P����b��h hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší P����b��h hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii P����b��h hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Pheus and Mor

Pheus and Mor hra

Toto je příběh o přátelství chlapce "pheus" a psa "mora". vzájemnou spoluprací vyřešíte složité hádanky a zjistíte, co se sta..

Long Way

Long Way hra

V této povedené hře z divokého západu braňte své býky a krávy před bandity a indiány. hra má spoustu vylepšení, herní mapu a ..

Animator vs. Animati..

Animator vs. Animation 3 hra

V této hře budou počítače znovu ve vzpouře. podívejte se na krátké video, které vypráví příběh o oživení počítačových postav...

Slice of life

Slice of life hra

Použijte svou fantazii. jako v pohádce, mladý princ porazí mnoho nepřátel a zachrání krásnou princeznu. ale brzy začne příběh..

Larry and the Gnomes

Larry and the Gnomes hra

Zajímavý příběh a nové herní prvky v druhé části hry. ovládací prvky jsou stále stejné - tlačítka se šipkami, mezerníkem a wa..

Insidia

Insidia hra

Tato hra vypráví příběh malého tvora, který musel nouzově přistát na neznámé planetě. pomozte mu najít všech ztracených 9 díl..

One and One Story

One and One Story hra

Zahrajte si milostný příběh mladého chlapce a dívky. projděte v různých úrovních všechny nástrahy a dejte zamilovaný pár dohr..

Sift Heads World: 4

Sift Heads World: 4 hra

Pomozte svému příteli "shortymu" v jeho cestě do ruska, kde najde svou ztracenou sestru. užijte si střelbu, boj a zajímavý př..

Creepos Tales 2

Creepos Tales 2 hra

Creepos tales 2, tedy strašidelné povídky, je interaktivní strašidelná hra plná tajuplných zákoutí. ta je třeba důkladně proz..

Egg Knight

Egg Knight hra

Ve strategické bojové hře egg knight s retro grafikou se octinete v roli statečného hrdiny, který bude dobývat různá města. p..

Colourblind

Colourblind hra

Originální plošinová skákačka colourblind nabízí příjemně zpracovaný příběh, kdy se ocitnete v roli oční bulvy, která přijde ..

Playing With Letters

Playing With Letters hra

Newsgrounds hra playing with letters je logická hra, kde vás čeká spoustu hádanek na základě dopisů. v roli detektiva se poku..

Harvest Story

Harvest Story hra

Toto je příběh chlapíka jménem mamad, který má svoji vlastní farmu a továrnu. vaším cílem je pomoci mu k tomu, aby se mu co n..

Teleport Gun

Teleport Gun hra

Příběh medvídka mývala, který používá teleportační zbraň ke změně gravitace a se kterou se také může přesouvat na jiná místa...

The Earl Octopusor

The Earl Octopusor hra

Tento příběh začal uprostřed moře, kde se starý kapitán zamiloval do překrásné mořské panny. tu však unesla obrovská chobotni..

Five Amigos Idle

Five Amigos Idle hra

Toto je příběh pěti nejlepších přátel, kdy vy se jim snažíte pomoci rozvinout své nejlepší schopnosti k dokonalosti tak, aby ..

Straw Hat Samurai: D..

Straw Hat Samurai: Duels hra

V bojové hře straw hat samurai: duels na vás čeká dobrodružná výprava s příběhem, kde budete plnit úkoly, jako třeba rozsekat..

Cube Escape: Harveys..

Cube Escape: Harveys Box hra

Další díl logické hry cube escape: harveys box se odehrává přímo v krabici. stejně jako v ostatních dílech na vás čeká řada h..

Cursed Islands

Cursed Islands hra

Tvoje kočka byla unesena a zamčena v létající pevnosti. objevuj, bojuj s příšerami a sbírej nápovědy k tomu jak najít tvou ko..

Scrappy Cat

Scrappy Cat hra

V této hře navádíte kocoura epickým dobrodružstvím. skáčete, lezete a běháte přes všechny ty překážky pouhým kliknutím myši...

Epic War 5

Epic War 5 hra

Zahrajte si 5 část "epic war" série a zvolte 3 znaky (každý s jejich vlastním jedinečným příběhem), 30 jednotek a 70 dovednos..

Dead in 60 Seconds

Dead in 60 Seconds hra

Jako ex-policista jste byl nakažen virem zombie. máte 60 sekund dostat se domů a vzít si vakcínu. po každém neúspěšném pokusu..

Doodle God 2

Doodle God 2 hra

Jaký je váš úkol, v této druhé části stvoření světa? Jste bůh. začněte se 4 základními prvky a najděte všech 192 zbývajících ..

Ragdoll Cannon 3

Ragdoll Cannon 3 hra

Střílejte "ragdoll" do cílového objektu, který je označen písmenem h nebo se přihlašte zde. na rozdíl od předchozích dílů hry..

Run

Run hra

V jednoduchosti je krása a ve hře run, tedy běž či běh, se to jen potvrzuje. jediným, ne však úplně snadným úkolem celé hry, ..

Runny Square

Runny Square hra

Jsi malou kostičkou, která běhá stále "dokola" v kostce. nasbírej co nejvíce bodů tím, že se budeš vyhýbat zdi. použij mezern..

Dart 69

Dart 69 hra

Trochu jiný styl hry při házení šipek. trefujte pohyblivé terče tak, abyste se vyhnuli střetu dvou šipek. v každém kole(v kaž..

Run Pinky Run

Run Pinky Run hra

V této hře pomáháte malému prasátku splnit si svůj sen a dostat se na slunnou pláž. bohužel dostat se tam, musíte proběhnout ..

Crafting Story

Crafting Story hra

Myslíte si, že jste schopni dělat práci lépe než pánbůh? Dokažte to v této hře, kde kombinujete přírodní elementy a využíváte..
Poslední hledané hry našimi uživateli