Klausovi hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Klausovi hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Klausovi hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Rocket Santa

Rocket Santa hra

Santa potřebuje doručit dárky na vzdálený měsíc. k dispozici bohužel není dostatek sobů, a tak si chytí "jetpack", sedne si n..

Pyjama Jump

Pyjama Jump hra

Bitva pyžamových vajíček začala! v tomto souboji ovládáte žluté vajíčko. vaším úkolem je trefit se do červené cílové zóny. v ..

Slice the Box Level ..

Slice the Box Level Pack hra

Slice the box je zpátky a to i včetně původních levelů. v této hře máte za úkol vyřezat zadané tvary z desek. v každém kole m..

Unfreeze Me 3

Unfreeze Me 3 hra

Malí ptáčci jsou zase zmraženi. třetí díl herní série unfreeze me je tady! vy jste se stal zachráncem zamražených zvířátek. p..

Tiramisu Cups: Saras..

Tiramisu Cups: Saras Cooking Class hra

Tiramisu cups: saras cooking class is next part of the great interactive girlie online game, where you learn how to prepare t..

Mara

Mara hra

Malý chlapec se vydal na dobrodružnou cestou přes nebezpečné bludiště. pomozte mu projít přes jednotlivé levely plné nástrah ..

Operate Now: foot su..

Operate Now: foot surgery hra

Hra operate now foot surgery stimuluje operaci chodidla a vy v roli doktora následujete instrukce sestry a plníte jednotlivé ..

Notebook Trial

Notebook Trial hra

Vyberte si zkušební kolo, čtyřkolku nebo bmx kolo a jděte na 12 různých úrovní. pro vysoké skóre musíte být rychlý a dělat př..

Age Manipulation 2

Age Manipulation 2 hra

V interaktivní logické hře age manipulation 2 je vaším úkolem klikat na postavy levým nebo pravým tlačítkem, čímž budete zvyš..

The Ice Temple

The Ice Temple hra

Využijte rozdílných schopností vodních víl a ohnivého mužíka, posbírejte všechny drahokamy a dostaňte se tak do dalších kol. ..

Monster Mover

Monster Mover hra

Naházejte hodné příšery do spirálovitého kruhu a tlačte všechny zlé příšery k zemi. bavte se!

Football Lob Master 3

Football Lob Master 3 hra

V této hře můžete vyzkoušet vaše fotbalové schopnosti. vyzkoušejte si,jak přelobovat brankáře, střílejte skrz zavěšené předmě..

Drift Rush 3D

Drift Rush 3D hra

Skvělá závodní hra s rychlými auty. desítky náročných tratí ve čtyřech herních módech. auta, která vás budou bavit. jaké auto..

DiePix Arena 2

DiePix Arena 2 hra

Diepix arena 2 ist ein sehr schnelles shooterspiel. du hast nur ein ziel: töte alle deine gegner. nutze dein raumschiff un..

Guess The Language

Guess The Language hra

Jak moc jste schopni v rozeznávání cizích jazyků? Myslíte, že jste schopni rozeznat jakým jazykem je napsaný text, když dosta..

Snow Tree

Snow Tree hra

S omezeným počtem vloček vytvořte vločkový strom a posbírejte co nejvíce dárků. za každý dar dostanete další vločky. hra se o..

Starlight Xmas

Starlight Xmas hra

Když se podíváte na jasnou oblohu, co vidíte? Obloha obsahuje miliony malých hvězd a můžete si vytvořit mnoho zajímavých tvar..

Vanishing Point

Vanishing Point hra

Křižujte s velkou vesmírnou lodí cizí sluneční soustavy, během dlouhých cest opravujte panely a těžte z planet, obíhajících k..

Wizards Run

Wizards Run hra

Ve střílečce wizards run na tebe čeká 9 levelů a jeden speciální, ve kterých máte za úkol zneškodnit nepřítele pomocí různých..

Sliding Bridge

Sliding Bridge hra

Posouvejte dlaždicemi tak, abyste vytvořili tu správnou a bezpečnou cestu pro panáčka. klikejte na dlaždice k jejich posunutí..

Rody Fight!

Rody Fight! hra

V této hře jste jako hrdina rody, který se vydal vyčistit tohle město od kriminálníků, ale má na to pouze nějaký čas v každém..

Rocket Toilet

Rocket Toilet hra

Ziel ist es den jungen auf der toilette so weit wie möglich zu schießen. kaufe dir turboboosts, neue motoren und weitere ver..

Outpost:Haven

Outpost:Haven hra

Nouzové volání z vesmírné stanice nahlásilo malý únik radioaktivních látek. vaše posádka byla vyzvána k misi, ale něco se pok..

Nambers

Nambers hra

Ve hře namber si procvičíte svoji logiku a matematické cítění. základem je přijít na jednoduché pravidlo, které vám otevře ce..

Bomb It 3

Bomb It 3 hra

Hrajte bombermana, mírně vylepšenou hru. jděte vpřed a zničte nepřátele dříve, než oni zničí vás. hra obsahuje mnoho zajímavý..

Alfy

Alfy hra

alfy je mocný kouzelník, který je na výpravě za legendární kapradinou. poskládejte střípky skládanky v každém kole tak, aby ..

Clash of Goblins

Clash of Goblins hra

Kolová strategie ze středověku. na vaši pevnost útočí nebezpečná monstra. vaším úkolem je ubránit v jednotlivých kolech vaši ..

Ratatouille: Saras C..

Ratatouille: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra s názvem ratatouille saras cooking class tě naučí, jak se připravuje to nejlahodnější ratatouille na z..

Stealth Bound Level ..

Stealth Bound Level Pack hra

Další balík nových levelů vašeho oblíbeného vězně. zkuste použít svůj důvtip na útěk z těžce střeženého vězení. v cestě vám b..

Atomic

Atomic hra

V této hře se pokusíte pochytat co nejvíce červených atomů, svým zeleným. musíte být rychlí, neboť atom se rychle vytrácí. na..

Bump Battle Royale

Bump Battle Royale hra

Speciální bourací auta. vaším úkolem je odstranit protivníka z hrací plochy. musíte ho odstranit pomocí bourání do jeho auta...

Cake Bar

Cake Bar hra

Interaktivní kalorická hra do mobilu s názvem cake bar ti dá za úkol připravit dorty dle zadání zákazníkům na baru. bude třeb..

Mahjong Link

Mahjong Link hra

Tato verze logické hry s názvem mahjong link si na tebe přichystala další várku symbolů. i tentokrát budeš hledat ty kameny ..

Build It Wooden Brid..

Build It Wooden Bridge hra

Vaším úkolem je dostat autíčko přes most, který postavte tím, že házíte do vody různé předměty. není to ovšem tak jednoduché,..

Raze

Raze hra

V této hře budou nepřátelé zabiti v divokém boji. hra se ovládá klávesami wasd, střílíte myší a výměna zbraní s q a e. hodně ..
Poslední hledané hry našimi uživateli