Lego ninjago 1 dil hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Lego ninjago 1 dil hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Lego ninjago 1 dil hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Sift Heads 1 Remaste..

Sift Heads 1 Remastered hra

Jako vinnie splňte různé mise. postavte se nepřátelským gangům, vyslýchejte zajatce a bojujte o svůj vlastní život. hodně ště..

Harry Quantum 1

Harry Quantum 1 hra

Jako detektiv se snažte najít ztracené programy z nejpopulárnější televizní stanice. jedná se o klasickou dobrodružnou hru. n..

Sift Heads World: 1

Sift Heads World: 1 hra

Vinnie je zpátky. v této první části sedmé série zničte hlavu italské mafie. k dispozici bude 14 různých zbraní, dvě velká mě..

1 Will Survive 2

1 Will Survive 2 hra

Zahrajte si tuto strategickou hru, vytvořte stabilní a ekonomicky silné město a zaútočte s vaší armádou na nepřátele. hra obs..

Key n Shield 1

Key n Shield 1 hra

Ostrov gorlik je v nebezpečí! prokletí je ukryto pod hromadou kamenů zatímco tvoji přátelé jsou pod zámkem v jejich klecích. ..

GameToilet Mobile 1 ..

GameToilet Mobile 1 : Prince of Slackers hra

Jsi bez peněz a bez práce? Není se čeho bát, všude po bytě se na skrytých místech válejí nečekané poklady. hledejte mince a d..

Day of the Cats: Epi..

Day of the Cats: Episode 1 hra

Zábavná dívčí hra do mobilu day of the cats, neboli den kočky, ti dá za úkol najít rozdíly mezi obrázky. po splnění úkolu se ..

Dont Panic

Dont Panic hra

Dokážete ubránit svou základnu na 14 kol? Budete mít 6 různých zbraní, které se přepínají pomocí číslic 1-6. po ukončení každ..

Goal Keeper Premier

Goal Keeper Premier hra

Tohle je pěkný fotbal. vyberte si třídu šampionátu, svůj tým a chyťte devět kopů. odražením míče dostanete 1 bod. chycením mí..

Trollface Launch

Trollface Launch hra

Můžete se dostat dost daleko vyzvednout peníze na nákup 19 různých vylepšení? Na konci hry bude exkluzivní koupit upgrady za ..

Isoball X1

Isoball X1 hra

V této hře vhodně rozdělujte různé herní bloky tak, aby se vaše hra míčem dostala do cíle. k dispozici je 10 různých bloků. t..

WarZone Getaway 2

WarZone Getaway 2 hra

Braňte svůj jeep před nájezdy ozbrojených nepřátel. kupte si lepší zbraně a mnoho dalších vylepšení. nezapomeňte použít letec..

Undead Throne

Undead Throne hra

Na vaší cestě soutěžte s více než 100 různými nepřáteli. je možné si pořídit nová vylepšení (zbraně, brnění nebo ostatní) neb..

Boxhead The Nightmare

Boxhead The Nightmare hra

V této "boxhead" zombie akční střílečce budete muset bránit svůj život. Čím déle vydržíte, tím budou nepřátelé silnější. ovlá..

Top Defense

Top Defense hra

V této hře ovládejte speciální vesmírnou stanici a likvidujte všechna příchozí vozidla. existuje spousta různých zbraní a upg..

GunBlood

GunBlood hra

Staňte se nejobávanějším kovbojem na celém divokém západě! bojujte 9 duelů. rychlost vašeho hříběte určuje, kdo bude vítězem...

Home Sheep Home 2

Home Sheep Home 2 hra

V této hře budete ovládat tři ovečky, které vypadají jako shawn. ovce musí perfektně společně fungovat, jinak nebudete moct p..

Color Pic-a-Pix Light

Color Pic-a-Pix Light hra

V této hře potřebují mít krabice stejné barvy mezeru a ty s jinou barvou ne. pokud jste zadali zelené číslice 3 a 1, namalujt..

3 Slices

3 Slices hra

Řezejte červené objekty a nechte je spadnout z obrazovky. v každém kole budete mít pouze 3 zkušební řezy. splňte úkol alespoň..

Upstream Kayak

Upstream Kayak hra

Překonejte nástrahy divoké řeky a dosáhněte požadovaného cíle. ovládání pomocí kláves se šipkami, mezerníkem skočte a čísly 1..

Rapid Fire

Rapid Fire hra

V této hře braňte svou pevnost tak dlouho, jak je to možné. Útok nepřátel (vrtulníků, samurajů, ninjů a dalších). můžete také..

Days of the Death

Days of the Death hra

Dokážete ubránit pevnost proti 13 nepřátelským útokům? Po každém dni si budete moci koupit lepší luk, šípy nebo opravu opevně..

Nitro Ninjas

Nitro Ninjas hra

Jeďte několik úrovní se spoustou překážek. hra se ovládá šipkami, mezerník se používá ke skoku, a s čísly 1-4 provádějte různ..

Shellshock Live

Shellshock Live hra

Tankové bitvy jsou zpět. vyberte si z velkého množství zbraní a hrajte celkem tři varianty (1-1, 2-2 a 3-3).výhodou této hry ..

Blade Rampage

Blade Rampage hra

V roli ninji bojovníka budete pronásledovat krutého vraha, který vyvraždil místní vesnici. bojujte s nepřáteli, zvyšte rychlo..

All That Matters

All That Matters hra

V této hře jste soucitný přítel. chcete-li pomoci malému walterovi spojte jeho rodinu tak, aby byli zase spolu všichni šťastn..

Castle Hero

Castle Hero hra

Jako hrdina braňte svou pevnost před útočícími nepřáteli. budete mít 3 různé typy zbraní (kámen, luk, pistoli) a je jen na vá..

Operation Fox

Operation Fox hra

Aktiviere die bombe und zerstöre einen gegner nach dem anderen. dir stehen verschiedene waffen, maschinengewehre und raketenw..

Rocket Toilet

Rocket Toilet hra

Ziel ist es den jungen auf der toilette so weit wie möglich zu schießen. kaufe dir turboboosts, neue motoren und weitere ver..
Poslední hledané hry našimi uživateli