Pisnickar hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Pisnickar hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Pisnickar hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Epic Boss Fighter

Epic Boss Fighter hra

Mimozemští bossové chtějí ovládnout planetu. musíte jim v tom zabránit. Útočí na vás se svojí pěchotou. po každém kole můžete..

BUMBLESTORM

BUMBLESTORM hra

V této hře se snažíte uhájit svoji květinu před nálety nepřátelských vos a sršňů. střílejte vše co se snaží urvat kvítek z va..

Johnny Deep

Johnny Deep hra

Jste statečný "johnny deep". ponořte se do hlubin oceánu, kde najdete poklady, překvapení a také mnohá nebezpečí. plavejte ta..

1001 Arabian Nights 7

1001 Arabian Nights 7 hra

Orientalně laděná hra do mobilu spíše pro holky ti dá za úkol se nejprve zbavit dlaždic jejím šíkovným posunováním na správné..

Hexa Shift

Hexa Shift hra

Skvělá desková hra s čísly. vaším úkolem je získat více polí s celkovým vyšším součtem čísel než váš soupeř. k jeho kamenům p..

Unfreeze Me 3

Unfreeze Me 3 hra

Malí ptáčci jsou zase zmraženi. třetí díl herní série unfreeze me je tady! vy jste se stal zachráncem zamražených zvířátek. p..

Loot Heroes 2

Loot Heroes 2 hra

Jako první si vyber svého bojovníka a potom se už pokus o jediné.., pŘeŽÍt! vcházíš do nebezpečného sklepení, které postupně ..

Online chess

Online chess hra

Šachy patří odjakživa k hrám, které neomrzí a umožňují hráči pilovat taktiku a dovednosti, tedy netřeba představovat tuto kla..

Another Life 2

Another Life 2 hra

V této hře hrajete se 2 milenci, kteří jsou ztraceni ve světě fantazie. objevujte tento nový svět a vyřešte různé rébusy a hl..

8 Bit Infection

8 Bit Infection hra

V této hře zápasíte s rozrůstajícím se virem, který nesmíte nechat se rozrůst ven z vašeho orbitu. začínáte tím, že hned na z..

Zombie Knight

Zombie Knight hra

Přejděte celý kontinent a zabijte odporné nepřátele. postupně vylepšete svou postavu. ovládání pomocí kláves se šipkami a a,s..

Super Girls Elements..

Super Girls Elements Quiz hra

Super girls elements quiz je dívčí zábavná online hra, která otestuje tvojí aktuální náladu. nejprve zvolíš ze dvou obrázků, ..

Building Demolisher 2

Building Demolisher 2 hra

Jste dělníkem na stavbě, ale tentokrát není třeba stavět. je čas demolice. máte vždy určitý počet možností a je třeba zlikvid..

RePixel

RePixel hra

Hra, kde si opravdu otestujete vaši schopnost rozeznávat věci. zde se snažíte rozpoznat ten správný obrázek, i když z něj vid..

Flaming Zombooka 2.5

Flaming Zombooka 2.5 hra

V této hře střílejte zombie. není to jen o střílení. musíte najít správnou taktiku. hodně štěstí!

You Have 60 Seconds

You Have 60 Seconds hra

Máte 60 sekund na to, dokončit každé z těchto kol, kde pohybujete kostičkou tak, aby jste jí dostaly do cíle bez dotyku zdi...

Cargo Bridge 2, 2012

Cargo Bridge 2, 2012 hra

Buďte stavitel! vybudujte stabilní most a vyneste veškerý materiál. aplikace bude mít širokou škálu prvků (ocelové lana, dřev..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..

King of Solitaire

King of Solitaire hra

Další verze hry solitaire. king of solitaire je speciální varianta hry. vaším úkolem je projít desítku levelů a vyřešit karet..

Zombie Tank

Zombie Tank hra

Znáte hru earn to die. tato hra je její cover verzí. tentokrát s tankem. vlezte do svého obrněného tanku a vydejte se na dlou..

Dreamy Adventure

Dreamy Adventure hra

Dreamy adventure je super vtipná skákačka, kde máte zdánlivě jednoduchý úkol, a to skákat během snění z jedné planety na druh..

All That Matters

All That Matters hra

V této hře jste soucitný přítel. chcete-li pomoci malému walterovi spojte jeho rodinu tak, aby byli zase spolu všichni šťastn..

Cube Escape: Theater

Cube Escape: Theater hra

Je na čase si vzpomenout, i když cesta není snadná. skládáte střípky skládanky a propracováváte se k tomuto záhadnému příběhu..

Latin Heat

Latin Heat hra

Jste latinsko americký barman a obsluhujete hosty s různými chutěmi. míchejte vždy v co nejkratší době nejlepší nápoj. bavte ..

Logical Element

Logical Element hra

Logical element je zábavná logická online hra, kde bude tvým úkolem zapínat vypínače tak, aby se všechny propojily a žádný ne..

Parasheeps

Parasheeps hra

V této hře soutěží pár šílených ovcí v seskoku padákem. skočte rychle, když uvidíte "go" a otevřete padák co nejpozději. dejt..

Kingdom Rush

Kingdom Rush hra

V této strategické obranné hře braňte své království před nájezdy orků, skřítků a dalších zlých bytostí. je tam spousty věží ..

Fort Blaster: Ahoy T..

Fort Blaster: Ahoy There! hra

V této hře střílejte dělové koule, bomby a další zbraně. zničte stojící struktury a vojáky. shromažďujte cenné krabice. ovlád..

Luke Deluxe

Luke Deluxe hra

Ve virtuálním světě pojmenovaném luke deluxe se ocitnete v roli bohatého chlápka, kterého se snaží okrást šílená žena za pomo..

Insidia

Insidia hra

Tato hra vypráví příběh malého tvora, který musel nouzově přistát na neznámé planetě. pomozte mu najít všech ztracených 9 díl..

Get In The Hole

Get In The Hole hra

Get in the hole je zajímavá hra, kde budete ovládat pár, který se rozhodl zachránit planetu před blížící se černou dírou. vyd..

Space is Key 2

Space is Key 2 hra

Potřebujete správné načasování a reflexy k hraní této hry. stiskněte mezerník pro skok přes překážky. užijte si to!..

Penguin Overlords

Penguin Overlords hra

S pomocí svých tučňáků zničte všechny želvy v daném časovém limitu. pokud to nemůžete udělat, vylepšete menu, nakupte různá v..

Formula Racer 2012

Formula Racer 2012 hra

Toto je 3d závodní hra. dokončete 12 tras po celém světě s různě silnými formulemi. s vyhranými penězi můžete vylepšit, již e..

Hero Simulator: Idle..

Hero Simulator: Idle Adventures hra

Náš starý hrdina je zpět. tentokrát je však příliš starý na velká vítězství. pomozte mu tedy vycvičit jeho syna folcarda tak,..
Poslední hledané hry našimi uživateli