Logick�� hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Logick�� hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Logick�� hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Alxemy

Alxemy hra

V této hře jste vynálezce. vytvořte nový svět se správnou kombinací jednotlivých prvků. všechny prvky mají logický základ - n..

Energy Physics

Energy Physics hra

V této logické hře zničte všechny zlé herní postavy. jak? S elektrickým proudem. v každém kole máte omezený počet herních prv..

Deep and Blue

Deep and Blue hra

Použijte logické myšlení a pomozte velrybě v její cestě za štěstím. klikněte na herní prvky a udržte svět pod hladinou moře. ..

Elemental Balance

Elemental Balance hra

V této fyzikálně logické hře zvané elemental balance dostaneš za úkol klást strategicky bomby tak, aby jste splnili zadaný úk..

Unfreeze Me

Unfreeze Me hra

Unfreeze me je milá částečně logická, částečně interaktivní online hra, kde je tvým úkolem rozmrazit a vysvobodit ptáčka z le..

Bubble Friends

Bubble Friends hra

Bubble friends je oddechová mírně logická online hra. jejím úkolem spočívá dostat rybu zpět do vody pomocí chytrých triků s b..

Xonix 3D 2

Xonix 3D 2 hra

Logická hra xonix 3d přináší ve druhém díle testování vašeho mozku. zkuste zaplnit danou plochu tak aby jste kutálející se mí..

Offs3t

Offs3t hra

Cestujete rádi? Tato originální logická hra vám nabízí výlet na několik desítek nejúžasnějších míst na světě. každý obrázek u..

Dot Lock

Dot Lock hra

Logická hra ve které je cíl odemknutí zámku. musíte vyplnit celou plochu tak aby had končil v zámku. za každé zabrané pole do..

Slice Points

Slice Points hra

Velmi zajímavá logická hra. v každém levelu musíte rozřezat všechny červené části, tak aby spadli do propasti. pozor jinak ba..

Sum Tracks

Sum Tracks hra

Matematika je fajn. v kombinaci se záhadnou hádankou je v této hře na dlouho co dělat. zkuste vyřešit jednodušší i složité le..

Splitman 2

Splitman 2 hra

Splitman je hra pro malé i velké hráče. v této logické skákací hře je vaším úkolem dovést postavičku do teleportu na konci se..

Monkey Go Happy: Tha..

Monkey Go Happy: Thanksgiving hra

V dalším pokračování herní série „monkey go happy“, tentokrát s názvem den díkůvzdání, budete muset prohledat všechna zákoutí..

Trollface Quest 6: S..

Trollface Quest 6: Sports hra

Pro někoho spíše logická, každopádně neobvyklá hra, která má již šesté pokračování s názvem trollface quest 6: sports má tent..

Piggy Wiggy 3: Nuts

Piggy Wiggy 3: Nuts hra

V této oddychové zábavné a částečně i logické hřa piggy wiggy 3: nuts máte za úkol krmit hladové prasátko žaludy tím, že ho p..

A Blobs Tale 3

A Blobs Tale 3 hra

V dobrodružné logické hře a blobs tale 3 se stanete nebojácným kulatým zvířátkem, které hledá svého uneseného sourozence a mu..

Mahjong Link

Mahjong Link hra

Tato verze logické hry s názvem mahjong link si na tebe přichystala další várku symbolů. i tentokrát budeš hledat ty kameny ..

Toy Chest Mahjongg

Toy Chest Mahjongg hra

V této zábavné logické hře s názvem toy chest mahjongg, u které se ti nezavaří mozek, sbíráš kameny se stejným obrázkem hrače..

Mah Jongg

Mah Jongg hra

Další verze mah jongg je logická hra, kde v časovým limitu sbíráme kameny se stejným symbolem dokud nezbude žádný. ty musí mí..

Mahjongg Alchemy

Mahjongg Alchemy hra

Hra mahjongg alchemy se stala velice oblíbenou mezi logickými online hrami. pravidla jsou jednoduchá, avšak zapeklitá na úspě..

Candy Crush Pro

Candy Crush Pro hra

Candy crush pro je úspěšná a oblíbená logická hra a pro mnohé hráče se stává až návyková. jejím principem je dostat vedle seb..

Continuity

Continuity hra

V logické hře continuity máte za úkol pomocí šipek a mezerníku se dostat ke klíči a tím si otevřít dveře do dalšího kola. jed..

Escape Plan: Museum

Escape Plan: Museum hra

Plán na útěk je tentokrát vymyslet z muzea, kde jste se probudili mezi starými artefakty plné rébusů a hádanek. v této logick..

Exploding Penguins

Exploding Penguins hra

Exploding penguins je zábavná logická hra, kde vy jako tučnák musíte najít řešení ke splnění mise, což je rozbít překážky, po..

Super Idle Imaginati..

Super Idle Imagination hra

Super idle imagination je hra o hře, kterou jiní hrají a jejím hraním a vývíjením ji posouváte do dalšího levelu.tak trochu ..

WOW Connect

WOW Connect hra

World of warcraft je světově proslulá hra na hrdiny. wow connect je logická hra, která s warcraftu vychází. hra je ve stylu ..

Adam and Eve 2

Adam and Eve 2 hra

Adam je na útěku od evy, která ho zamkla do klece, a aby se dostal až na konec cesty, musí překonat překážky a najít řešení n..

The cook dishes

The cook dishes hra

Logická hra založená na skládání dvou stejných obrázků, mezi kterými nesmí být jiný obrázek. spoj může změnit směr pouze dvak..

Freecell Solitaire

Freecell Solitaire hra

Freecell solitaire je karetní hra, kde skládáte karty od nejvyšší po nejnižší a současně střídáte jejich barvu. hry typu soli..

Sideomorph

Sideomorph hra

V logické hře sideomorph dostanete za úkol najít 3 ztracené části vzácného předmětu. unikátní na této hře je její provedení. ..
Poslední hledané hry našimi uživateli