Pisnickar hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Pisnickar hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Pisnickar hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

50 years

50 years hra

Zjednodušená verze strategické hry civilizace, kde se snažíte, aby vaše město přežilo 50 let. kupujte vojáky a vaše poddané..

Monkey Go Happy 3

Monkey Go Happy 3 hra

Klikejte na různé předměty pro rozveselení smutné opičky. Čím méně kliknutí, tím lépe. hodně štěstí!

Metal Wall

Metal Wall hra

Tato hra je opravdu oříškem i pro ty nejzkušenější. přesnost a rychlost zde hrají opravdu velkou roli. cílem je dostat tyčku ..

Earn to Die 2: Exodu..

Earn to Die 2: Exodus 2015 hra

Earn to die 2: exodus je pokračování úspěšné akční hry. verze earn to die 2015 je nabitá zombíky a rychlými ničivými auty. oc..

Weesix

Weesix hra

Roztomilé malé autíčko potřebuje vaši pomoc. vaším úkolem je vyhrát závody s modrým auťákem. nebude to jednoduché. hra pro ma..

Cat Box Bowling

Cat Box Bowling hra

Hra s roztomilou kočičkou. použijte kočičku jako bowlingovou kouli. musíte dobře mířit a pokud možno trefit krabici s velkým ..

Winter Bow Master

Winter Bow Master hra

S pomocí luku sestřelte všechny herní prvky (velké koule a malé svíčky). můžete dokončit poslední, velmi těžký stupeň? Užijte..

Nitro Ninjas

Nitro Ninjas hra

Jeďte několik úrovní se spoustou překážek. hra se ovládá šipkami, mezerník se používá ke skoku, a s čísly 1-4 provádějte různ..

0/0

0/0 hra

Držte se rovnice uvedené pod klávesnicí, abyste se co nejrychleji zbavili celého čísla v kruhu. musíte to stihnout dříve, než..

Try to Survive

Try to Survive hra

Zastavte invazi nepřátelských monster. mají pevnou základnu s dostatkem munice. ovládání pomocí myši a z, x, c. v slouží k př..

The expendables 3

The expendables 3 hra

Akční hrdinové jsou zpátky ve hře. the expendables je hra na motivy stejnojmenného filmu. v této tower defense hře ovládáte s..

Viking Warfare

Viking Warfare hra

Vikingové útočí na británii. braňte svoje poklady a obyvatelstvo. netradiční tower defense hra, která vás bude bavit. stavte ..

Ragdoll Flash 2

Ragdoll Flash 2 hra

Prolezte nebezpečným labyrintem, střílejte nepřátele a dostaňte se bezpečně do dalšího kola. ovládání pomocí kláves w,a,s,d a..

Tesla: War of Curren..

Tesla: War of Currents hra

Tower defense hra jak ji neznáte. princip této hry je opačný. ovládáte skupinu jednotek které musejí projít bludištěm. bludiš..

Building Demolisher 2

Building Demolisher 2 hra

Jste dělníkem na stavbě, ale tentokrát není třeba stavět. je čas demolice. máte vždy určitý počet možností a je třeba zlikvid..

Crash Drive 2: Tank ..

Crash Drive 2: Tank Battles hra

Ve střílečce do mobilu s názvem crash drive 2: tank battles si užiješ plno zábavy. vem tank a vystřílej nepřátele. znič ostat..

Ultimate Elite War 3

Ultimate Elite War 3 hra

Vycvič své elitní jednotky, střelce, raketomety, tanky, helikoptéry, hvězdné lodě a dokonce i armádu zombíků! rozšiř své územ..

Sieger

Sieger hra

Zničte strukturu a všechny nepřátele přes 29 různých úrovní. zachraňte rukojmí. snažte se získat minimum ran a maximum zlatýc..

Dirk Valentine

Dirk Valentine hra

Jako generál ve válce střílejte nepřátele, zachraňte rukojmí a vytvořte si novou cestu s vaší kulometem. ovládání: šipky - po..

Crazy Shark Ball 2

Crazy Shark Ball 2 hra

Zahrejte si tento šílený, barvami hýřící, akční pinball, který je plný různých předmětů, přes které sbíráte body a dostáváte ..

Van Helsing Vs Skele..

Van Helsing Vs Skeletons hra

Střílejte kostlivce, využívejte úhlů odrazu kulek a různých pomůcek tak, abyste je nakonec dostali všechny. použijte co nejmé..

Wingmen

Wingmen hra

Jako generál letectva zničte všechny nepřátelské bojovníky a jejich základny. jednou za čas vaši inženýři vynaleznou nový arz..

Two Pipes

Two Pipes hra

Two pipes je příjemná arkáda z podzemí, kde se procházíte labyrintem potrubí z jedné místností do druhé z celkových 20 levelů..

Bloodungeon

Bloodungeon hra

Tato hra se odehrává ve sklepení odkud se musíš dostat v časovém limitu. musíš být opravdu rychlý a ke všemu je tam tma jak v..

Darlyte

Darlyte hra

Procházíte temnými chodbami plných nepřátel, kteří se vás pokusí sestřelit a máte pouze omezený osvětlený prostor. pozor na n..

Collapse It

Collapse It hra

V této hře bude vaším úkolem nejen zničit strukturu, ale také všechny nevinné civilisty. jak hra postupuje, budete mít na výb..

Armed with Wings 3

Armed with Wings 3 hra

Třetí díl série "armed with wings" je konečně tady. vaším úkolem je pomoct leovi a jeho orlovi na cestě, která nikam nevede. ..

Give Up 2

Give Up 2 hra

Give up 2 je dům hrůzy plný smrtelných pastí a překážek. s každým patrem jde nahoru i obtížnost. po splnění určitého počtu le..

Breaking the Bank

Breaking the Bank hra

Zkoušeli jste již někdy, jak se vloupat do banky? Náš hrdina to zkoušel, podívejte se, jak se mu dařilo. v této puzzle hře j..

Hell Yeah

Hell Yeah hra

V této hře braňte svou pevnost před zlými silami. bojujte proti satanovo armádě a zachraňte divy světa. nezapomeňte mezi bitv..

The Kings League

The Kings League hra

Soutěžte s protivníky z celého světa. po vyhrání šampionátu, získejte královský trůn. trénujte nové vojáky, kupujte upgrady a..

10 Seconds

10 Seconds hra

10 sekund je zábavná puzzle hra, kde musíš poskládat trať pro mašinku tak, aby dojela zdárně do svého cíle. když se ti podaří..

ClickPlay3

ClickPlay3 hra

S co nejmenším počtem kliknutí najděte chybějící tlačítko k postupu do dalšího kola. ti, kteří kliknou nejméně, budou mezi ne..

SteamBirds Survival

SteamBirds Survival hra

Cílem hry je zůstat daleko od nepřátelského letadla, zatímco nevinní civilisté jsou evakuováni do bezpečných oblastí. hra je ..

Awesome Tanks

Awesome Tanks hra

V této hře jste nový policista, budete sestřelovat ostatní tanky, kupovat více nových zbraní, zlepšovat rychlost a chránit sv..
Poslední hledané hry našimi uživateli