Leknuti hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Leknuti hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Leknuti hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Back to Santaland: C..

Back to Santaland: Christmas is Coming hra

Zábavná online hra do mobilu s názvem back to santaland: christmas is coming ti dá za úkol sbírat stejné hračky, při čemž můž..

CLONESPACE

CLONESPACE hra

Pracujete v výzkumném středisku, kde se testuje výroba klonů. zkopírujte sami sebe a použijte své klony k tomu, abyste se dos..

Doodle God 2

Doodle God 2 hra

Jaký je váš úkol, v této druhé části stvoření světa? Jste bůh. začněte se 4 základními prvky a najděte všech 192 zbývajících ..

Blosics 2 Level Pack

Blosics 2 Level Pack hra

Cíl této hry je stále stejný. s nejmenším počtem dělových koulí sestřelte zelené bloky. po dokončení všech úrovní si napište ..

Take Flight

Take Flight hra

Usedněte za kokpit letadla,kterému dochází benzín a vydržte co nejdéle, jak je to možné. sbírejte červené kanystry a zlaté mi..

Bloodungeon

Bloodungeon hra

Tato hra se odehrává ve sklepení odkud se musíš dostat v časovém limitu. musíš být opravdu rychlý a ke všemu je tam tma jak v..

Transylvania

Transylvania hra

Tajemné a zlé síly se snaží zbavit "mr.potato" z povrchu země. pomozte mu utéct a zachránit se z nebezpečné transylvánie. kli..

Jellies Throng

Jellies Throng hra

V této hře je třeba se zbavit všech želatinových postaviček. aby se vám to povedlo, je třeba je nechat spadnout na ten správn..

My Little Army

My Little Army hra

V této barevné hře vyhrajte bitvy a porazte nepřátelské armády včetně jejich generála. s vaší armádou změňte prvky, zbraně ne..

Kamikaze Blocks

Kamikaze Blocks hra

V této hře střílejte do zelených bytostí a získejte všechny tvary z hrací plochy. k dispozici je celkem 53 různých kol. ovlád..

Monster Mover

Monster Mover hra

Naházejte hodné příšery do spirálovitého kruhu a tlačte všechny zlé příšery k zemi. bavte se!

Ball Revamped 3 Andr..

Ball Revamped 3 Andromeda hra

Takže další třetí díl této hry, která procvičí vaši přesnost, šikovnost a především trpělivost. tohle musí být hračka pro toh..

Traffic Collision

Traffic Collision hra

Sedněte do auta a zatímco se vám odpočítává čas, dojeďte co nejdále to jde aniž byste auto totálně zničili. sbírejte nitro k ..

Lethal RPG: War Begi..

Lethal RPG: War Begins hra

Ve hře lethal rpg: war begins je třeba zachránit království. aby jste porazili své nepřátele, musíte zvolit správnou taktiku ..

Awesome Conquest

Awesome Conquest hra

Strategická hra awesome conquest je založené na dvou úkolech. v prvním budete připravovat vojáky malého kmene k boji a těžit ..

Monkey Defense

Monkey Defense hra

Jste na ostrově plném domorodců, kteří touží po oběti! opička se zdá jako ten nejchutnější objekt jejich zvědavosti. vaše op..

Dino Shift 2

Dino Shift 2 hra

Dinousaři opět potřebují pomoci s přežitím. ovládáte dinosaura, který může měnit barvu. musíte sesbírat všechny barevné bloky..

SteamBirds Survival

SteamBirds Survival hra

Cílem hry je zůstat daleko od nepřátelského letadla, zatímco nevinní civilisté jsou evakuováni do bezpečných oblastí. hra je ..

Blockys Escape

Blockys Escape hra

Hra pro malé i velké. vaším úkolem je dovést želatinovou kostičku do cíle. kostička nesmí spadnout z chodníku. v cestě jí bud..

Turbo Golf

Turbo Golf hra

Zahrajte si golfové soutěže s nejmenším počtem úderů. dejte si pozor na písku, vodě a terénu. zlepšete své hráče a staňte se ..

The Mother of the Bi..

The Mother of the Bird Men hra

Vydáváte se na cestu s holčinou libellule a spolu se ocitáte v tomto pestrobarevném světě plném tajně ukrytých věcí, které mu..

Meet Puppy

Meet Puppy hra

Interaktivní lehce logická dívčí online hra do mobilu s názvem meet puppy tě bude bavit. v každém z celkových 20 levelů máš z..

The Big Pig Game

The Big Pig Game hra

V této hře pomáháte prasátku sníst všechno jídlo a tím získat legendární palačinky. dostaňte prasátko do vrátek k dalšímu kol..

Accurate Slapshot

Accurate Slapshot hra

Vyberte si úhel, dostatečný výkon a skóre. použijte odraz a jiné objekty v každém kole. bavte se!

Rogan the Swordmaster

Rogan the Swordmaster hra

Svět je v ohrožení! pomocí pekelné brány vstupují do našeho klidného světa zlé síly. jste schopný je zastavit? Nepřátelé jsou..

Sneaky Mars Mission 2

Sneaky Mars Mission 2 hra

Jste v raketoplánu, kde musíte klikat na věci tak, aby jste mohli plnit různorodé úkoly, které vás dostanou ke splnění cíle. ..

Robot Unicorn Attack

Robot Unicorn Attack hra

V této zábavné hře sbírejte hvězdy a vyhněte se překážkám. ovládání: z - skok x - útok. bavte se!

Eyebleed Hypnosis

Eyebleed Hypnosis hra

Eyebleed hypnosis je postřehová rychlá hra s jednoduchou grafikou, z které se ti při nejmenším zamotá hlava. Úkolem hry bude ..

Army Transport

Army Transport hra

V této hře budete překonávat s vozíkem nástrahy na nerovném terénu. máte projít s přepravou munice každé nebezpečné kolo co n..

Ghost Ops Shooter

Ghost Ops Shooter hra

Jsi členem speciální vojenské jednotky a tvým úkolem je za pomoci tvé zbraně zničit nepřátelské vojáky, kteří nejsou o moc ho..

The Champions 4 - Wo..

The Champions 4 - World Domination hra

Světový šampionát ve fotbale je zpět. další díl legendární sportovní hry vám přináší vylepšenou grafiku a dokonalé herní vlat..

Immortal Souls Dark ..

Immortal Souls Dark Crusade hra

Jako hrdina "john turner" bojujte proti bandě pekelných tvorů. tato hra obsahuje prvky akce a puzzle rpg hry. sbírejte zlaté ..

Battalion Commander 2

Battalion Commander 2 hra

Bitva začala. jako voják speciální jednotky máte za úkol osvobodit zajatce za bojovou linií. musíte zastřelit všechny nepřáte..

E3 1915

E3 1915 hra

Logická hra e3 1915 vám pěkně potrápí váš mozek. vaším úkolem je posbírat všechny noviny. máte však omezený počet kroků. ve h..

Fuzzy Island

Fuzzy Island hra

Fuzzy island je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit chlupaté koule, které stojí v řadě za sebou. při o..
Poslední hledané hry našimi uživateli