Majkraft hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Majkraft hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Majkraft hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Hurry Up Bob 2

Hurry Up Bob 2 hra

V této hře pomozte bobovi na jeho cestě z díry plné toxické lávy. skákejte rychleji, než stoupající láva a vyhněte se všem ná..

Crash Test Launcher

Crash Test Launcher hra

Jeďte rychle se zkušebním vozem. pošlete auto na stěnu a leťte tak daleko, jak je možné. při běhu budete sbírat různé bonusy..

Mustache Attack

Mustache Attack hra

V této ujeté online hře s názvem mustache attack budete hrát otce rodiny, kterému byla unesena celá rodina. a co byste to byl..

Cloudy Game

Cloudy Game hra

Cílem této online hry je určit správnou cestu, shromažďovat všechny hvězdy a vyhnout se nebezpečným mrakům. vaše letadlo musí..

Cut 3D

Cut 3D hra

V této hře si procvičíte svoji prostorovou představivost a vrátíte se zpět do školy na hodiny geometrie. otáčejte předměty a..

Crazy Mom

Crazy Mom hra

Šílení mamka a taťka slaví výročí a mamka se pustí do příprav na jeho oslavu. pomozte jí sehnat všechny potřebné věci, vše př..

Push Da Blocks

Push Da Blocks hra

Zábavné interaktivní puzzle. cílem hry je poskládat kostičky na předem dané plochy stejné barvy. kostičky posunete pomocí šip..

Sift Heads World: 2

Sift Heads World: 2 hra

Z chicaga do tokia budete čelit yakuzovi a jeho gangu. užijte si hru přestřelek a automobilových honiček. hodně štěstí!..

Game.Init()

Game.Init() hra

Zajímavá skákačka game init připomíná klasickou arkádu, kde na rozdíl od ostatních má cool vychytávku v podobě světelné koule..

Anbot

Anbot hra

V této hře budete pomáhat robotovi uprchnout z továrny a dostat se na krásnou pláž. klikněte myší na správné objekty - čím mé..

War Heroes

War Heroes hra

War heroes je klasická tower defense,kde na tebe čeká dvanáct levelů v nichž si nejprve vyberete místo ze 4 možností, a pak ..

Frontline Defense Sp..

Frontline Defense Special Ops hra

V tomto populárním pokračování si užij pěknou grafiku a spousty nových jednotek. nezapomeňte si koupit nové věže v "war-mart"..

Sometimes It Snows I..

Sometimes It Snows In April hra

Jste v malé vesmírné lodi a snažíte se přijít na zdroj signálu, který je z dáli slyšet. o palivo se nemusíte starat, v této h..

Medusa - Wrath of th..

Medusa - Wrath of the queen hra

Medusa - wrath of the queen je mytologická retro hra, kde budete v roli medůzy likvidivat nepřátelské vojsko. postavte se voj..

Bomb It 4

Bomb It 4 hra

Čtvrtá série bomb it má všeho více, jako třeba nové postavy, prostředí labyrintu či možnosti úniku. i v této sérii je tvým úk..

Infinity Inc

Infinity Inc hra

V této geniální hře hrajete zaměstnannce obrovské firmy infinity inc., kde objevili zařízení na klonování, s kterým můžete vy..

My Little Army

My Little Army hra

V této barevné hře vyhrajte bitvy a porazte nepřátelské armády včetně jejich generála. s vaší armádou změňte prvky, zbraně ne..

Cover Orange: Journe..

Cover Orange: Journey Gangsters hra

Vandr roztomilého pomeranče pokračuje, dnes se však dostal do pěkný patálie se strašidelným mrakem, který na náš pomeranč chr..

Roch Arnev Island

Roch Arnev Island hra

Hra plná indicií, kdy vyrážíte na ostrov roch arnev, kam vás původně pozval váš dědeček, který nenadále zemřel. vy se snažíte..

LARRY: Gnomergeddon

LARRY: Gnomergeddon hra

V roli larryho bojovníka se vydáte do středověku a budete bojovat proti mnoha nepřátelům, obrům, skřítkům a čarodějům. hra se..

Clash of Goblins

Clash of Goblins hra

Kolová strategie ze středověku. na vaši pevnost útočí nebezpečná monstra. vaším úkolem je ubránit v jednotlivých kolech vaši ..

Impossible Horse

Impossible Horse hra

Toto je online dostihová hra, která je lepší hrát ve dvou. cíl v této hře jasný. doběhnout co nejdál. v cestě jsou samozřejmě..

Kissy Square

Kissy Square hra

Zamilovaný pár trpí pokud je rozdělen. vaším úkolem je spojit dva zamilované čtverečky. Čtverečky musí být naproti sobě. stis..

Avalanche King

Avalanche King hra

Jeď a skákej s tvým snowboardem na těchto nebezpečných sjezdovkách, kde tě pronásleduje utržená lavina. po cestě se pokus ses..

Red Storm Defense

Red Storm Defense hra

Převezměte kontrolu a chraňte vaše cenné zboží. stavějte věže, kupujte upgrady a ukažte svým nepřátelům rychlost vašich raket..

Word Play 2: 5 Diffe..

Word Play 2: 5 Differences hra

Word play 2 5 differences je příjemná oddechová logická online hra, kde budete hledat rozdíly v obrázcích. na každém obrázku ..

StickyLinky

StickyLinky hra

K dokončení kola nasbírejte dostatečný počet znaků, které vytvoříte kliknutím na provázek stejné barvy. poté, co jste vytvoři..

Atomic Gringo

Atomic Gringo hra

V postřehové hře atomic gringo se ocitnete v roli mexického robota, který musí vymlátit všechny nepřátelé pomocí svých super ..

Euro Voyage

Euro Voyage hra

V této dej-3 puzzle hře projíždíte evropskými státy. v každém z nich musíte vymalovat toho daného státu vlajku. a to za pomoc..

Battle for The Souls

Battle for The Souls hra

Klikni na svůj ostrov a přesuň jej na ten nepřátelský, na který chcete zaútočit. podržte ctrl k poslání všech vojáků z vybran..

Blob Thrower

Blob Thrower hra

Klasická dělová střílečka, hra je ve stylu angry birds. vaším úkolem je spojit všechny žluté kapky. k dispozici máte účinné d..

Battle Panic

Battle Panic hra

Braňte svou základnu před útokem orků. pracujte na materiálech, vylepšujte své vojáky a budovy, postavte silnou armádu a post..

Slice of life

Slice of life hra

Použijte svou fantazii. jako v pohádce, mladý princ porazí mnoho nepřátel a zachrání krásnou princeznu. ale brzy začne příběh..

Adam a Eva

Adam a Eva hra

"adam a eva" je relaxační hra. vaším úkolem bude pomoci adamovi v hledání ráje pro jeho milovanou evu. bavte se!

Home Sheep Home 2: L..

Home Sheep Home 2: Lost in Space hra

Nezbedné ovce jsou zpátky v druhém díle. ovce se vydali na procházku. bohužel je zajali mimozemšťané. vaším úkolem je ovce z..
Poslední hledané hry našimi uživateli