Majkraft hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Majkraft hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Majkraft hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

New Star Soccer

New Star Soccer hra

To je fotbal hra, ve které budete budovat kariéru jako fotbalista. zlepšit své dovednosti a stát se úspěšným hráčem utkání. z..

Fly Squirrel Fly 2

Fly Squirrel Fly 2 hra

Schieße ein magisches eichhörnchen soweit du kannst. sammel geld um dir spezielle ausrüstung zu kaufen und alle deine ausrüs..

Cursed Treasure

Cursed Treasure hra

V této velmi sofistikované strategické hře chraňte vašich 5 krystalů. k dispozici jsou 3 různé typy věží a tuny čelících nepř..

Solarmax 2

Solarmax 2 hra

Dobývaní galaxií a kolonizace nových planet je další meta lidstva. další díl populární hry solarax je plný nepřátel,kteří vám..

Blast Of Bunnies

Blast Of Bunnies hra

V této hře se pokuste dostat co nejrychleji,a co nejvíce králíčků do hlubokého vesmíru. hra začíná kliknutím na jednoho z nic..

Colorize

Colorize hra

Oddechová hra s barvami. specifický herní model, který vás pobaví. Úkolem je v této hře zaplnit herní plochu správnou barvou...

Fancy Snowboarding

Fancy Snowboarding hra

Snowboarding je velice populární zimní sport. tato mini hra, která je plná zimních radovánek, vás pobaví. pomozte snowboardis..

Deep Sea Hunter 2

Deep Sea Hunter 2 hra

Ponorka a průzkum podmořského světa je tu zpět. vaším úkolem je prozkoumat všechny části oceánu. zkuste se dostat s ponorkou ..

Pixel Legions

Pixel Legions hra

V této hře zničte všechny ostatní národy. hra obsahuje spoustu úrovní a zajímavých herních prvků. užijte si to!

Burn Everything

Burn Everything hra

Hra určená pro všechny pyromany. hlavní cíl této hry je podpálit co nejvíce hořlavých prvků. minimální množství je 80%, po sp..

ICS 2

ICS 2 hra

Náš malý vědec trpí trpí syndromem ics (okamžitý spalovací syndrom)! potřebuje, se vyhnout slunci, jak jen je to možné. pomoz..

Robots Continue Work..

Robots Continue Work Sequence hra

Ovládejte své pracovníky roboty, zdroje a svůj čas tak, aby se vám podařilo dokončit každé z kol, co nejrychleji to jde. zde ..

Liquid Measure 2 Dar..

Liquid Measure 2 Dark Fluid hra

Ve druhé části této úspěšné puzzle hře budete vyplňovat všechny prázdné kontejnery a nesmíte ztratit kapku vody. Řádky jsou r..

Intruder: Combat Tra..

Intruder: Combat Training 2x hra

Bojová hra v desítkách různých levelech. pozor nepřátelští vojáci budou útočit ze všech stran. v některých levelech vám přijd..

Papas Pancakeria

Papas Pancakeria hra

Máte palačinkový obchod, který vyrábí palačinky, vafle a francouzské toasty. obslužte zákazníky tak rychle, jak je to jen mož..

Mad Day 2

Mad Day 2 hra

Popadni svou zbraň, sedni do auta a vyraž! budeš projíždět střílecím šílenstvím. budeš skákat a střílet, sbírat mince a další..

Whack Your Soulmate

Whack Your Soulmate hra

Whack your soulmate je interaktivní vtipná hra, kde klikáte na předměty poházené okolo muže a ženy, kteří právě prochází part..

I Wanna Win

I Wanna Win hra

V 25 různých mini-hrách, 25 různých úrovní. použijte rychlost, přesnost a vyhrajte! hra se ovládá myší. užijte si to!..

Shop Empire Rampage

Shop Empire Rampage hra

Nákupní domy jsou dobré pro materialisty. nesmíte je mít rádi! staň se vandalem a znič je! máte několik útočných postaviček, ..

Blueprint3D

Blueprint3D hra

V této hře otočte herní obrazovkou tak, abyste dostali správnou polohu k odhalení skrytého obrázku. hra obsahuje režim "relax..

Portal 2D

Portal 2D hra

Flash verze této populární hry obsahuje 25 úrovní. ovládání: wasd a myší. f - aktivujte magnetickou zbraň, e nebo q - přepína..

Subtle Energy 2

Subtle Energy 2 hra

Umístěte správně herní prvky a připojte různě barevné paprsky. barvy lze kombinovat. například, kombinací modré a žluté, dost..

Rickshaw City

Rickshaw City hra

Ve hře rickshaw city na váš čeká zdánlivě jednoduchý úkol, a to zaparkovat obyčejnou rikšu. práci vám nikterak neulehčí časov..

Age of Defense 3

Age of Defense 3 hra

V této hře budete plnit různé mise a ničit nepřátele. můžete také upgradovat jednotky a styl boje. hodně štěstí!

Touch Me Once

Touch Me Once hra

V této zajímavé logické online hře touch me once máte za úkol nakreslit uvnitř hracího pole objekt podle předlohy tak, aby se..

Three Matches

Three Matches hra

Matematické úlohy jsou jedny z nejoblíbenějších her. pokud vás matika baví, tak tato hra je přesně pro vás. vaším úkolem je s..

Minedig Journey to H..

Minedig Journey to Hollow Earth hra

Jste malým horníkem, který se pustil do těžení uhlí, minerálů, drahokamů a všeho ostatního, co je jen na prodej. postupně se ..

Building Rush

Building Rush hra

Strategické uvažování je potřeba v této dopravní hře. stal jsi se majitele dopravní firmy. tvým úkolem je v roli managera zís..

Space Punk Racer

Space Punk Racer hra

V této závodní hře projíždějte kontrolami, používejte bonusy pro turbo nebo zničení nepřátel. dejte si pozor na civilisty. ov..

Warlords 2: Rise of ..

Warlords 2: Rise of Demons hra

Zahrajte si fantasy strategii a dobij všechny země v benerilu. hra obsahuje 54 různých jednotek, speciální útoky a kola. možn..

Villainous

Villainous hra

V roli pěchoty projděte skrz nepřátelské věže a ukořistěte všechna města. nezapomeňte odemknout nové jednotky, kouzla, atd.. ..

Cathode Raybits

Cathode Raybits hra

Hrajete za lidskou rasu, která čelí útokům nesčetného množství raybotů nebo můžete vyrábět roboty pro lidi na boj s nepřítele..

Clone Combat

Clone Combat hra

Tvé experimentování ve výrobě klonů se nezdařilo. najednou je laboratoř plná nepřátelských klonů. tvojí výhodou je to, že se ..

City Siege Sniper

City Siege Sniper hra

Jako osamělý odstřelovač, zachraň ostrov před teroristy. Čím více rukojmích zachráníte, tím lépe. spousta zajímavých zbraní a..

Halloween Shooter

Halloween Shooter hra

V této hře si vyberte jednu ze tří postav (dracula, mumie a čaroděj) a dostaňte ji na správné místo. Čaroděj v hrnci, dracula..
Poslední hledané hry našimi uživateli