína..

Raze

Raze hra

V této hře budou nepřátelé zabiti v divokém boji. hra se ovládá klávesami wasd, střílíte myší a výměna zbraní s q a e. hodně ..

Snail Bob 6: Winter ..

Snail Bob 6: Winter Story hra

Vánoce jsou tady a snail bob je opět na cestách. v již šestém pokračování bude vaším úkolem dostat šneka boba do cíle přes za..

War Story

War Story hra

Klasický model hry bránění pevnosti ve stylu age of war. v této hře musíte ubránit svou pevnost a zničit soupeře. k dispozici..

ClickPLAY Rainbow

ClickPLAY Rainbow hra

Řešte různé hádanky a najděte kouzelné tlačítko, které vás přenese do dalšího kola. chcete-li se dostat ke stolu, většina hrá..

Epic Boss Fighter

Epic Boss Fighter hra

Mimozemští bossové chtějí ovládnout planetu. musíte jim v tom zabránit. Útočí na vás se svojí pěchotou. po každém kole můžete..

Drawing

Drawing hra

Pokud jste unaveni z klasického malování, které máme všichni na našem počítači, zkuste tuto vylepšenou on-line verzi. můžete ..

Grow Valley

Grow Valley hra

V této hře klikněte na spodních sedm tlačítek a sledujte, jak se vaše údolí vylepší a změní. hra obsahuje více závěrů. dokáže..

Last Line of Defense..

Last Line of Defense: Second Wave hra

Střílečka ve stylu quake. vaším cílem je ubránit pevnost před hordamy nemrtvých. zombie útočí ve vlnách. jejich cílem je obsa..

Sugar, Sugar

Sugar, Sugar hra

Ve hře nalijte požadovaný počet prázdných šálků s cukrem. dodržte správnou barvou šálku s cukrem a dokončete kolo v požadovan..

Chromatronix

Chromatronix hra

V této hře zavřete barevné linky a dělejte minimum pohybů. hra obsahuje celkem 40 různých úrovní. hodně štěstí!

TU - 46

TU - 46 hra

Převezměte kontrolu nad malým letištěm v "tupolevu", přesuňte cestující na všech kontinentech a uspějte v tvrdé konkurenci le..

Rats Invasion 2

Rats Invasion 2 hra

Máte rádi krysy v domě? To asi nemá rád nikdo. v druhém díle hry rats invasion je vaším úkolem vyhubit všechny krysí návštěvn..

Chisel

Chisel hra

Použijte speciální vrták k zmenšení velikosti planety. v každém kole máte pouze tři životy, tak pozor na nepřátele. hra se ov..

Stealth Hunter 2

Stealth Hunter 2 hra

Pronikněte tiše a nenápadně do obrovského komplexu, který je střežen bezpečnostními kamerami, strážemi nebo lasery. pokuste s..

Runner

Runner hra

Toto je jednoduchá, rychlá a zajímavá hra. musíte vydržet tak dlouho, jak je to možné při přeskoku všech překážek. postupem č..

TDP4 Team Battle

TDP4 Team Battle hra

Dostanete se do akční střílečky a můžete si zahrát s reálnými lidmi z celého světa. stačí vybrat místnost, nabít zbraň, a boj..

Mahjong

Mahjong hra

Mahjong je jedna z nejstarších her na světě. pochází z indie. zkuste svůj um. procvičte si svoji pozornost. hrajte legendární..

Trollface Quest 4: W..

Trollface Quest 4: Winter Olympics hra

Jako správný internetový troll musíte pokazit zimní olympiádu. všechny disciplíny, kterých se jako troll zůčastníte, musíte p..

Awesome Tanks

Awesome Tanks hra

V této hře jste nový policista, budete sestřelovat ostatní tanky, kupovat více nových zbraní, zlepšovat rychlost a chránit sv..

Drawfender Level Pack

Drawfender Level Pack hra

Nevinný muž je v ohrožení. vaším úkolem je chránit ho před najatými vrahy. vrazi se snaží zabít muže pomocí bazuky. musíte ho..

Tetravalanche

Tetravalanche hra

Utečte před padajícími předměty a fialovým monstrem, které vychází pomalu ze spodní části herní plochy. hrajte se šipkami a k..

Chompy

Chompy hra

Skvělá hra pro všechny zvídavé děti. malý dráček chompy má za úkol posbírat všechny ztracené mince. v každé části hry musíte ..

All We Need Is Brain..

All We Need Is Brain 2  hra

V této hře strategicky vyplňte místo s voňavým mozkem a přilákejte masožravé ošklivé zombie do pasti. pokud nemůžete vést běž..

Gibbets 3

Gibbets 3 hra

Použijte sílu vašeho luku, vyberte správný úhel a zachraňte všechny nevinné lidi od oběšení. v každém kole máte omezený počet..

Boxhead The Nightmare

Boxhead The Nightmare hra

V této "boxhead" zombie akční střílečce budete muset bránit svůj život. Čím déle vydržíte, tím budou nepřátelé silnější. ovlá..

Battalion Commander 2

Battalion Commander 2 hra

Bitva začala. jako voják speciální jednotky máte za úkol osvobodit zajatce za bojovou linií. musíte zastřelit všechny nepřáte..

Big Dig: Treasure Cl..

Big Dig: Treasure Clickers hra

Pod zemí je spoustu pokladů. vaším úkolem je najít ztracené artefakty, mince a medaile. začátek prací je v malé hloubce. post..

Rolling Fall 2

Rolling Fall 2 hra

Zlomte řetěz a zničte všechny zombie. pokud se vám podaří dokončit prvních 50 kol s větším skóre, než 9000, budete moci hrát ..

Vertical Drop Heroes

Vertical Drop Heroes hra

Dokážete najít všech 30 magických artefaktů s celkem 20 různými postavami a 5 statečnými hrdiny? Zachraňte uvězněnou princezn..

Intruder: Combat Tra..

Intruder: Combat Training 2x hra

Bojová hra v desítkách různých levelech. pozor nepřátelští vojáci budou útočit ze všech stran. v některých levelech vám přijd..

Go Go Goblin 2

Go Go Goblin 2 hra

Máte rádi styl her: doleť co nejdál. go go goblin 2 je velmi vydařená hra a bude vás bavit hodně dlouho. je to remake dnes už..
Poslední hledané hry našimi uživateli