Mimozemstane hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Mimozemstane hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Mimozemstane hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Sieger 2: Level Pack

Sieger 2: Level Pack hra

Máme tu další pokračování této hry, kde se snažíte zabít všechny nepřátele za pomocí zničení nějakého sloupu nebo tyče, a jin..

Cope

Cope hra

Ty, pacient 3017 se probouzíš ve své kajutě a pomalu zjišťuješ, že čelíš instituci plné automatických dávkovačů prášků, všudy..

Whack Your Boss: Sup..

Whack Your Boss: Superhero Style hra

V této interaktivní hře hrajete opravdu dopáleného zaměstnance, který má dost svého šéfa. pokud jste na tom podobně jako on, ..

Table chess

Table chess hra

Stolní šachy je klasika, která neomrzí, a pokud nemáte zrovna s kým hrát, tak v tomto případě úplně ideální. lze si vybrat ob..

Singing Horses

Singing Horses hra

V této jednoduchém hře vyzkoušejte, jak mohou hrát malí koně. bavte se!

Aqua Dudes

Aqua Dudes hra

V této hře jsou dvě barevné postavy, červená a modrá. s červenou barvou se budete moct dostat vodou do horní části a modrou z..

Winter Bow Master

Winter Bow Master hra

S pomocí luku sestřelte všechny herní prvky (velké koule a malé svíčky). můžete dokončit poslední, velmi těžký stupeň? Užijte..

Gun Mayhem

Gun Mayhem hra

Bojuj proti počítači nebo kamarádovi! cílem hry je sestřelit nepřítele. hru mohou hrát, až 4 hráči na jednom počítači. jak hr..

Zombies vs Penguins

Zombies vs Penguins hra

Použijte správný odraz a snažte se zastřelit jednou ranou co nejvíce zombie. za headshot můžete získat bonusové body. ovládán..

Money Movers 4: Jail..

Money Movers 4: Jailbreack hra

Další pokračování dvou bratrů unikajících z vězení, kde jsme se tentokrát přesunuli do dobrodružství v divočině. vrhejte nože..

Hole In One

Hole In One hra

I když název této hry zní golfově, jediné co mají společného je, že se musíte trefit někam míčkem a zde se trefujete do nádrž..

Cycle Scramble

Cycle Scramble hra

V této kreslené závodní hře budete hrát mnoho a různých úrovní. jakmile dokončíte první úkol, odemkněte nová kola nebo lepší ..

Chuck the Sheep

Chuck the Sheep hra

V této hře nechcete přijít o svou důstojnost a chcete se pokusit utéct z farmy, než ztratíte vlasy. na začátku každého dne, b..

So Sakura: Winter Gl..

So Sakura: Winter Glamour hra

So sakura: winter glamour je další díl interaktivní dívčí hry, kde dostaneš za úkol přeměnit ošklivé kačátko na okouzlující d..

In3structoTank

In3structoTank hra

V této hře zachraňte svět před zlým generálem a jeho smrtící armádou. váš tank bohužel nemá žádné zbraně, takže jděte do boje..

Gun Mayhem 2 More Ma..

Gun Mayhem 2 More Mayhem hra

Zahrajte si vylepšené mapy a vyzkoušejte nové zbraně v pokračování hry "gun mayhem"! k dispozici je také dobře udělaná kampaň..

Get Rid of the Weeds

Get Rid of the Weeds hra

Sekání trávníku může být zábava. někdy je složité vymyslet správnou trasu sekačky. vaším úkolem je použít co nejmenší počet s..

Dead Zed 2

Dead Zed 2 hra

Akční střílečka zombíků! ve vašem arzenálu na přes deset druhů zbraní. rozstřílejte všechny utočící zombíky. v dvacítce level..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..

Mike Shadow I Paid F..

Mike Shadow I Paid For It hra

Budete se zlobit s nápojovým automatem, pokud ztratíte své mince a nedostanete nápoj. bavte se!

Pixel Doom: The Guar..

Pixel Doom: The Guardian of Ankh hra

Další z verzí hry, kde prozkoumáváte sklepení staré hrobky, kdy je třeba sbírat zlaté poklady a vybíhat se nástrahám...

Soccer Balls

Soccer Balls hra

Fotbal je jiný. trefte rozhodčího a přiveďte ho k naprostému šílenství. v následujících kolech se tento klasický fotbal stává..

Age of War 2

Age of War 2 hra

V této hře bude vaším úkolem vést válku proti nepřátelským civilizacím, bránit svou základnu a zničit své nepřátele. bavte se..

Terrestrial Conflict

Terrestrial Conflict hra

Tohle je nová budoucnost. lidé se rozhodli, že již nebudou bojovat proti sobě a naopak se spojili za novým cílem a tím je ovl..

X-ray Detective

X-ray Detective hra

Hrajete zadluženého detektiva, který nutně potřebuje další práci. ještě že se v kanceláři objevila skye s novou misí, za kter..

Aliens, Get Out!

Aliens, Get Out! hra

Mimozemšťané ovládli naši planetu a vesmírný záchranný tým je připraven uchránit naše obranné pozice. střílejte ze své bazuky..

Decorate Your Christ..

Decorate Your Christmas Tree hra

Jak už název napovídá, v online hře do mobilu decorate your christmas tree bude tvým úkolem si nastrojit ten nejdokonalejší v..

Torpedos Armed

Torpedos Armed hra

Podmořské bitvy začínají! postavte se za volant své ponorky, a s torpédy zrušte celou nepřátelskou flotilu. střílejte torpéda..

Amuse Park

Amuse Park hra

V příštích dnech bude vaším úkolem uspokojit a bavit návštěvníky. buďte vynalézaví. použijte řadu zajímavostí a dalších prvků..

Bounzy Halloween

Bounzy Halloween hra

V této sezoní online střílečce s názvem bounzy halloween budete střílet po monstrech. ne vždy bude možné trefit drákulu přímo..

Guess The Language

Guess The Language hra

Jak moc jste schopni v rozeznávání cizích jazyků? Myslíte, že jste schopni rozeznat jakým jazykem je napsaný text, když dosta..

Devolution

Devolution hra

Zde si plavete jako mala chobotnička, pokoušející se doplavat ke svému cíli. v cestě vám však stojí neúprosní nepřátelé neust..

Castaway 2

Castaway 2 hra

V této hře se pusťte do tajemného světa plného nepřátelských tvorů. hra se odehrává v rozmanitém a krásném světě. sbírejte po..

Pyjama Jump

Pyjama Jump hra

Bitva pyžamových vajíček začala! v tomto souboji ovládáte žluté vajíčko. vaším úkolem je trefit se do červené cílové zóny. v ..

England Soccer League

England Soccer League hra

A je to tady, začína premier league. spravuj jeden z týmů anglických týmů, s kterým se poté zapojíš do england soccer league ..
Poslední hledané hry našimi uživateli