Klausovi hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Klausovi hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Klausovi hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Kings Guard

Kings Guard hra

V této hře kombinujte skládací modely a braňte své místo. začnete se třemi hrdiny. dejte jim lepší zbraně a naučte je novým v..

Formula Fever

Formula Fever hra

Závody formulí, kde se vše uděje ve 3 kolech. buďte vítěz, sbírejte mince a za ně pak vylepšujte své schopnosti a své auto...

Suicide Salaryman

Suicide Salaryman hra

Hra která se vymyká všem ostatním. nejde o to zachránit postavu. jde o to aby jste postavičku zabil. japonská hra, co čekat o..

Animator vs. Animati..

Animator vs. Animation 3 hra

V této hře budou počítače znovu ve vzpouře. podívejte se na krátké video, které vypráví příběh o oživení počítačových postav...

Phantom Knight

Phantom Knight hra

Tohle je klasická plošinová hra, která zaujme všechny milovníky retra. poté co byl tvůj charakter probuzen z mrtvých, je vysl..

Solandia Uprising

Solandia Uprising hra

Strategická hra ve stylu age of war. solandské království ovládl krutý tyran. vaším úkolem je osvobodit celou zem od tohot kr..

Blitz Breaker - Demo

Blitz Breaker - Demo hra

V této plošinovce hrajete malého robůtka jménem blitz, kde je je tvým cílem uniknout z továrny, kde jste byli vyrobeni. ten p..

Mysterious Jewels

Mysterious Jewels hra

Dívčí mobilní a stolní hra volání mysterious jewels je stylová oddychovka, kde pohybujete s barevnými minerály tak, že vznikn..

Gun Mayhem 2 More Ma..

Gun Mayhem 2 More Mayhem hra

Zahrajte si vylepšené mapy a vyzkoušejte nové zbraně v pokračování hry "gun mayhem"! k dispozici je také dobře udělaná kampaň..

Coloruid

Coloruid hra

Skvělá hra na trénink logického myšlení. vaším úkolem je vyplnit plochu jedno barvou. v každém kole máte jen omezený počet ta..

Stunt Master

Stunt Master hra

Zkuste tvrdou práci filmového kaskadéra. bude nutné splnit specifické scény. stisknutím tlačítka "r" hrajte znovu. vozidla se..

Escape Plan: Temple

Escape Plan: Temple hra

Probudil jsi se v tajemném labyrintu. najdi cestu ven! tvým úkolem je najít skryté předměty v jednotlivých místnostech. získa..

Ragdoll Cannon 4

Ragdoll Cannon 4 hra

Zasáhněte cíl (obdélník, kouli, atd.) s co nejmenším počtem střel a dostaňte se do dalšího kola. ovládání: pohybem myší ovlád..

Perilous Journey

Perilous Journey hra

Znič nepřátelské objekty střílející po tobě. používej klávesy wasd pro pohyb a střílej mezerníkem. Čím rychleji zvládneš jedn..

Kings Rider

Kings Rider hra

Království je napadeno! staň se udatným rytířem. tvým úkolem je vyčistit napadené království od skřetů a dalších příšer. k d..

Epic Rail

Epic Rail hra

Jako železniční šéf vyměňte železniční přepínače k určení cesty projíždějících vlaků. vyhněte se kolizi a přepravte vagóny na..

Blosics 3

Blosics 3 hra

Sestřelte dostatečný počet herních bloků a postupte do dalšího kola. Čím lépe vám to půjde, tím více hvězdiček dostanete. s h..

Gumball Pizza Pocaly..

Gumball Pizza Pocalypse hra

Tato hra zahrnuje postavičky ze známé animované tv show. pomozte gumballovi, darwinovi, anaisovi a richardovi zastavit apokal..

Serious School

Serious School hra

Hrajete zde zastupujícího učitele na škole plné různých problémů. vaše odpovědi vás dovedou k tomu, že buď budete oblíben či ..

Mine Blocks

Mine Blocks hra

Mine block je obdoba hry minecraft, kde si navolíte svůj vlastní look podle svého gusta. sbíráním surovin získáte nové předmě..

Future Knight Remake

Future Knight Remake hra

Tohle je předělávka retro video hry z minulýho století. v této hře musíš projít skrz náročné levely, kde je třeba vystřílet..

Piggy Wiggy 4: Zombi..

Piggy Wiggy 4: Zombie Edition hra

Další pokračování prasátek, které se proměnily v zombie a tentokrát je jejich úkolem pojídat mozečky. najděte ten správný způ..

Traffic Collision

Traffic Collision hra

Sedněte do auta a zatímco se vám odpočítává čas, dojeďte co nejdále to jde aniž byste auto totálně zničili. sbírejte nitro k ..

Touring in Rome

Touring in Rome hra

Cesta po Římě je interaktivní dívčí hra, kde si navolíš ten nejstylovější outfit na cestu se svým vyvoleným. buď jedinečná! z..

Into Space 3: Xmas S..

Into Space 3: Xmas Story hra

Vánoční tragédie. všechny vánoční dárky ukradli mimozemšťané. všechny je schovali do vesmíru. vaším úkolem je postavit raketu..

Smash Palace

Smash Palace hra

V bláznivé závodní hře smash palace dostáváte peníze za bourání a likvidaci ostatních aut. za vydělané peníze si pak můžete v..

Kings Rush

Kings Rush hra

Království je v ohrožení. král má speciální bojový vůz, kterým porazí nepřátele. vystřel krále s jeho vozíkem. zlikviduj všec..

Moby Dick

Moby Dick hra

Jako velryba zničte vše živé pod vodou a nad ní. vydržte tak dlouho, jak je to možné a nenechte se zabít. hra se ovládá myší...

Day of the Cats: Epi..

Day of the Cats: Episode 2 hra

Další díl hledačky pro holky day of the cats ti dá za úkol najít rozdíly na dvou podobně až stejně vypadajících fotkách. poda..

F SB

F SB hra

Žijete ve vězení, kde se každé ráno probouzíte dříve než vaše drahá polovička, jdete do práce a večer se vracíte, když už opě..

Cubium: new levels

Cubium: new levels hra

V této hře budete hrát 30 nových úrovní. cíl hry je stále stejný. vystřelte s kostkami a získejte potřebný počet bodů. hra se..

Sierra 7

Sierra 7 hra

Za prvé projděte školením. pak podnikněte misi, zničte teroristy a zachraňte rukojmí. v každé nové úrovni použijte nové zbran..

Space Cropper 2

Space Cropper 2 hra

Vetřelci napadli naší planetu a vzali naše pozemky a zdroje. poté nám ukradli i naše ženy. připrav se na cestu skrz vesmírem ..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninja Hunt 2 hra

A opět je tu naše smutná opička, kterou je třeba rozveselit k tomu, abyste se mohli dostat do dalšího kola. rozveselíte ji tí..

Hammer 2

Hammer 2 hra

Hrajete agenta, který střílí vše a všechny, kdo mu stojí v cestě. sbírejte zbraně, životy, využívejte vše co cestou potkáte, ..
Poslední hledané hry našimi uživateli