Pelikáni hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Pelikáni hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Pelikáni hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Medieval Shark

Medieval Shark hra

Brutální žralok je zpět! cestujte s ním v čase do středověku a pomožte mu ničit všechno, co se mu dostane do cesty. hodně ště..

Age of Defense 3

Age of Defense 3 hra

V této hře budete plnit různé mise a ničit nepřátele. můžete také upgradovat jednotky a styl boje. hodně štěstí!

Armed with Wings 3

Armed with Wings 3 hra

Třetí díl série "armed with wings" je konečně tady. vaším úkolem je pomoct leovi a jeho orlovi na cestě, která nikam nevede. ..

Layer Maze 2

Layer Maze 2 hra

Druhá část velmi náročné "maze-game" je zde s několika patry a vylepšeními. pro přesun na nižší / vyšší podlaží, potřebujete ..

Bomb Town

Bomb Town hra

Zničte a ničte! vžijte se do role bombardéru. s jednou bombou máte sílu zničit pole. najděte to správné místo. bude náročné d..

Clear Vision 5 Sniper

Clear Vision 5 Sniper hra

Jako úkladný vrah budete ničit určenou osobu, kvůli velkému množství peněz. dejte si pozor na vzdálenosti, taky na boční vítr..

Hack Slash Crawl

Hack Slash Crawl hra

V této hře procházejte tajemnými chodbami plnými nepřátelských tvorů. chraňte se, může se stát cokoliv. hra začíná s nižší úr..

The Enchanted Cave

The Enchanted Cave hra

Vstupte do jeskyně a sbírejte magické artefakty, drahokamy a zlaté mince. postupně budete sestupovat do nižších úrovní a bohu..

Days of Monsters

Days of Monsters hra

S pomocí nového monstra budete postupně ničit města. nakupte upgrady, které vám dají větší životnost a vyšší výkon. ovládání:..

Teelombies Infection

Teelombies Infection hra

Infikujte všechny civilisty a sbírejte jejich peníze, které se budou hodit k nákupu upgradů. musíte rychle likvidovat vojáky ..

Deer Bitch

Deer Bitch hra

Jako nemilosrdný zabiják jeďte na výpravu, ve které budete ničit mnoho aut. budete mít tým jelenů, který bude neustále vylepš..

Izzi

Izzi hra

V této hře budete ničit cihly. budete k tomu potřebovat vystřílet všechny hlodavce z děla. ujistěte se, že hlodavec, kterého ..

SteamBirds Survival

SteamBirds Survival hra

Cílem hry je zůstat daleko od nepřátelského letadla, zatímco nevinní civilisté jsou evakuováni do bezpečných oblastí. hra je ..

Penguin Overlords

Penguin Overlords hra

S pomocí svých tučňáků zničte všechny želvy v daném časovém limitu. pokud to nemůžete udělat, vylepšete menu, nakupte různá v..

Dino Run: Enter Plan..

Dino Run: Enter Planet D hra

Oblíbený dinosaurus dino je zpátky. opět se blíží na zemi krutá pohroma. podaří se ti utéci před smrtící stěnou? Pokud ne tak..

Golden Scarabaeus

Golden Scarabaeus hra

Posbírejte všechny zlaté brouky a vyhrajete úroveň. v cestě má vaše postavička spoustu překážek. postavička mění tvary a funk..

Crazy Digger 2

Crazy Digger 2 hra

Hra podobná hře pacman. v bludišti musíte sbírat fialové diamanty, dobývat šedivé diamanty a ničit nepřátelské příšerky. příš..

Last Line of Defense..

Last Line of Defense: Second Wave hra

Střílečka ve stylu quake. vaším cílem je ubránit pevnost před hordamy nemrtvých. zombie útočí ve vlnách. jejich cílem je obsa..

Viking Valor

Viking Valor hra

Drsné doby dávnověku plné krvežíznivých vikingů. ty jako vůdce kmene musíš ochránit vaši vesnici před nájezdem krvelačných vi..

Freeway Fury 3

Freeway Fury 3 hra

Hra ve stylu gta. tvoje postava je ostrý hoch ze špatné čtvrti. tvým úkolem je nasbírat co nejvíc bodů ničením a kradením aut..

Galaxy Harvest

Galaxy Harvest hra

Vesmír je obrovský. některé civilizace jsou krvelačné. plundrují planety a ničí život. vy jste vůdcem jedné takové destruktiv..

Monkey GO Happy: Wes..

Monkey GO Happy: Western hra

Máte rádi opičky? Populární hra monkey go happy je tu zpět. tento díl hry monkey go happy vás dostane na divoký západ. vyřešt..

Brainzilla

Brainzilla hra

Ve hře brainzilla jste obří levitující mozek, který letí ulicí města a ničí vše, co mu přijde do cesty. snadná manipulace pom..

Bomb It 2

Bomb It 2 hra

Bomb it 2 je ještě nadupanější a ničivější! umístěte chytře bomby pomocí mezerníku tak, aby jste zničili nepřátele a posbíral..

Earn to Die 2: Exodu..

Earn to Die 2: Exodus 2015 hra

Earn to die 2: exodus je pokračování úspěšné akční hry. verze earn to die 2015 je nabitá zombíky a rychlými ničivými auty. oc..

Call of Spring

Call of Spring hra

Retro skákačka call of spring nabízí živou hru plnou stříleček. hlavní hrdina, šílená veverka má za úkol zneškodnit své nepřá..

Arcade Thief

Arcade Thief hra

Ukradni z herního automatu tolik mincí, kolik je jen možno a to v časovém limitu. zároveň si dávej pozor na chlapíka z ochran..

Rumble

Rumble hra

V této hře se dáme do boje v kachní polévce, kde ničíme své nepřátele, kteří po sobě zanechávají mince, které sléze sbíráme. ..

Super Police Persuit

Super Police Persuit hra

Pronásleduj kriminálníky a nič jejich auta. tato hra po tobě chce, aby jsi odstranil tyto ničemy ze silnic. použij svůj boost..

Donutosaur 2

Donutosaur 2 hra

Pomoz donutosaurovi najít jeho koblihu! sbírej sladkosti tím, že měníš tvar donatosaura a měníš směr gravitace. výbornými pom..
Poslední hledané hry našimi uživateli