Les hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Les hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Les hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Pact

Pact hra

Hra pro všechny dobrodruhy. s vaší skupinou bojovníků musíte najít zloducha. zloduch se ukrývá v temných lesích. cesta přes t..

Summon the Hero

Summon the Hero hra

Váš hrad musí být neustále zásoben obchodníky. obchodní cesty v lesích harrenwood jsou napadány. vaším úkolem je tyto cesty o..

Timmy

Timmy hra

Timmy je pařez, který se bude snažit zachránit les. vy mu v tom můžete pomoct tím, že ho katapultujete co nejdál pomocí bobra..

Keeper of the Grove

Keeper of the Grove hra

Nenasytné příšerky jsou na cestě vyrabovat kouzelný les a ty je musíš zastavit! vypěstuj si své unikátní přírodní ochránce to..

Keeper of the Grove 3

Keeper of the Grove 3 hra

V této zábavné hře jste strážcem divotvorného lesíka plného pokladů. vaším úkolem je ochránit tyto poklady(drahokamy) od příš..

The Case of Scary Sh..

The Case of Scary Shadows hra

Náš medvěd se akorát probudil ze zimního spánku a je extrémně hladový. musí tedy najít jídlo, žaludy a med. les se však stal ..

Dot Lock

Dot Lock hra

Logická hra ve které je cíl odemknutí zámku. musíte vyplnit celou plochu tak aby had končil v zámku. za každé zabrané pole do..

Awesome Mushroom Hun..

Awesome Mushroom Hunter hra

Procházka po lese se změní v drama. dostaneš se do neznámého komplexu, kde na tebe útočí roboti. seber rychle zbraně a pokus..

Snail Bob 6: Winter ..

Snail Bob 6: Winter Story hra

Vánoce jsou tady a snail bob je opět na cestách. v již šestém pokračování bude vaším úkolem dostat šneka boba do cíle přes za..

Jim Loves Mary 2

Jim Loves Mary 2 hra

Zamilovaná dvojice jim a mary jsou zpět ve druhém díle populární skákačky. vaším úkolem je dostat zamilovanou dvojici na jedn..

Slender Micro

Slender Micro hra

Zahrajte si flash verzi slendera v retro hororové hře s názvem slender micro. začněte uprostřed lesa a najděte všech 5 listů...

Accurate Slapshot Le..

Accurate Slapshot Level Pack hra

Ein sehr spezielles hockeyspiel mit vielen hindernissen. spiele neue levels und punkte. um so schneller du triffst um so be..

DiePix Arena 2

DiePix Arena 2 hra

Diepix arena 2 ist ein sehr schnelles shooterspiel. du hast nur ein ziel: töte alle deine gegner. nutze dein raumschiff un..

Touch the Bubbles

Touch the Bubbles hra

Sammle alle blasen, aber paß auf die roten balken aus, sie trachten dir ohne gnade nach dem leben. steuerung: maus

Mega Miner

Mega Miner hra

In mega miner musst du dich tief in die erde bohren um wertvolles material zu erhalten. mit aufsteigendem level kannst du de..

Blast Of Bunnies

Blast Of Bunnies hra

V této hře se pokuste dostat co nejrychleji,a co nejvíce králíčků do hlubokého vesmíru. hra začíná kliknutím na jednoho z nic..

Sift Heads World: 5

Sift Heads World: 5 hra

V pátém pokračování přesuňte naše hrdiny do dalekých tropických pralesů. ukradněte cennou sošku, než se všechno pokazí. vy a ..

Dummy Never Fails 2

Dummy Never Fails 2 hra

Dokončete všech 110 kol a zařaďte se mezi nejlepší hráče. v každé úrovni střílejte různé postavy a dostaňte spálenou postavu ..

CubiKill 4

CubiKill 4 hra

Ve čtvrtém díle této hry vypršela vaše trpělivost. existuje jen jedno řešení: skočte z mrakodrapu na zem. může to způsobit ho..

MegaCity

MegaCity hra

Vybudujte fungující město (domy, věznice, nemocnice, apod.). vaším cílem je získat alespoň 4 body. bavte se!

Dibbles

Dibbles hra

Jedná se o moderní verzi legendární hry "lemmings". s pomocí speciálních funkcí, dostaňte herní postavy na konec kola. ovládá..

Hansel and Gretel 2

Hansel and Gretel 2 hra

Druhá část této povedené hororové hry je příjemně překvapivá. stalo se několik náhod a vy jste nečekaně v hlubokém a začarova..

3 Slices

3 Slices hra

Řezejte červené objekty a nechte je spadnout z obrazovky. v každém kole budete mít pouze 3 zkušební řezy. splňte úkol alespoň..

Color Pic-a-Pix Light

Color Pic-a-Pix Light hra

V této hře potřebují mít krabice stejné barvy mezeru a ty s jinou barvou ne. pokud jste zadali zelené číslice 3 a 1, namalujt..

Biogems

Biogems hra

V této hře spojte alespoň tři stejné tvary. všimněte si, že každý tvar má rozdílné vlastnosti. každý může být použit k útoku,..

Hanger 2: Endless Le..

Hanger 2: Endless Levelpack hra

Hrajte tak dlouho, jak je možné v tomto nekonečném režimu a dokončete všechna kola. neztrácejte části těla! hra se ovládá šip..

Choo Choo Puzzles

Choo Choo Puzzles hra

V této hře dostaňte červeně barevný řetěz do stejně barevných cílů. překážky nemusí mít jen různé kroucené pohyby, ale i dalš..

Covert Front 4

Covert Front 4 hra

V této dobrodružné hře sbírejte a používejte nalezené předměty. v poslední epizodě, se plavte a pátrejte po unikajícím charle..

Achilles 2: Origin o..

Achilles 2: Origin of a Legend hra

"achilles" je brutální hra, kde budete bojovat proti 5 různým armádám. můžete zničit všechny nepřátele a na konci každého ko..

Endless War: Defense

Endless War: Defense hra

Dokážete ubránit svou linii a vyhnout se nepřátelským útokům? Jedná se o sérii obranných prvků. můžete použít mnoho různých z..

Endless War 5

Endless War 5 hra

Toto je pátá část "endless war" série. nestyďte se a zničte velké základny nepřátelských armád. použijte bojové tanky nebo au..

Frog Dares

Frog Dares hra

Pomoc k obnově lesa, který je napaden destruktivním hmyzem, ve své původní podobě. na cestě budete sbírat zlaté mince a budet..

Skyline Soccer

Skyline Soccer hra

V této hře dostaňte míč ke všem hráčům, kteří jsou označeni červenou plnou šipkou (nebarvená šipka označuje hráče, kteří mají..

Vehicles 2

Vehicles 2 hra

Obnovte klidné prostředí na silnicích a odstraňte špatná vozidla z herní obrazovky. nastartujte vůz pouhým kliknutím a klikně..

Mr. Bree

Mr. Bree hra

"pan bree" ztratil svou paměť. pomozte mu naučit se znovu zapomenutých schopností (skok, přikrčení, atd.), na cestě domů přes..

Endless War 6

Endless War 6 hra

V další části "endless war" série, dobijte svět a pomocí své armády zničte všechny nepřátele. na výběr máte ze spousty tanků,..
Poslední hledané hry našimi uživateli