Olympijské hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Olympijské hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Olympijské hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Speedplay Soccer 2

Speedplay Soccer 2 hra

V této hře hrajte mistrovství světa a bojujte o nejvyšší příčky s vaším oblíbeným týmem. hra se ovládá myší. have fun!..

Spelling Book

Spelling Book hra

Jak vám jde hláskování? A co teprve v angličtině? Krásná jednoduchá hra, kdy musíte trefit ty správně hláskovaná anglická slo..

Snap the Shape: Japan

Snap the Shape: Japan hra

Mobile and pc puzzle game call snap the shape japan will task you to put different shapes together so they perfectly fit in ..

Kings Rider

Kings Rider hra

Království je napadeno! staň se udatným rytířem. tvým úkolem je vyčistit napadené království od skřetů a dalších příšer. k d..

Kids Zoo Jurassic

Kids Zoo Jurassic hra

Máte rádi zvířata? A dinosaury? Pokud byla vaše odpověď ano, tak je tato hra přesně pro vás. v této zoo musíte krmit a ošetřo..

Counter Snipe

Counter Snipe hra

Hra souboj odstřelovačů je zpět. můžete hrát proti naprogramovanému počítači nebo proti skutečným hráčům z celého světa. za k..

Skeleton Gardens

Skeleton Gardens hra

Jste zahradníkem smrtkou, který se vydává proti armádě živých, vybaven pouze kosou a pytlem plným semínek stromu "kostlivce",..

Bond Breaker 2.0

Bond Breaker 2.0 hra

Jste malým protonem, který napříč na něj čekajícím nebezpečím, zůstává pozitivním. abyste zvládli všechna kola, je třeba využ..

Mini Golf: Hole In O..

Mini Golf: Hole In One Club hra

Další z řady golfových her. takže stejně jako vždy předtím, napřáhněte, vypalte a pokuste se dostat míček do jamky na co nejm..

Paris Rex

Paris Rex hra

Nikdy jste si neužili víc než teď, hrát t-rexe. všemožné demolice vám překřižují cestu napříč paříží. dělejte to, co dinosauř..

Tentacle Wars

Tentacle Wars hra

Válka mikrobů je zpět. v roli generála zelené armády budete obsazovat nepřátelské velitelství. v každém kole je obzvláště důl..

Nuclearoids

Nuclearoids hra

V této hře vytvořte velkou explozi s nuclearoids. dejte si pozor na speciálních prvky, které mají speciální vlastnosti. hodně..

SOAK

SOAK hra

V zábavné hře do mobilu s názvem soak tě čeká nekonečný běh, kde voda se dá použít jako zbraň. jsi zvědavý jak to vlastně zač..

Helicops Territories

Helicops Territories hra

Jděte, převezměte kontrolu nad zemí a chraňte všechny hranice. máte dva různé typy letadel (invazivní a propagandistické). hr..

Carrot Quest

Carrot Quest hra

Carrot questje roztomilá logická online hra do mobilu, kde budeš mít za úkol sázet mrkvičku. dobře promysli cestu, kudy potla..

Tap Heroes

Tap Heroes hra

V této zábavné mini hře je vaším úkolem zničit všechny protivníky. vaše výhoda je že můžete nakupovat vylepšení pro tvojí pos..

Effing Worms

Effing Worms hra

Kdo někdy viděl krvežíznivého obřího červa? Naštěstí vy budete velet tomuto nemilosrdnému červovi a bude dělat všechno co chc..

Turbo Golf

Turbo Golf hra

Zahrajte si golfové soutěže s nejmenším počtem úderů. dejte si pozor na písku, vodě a terénu. zlepšete své hráče a staňte se ..

The Curse of the Mus..

The Curse of the Mushroom King hra

Dát se do rozepře s houbovým králem se nevyplácí. vy jako viking jste byl jím zaklet a aby jste mohl kouzlo zlomit, je třeba ..

Pumpkin Remover 2

Pumpkin Remover 2 hra

Používejte gravitaci a oheň a vyřešte všechny úrovně. musíte odstranit všechny dýně! pokud dosáhnete maximálního množství kli..

Iron Overlord

Iron Overlord hra

V této hře stavějte budovy na těžbu zlata, cvičte armádu a zničte nepřátelské hrady. je tam mnoho druhů jednotek a populárníc..

Undead Throne

Undead Throne hra

Na vaší cestě soutěžte s více než 100 různými nepřáteli. je možné si pořídit nová vylepšení (zbraně, brnění nebo ostatní) neb..

Nightflies 2

Nightflies 2 hra

Pěkně zpracovaná logická hra s názvem nightflies 2 má 25 levelů, kde bude vaším úkolem pomoc světluškám zprovoznit lampy. k ..

Bury my Bones

Bury my Bones hra

Chtěl bys být hrobníkem? V této hře se hrobníkem staneš. tvým úkolem je dostat kostlivce do hrobu, aby mohl být zakopán. k tr..

Simple motions 2

Simple motions 2 hra

Umístěte herní zařízení správně (rychlost, změna směru, gravitace a další). shromažďujte všechny hvězdy a přiveďte malé monst..

Happy Mahjong

Happy Mahjong hra

Happy mahjong je deset levelů skládání dvou stejných kartiček tradiční hry, tentokrát s motivy a elementy slunečného letního ..

Betsys Crafts: Perle..

Betsys Crafts: Perler Beads Christmas hra

Baví tě korálky? Jestli ano, tak tato dívčí online hra s názvem betsys crafts: perler beads christmas je právě pro tebe. vybe..

Back to Santaland: C..

Back to Santaland: Christmas is Coming hra

Zábavná online hra do mobilu s názvem back to santaland: christmas is coming ti dá za úkol sbírat stejné hračky, při čemž můž..

Rail of Death 2

Rail of Death 2 hra

Rail of death 2 je dobrodružná oddychová hra, kde máš za úkol přeskakovat překážky a také sbírat zlato a diamanty. za ty si p..

Ten Second War

Ten Second War hra

Ten second war je hbitá střílečka na kanóny, které ovládáš pomocí a s d w tlačítek a klikáním levého tlačítka myši. k dispozi..

Bat The Bat

Bat The Bat hra

Skákej a odpaluj! jednoduchá pravidla této hry tě provázejí napříč koly, kde odpaluješ netopýry a ostatní příšerky. sbírej bo..

Desert Rifle 2

Desert Rifle 2 hra

Zničte své nepřátele, použijte celkem 7 různých zbraní, které budou lepší než laser, tlumič výfuku, atd. nezapomeňte si po ka..

GemCraft Labyrinth

GemCraft Labyrinth hra

Zastavte útočící monstra s kombinací různých druhů drahých kamenů! různé barvy mají různé schopnosti. některé se zpomalí, jin..

Vertix.io

Vertix.io hra

Vertix.io je pixelová střílečka pro vícero hráčů. vyberte si svoji postavičku, zvolte ji jméno a můžete se pustit na bitevní ..

Impossible Horse

Impossible Horse hra

Toto je online dostihová hra, která je lepší hrát ve dvou. cíl v této hře jasný. doběhnout co nejdál. v cestě jsou samozřejmě..
Poslední hledané hry našimi uživateli