Kilo hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Kilo hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Kilo hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Devolution

Devolution hra

Zde si plavete jako mala chobotnička, pokoušející se doplavat ke svému cíli. v cestě vám však stojí neúprosní nepřátelé neust..

The Flood: Infection

The Flood: Infection hra

Sopky a láva jsou nebezpečné. vaším úkolem je zachránit mužíčka před lávou v této puzzle hře. k dispozici máte různé herní pr..

Moon Type 2

Moon Type 2 hra

Zerstöre die alien raumschiffe in dem du die namen der alien raumschiffe schreibst. kannst du den schwierigsten besiegen? ..

Kitty Cat Power

Kitty Cat Power hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem kitty cat power je plná doplňků od hlavy až k tlapce. vytvoř si vzhled kočičky dle ..

Visible 3

Visible 3 hra

Co když budete chodit dvěma různými světy, a v každém z nich budou různé pasti? Ovládání pomocí kláves w, a, s, d a shift se ..

Jail Break Rush

Jail Break Rush hra

Jste neprávem obviněný vězeň. věznice není to správné místo pro vás. vaším úkolem je utéct z vězení. jste limitován časem. st..

Supers Sports Surger..

Supers Sports Surgery: Basketball hra

Supers sports surgery: basketball je vtipná interaktivní hra z neobvyklého prostředí, kde budete ošetrovat zraněného pacienta..

Betsys Crafts: Perle..

Betsys Crafts: Perler Beads Christmas hra

Baví tě korálky? Jestli ano, tak tato dívčí online hra s názvem betsys crafts: perler beads christmas je právě pro tebe. vybe..

Da Best Gaem

Da Best Gaem hra

Vtipná hra plná postaviček z oblíbených her. vezměte kočku nyan a vydejte se na cestu. musíte doleťet co nejdál. v cestě vám ..

Back to Candyland 5:..

Back to Candyland 5: Choco Mountain hra

Zábavná oddechová online hra do mobilu s názvem back to candyland 5 choco mountain je velice pestrobarevná. tvým úkolem je kl..

Monsterland

Monsterland hra

V této hře odstraňte správné funkce, probuďte malou příšeru z hlubokého spánku. hra se ovládá myší. bavte se!

Spectrum TD

Spectrum TD hra

In spectrum td musst du alle 50 runden überstehen und alle feindlichen angriffswellen aufhalten. dir stehen eine aureichende..

VooDoo Boom

VooDoo Boom hra

Kdysi, všechny voodoo panenky žili v míru v zemi voodoo. avšak jeden den, ďábelský totem vyhnal jednoho z nich z jeho domova...

Red Warrior

Red Warrior hra

Vaši kamarádi jsou v nebezpečí. zlý nepřátelé je uvěznili. vaším úkolem je všechny vaše kamarády osvobodit. můžete skákat , š..

Felicias Day

Felicias Day hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem feliciin den vám dám šanci získat zkušenosti z jejího každodenního života. jděte kr..

Strategic Tic-Tac-Toe

Strategic Tic-Tac-Toe hra

Klasické piškvorky trochu jinak. to aby se vám podařilo vyhrát celou hru, musíte mít zaškrtnuté políčka v řadě na hracích pol..

Egg Knight

Egg Knight hra

Ve strategické bojové hře egg knight s retro grafikou se octinete v roli statečného hrdiny, který bude dobývat různá města. p..

Go Repo

Go Repo hra

Chcete být v balíku peněz? Začněte krást. k dispozici máte tým tří zlodějů: siláka, skokana a macho ženu. musíte krást lidem ..

Project Borgs

Project Borgs hra

Tahle hra obsahuje 2000 misí, 30 žhavých karet, 33 prostředí a 12 droidů k odemčení. je to dynamická, vtipná, akční hra. epic..

Control Craft 3

Control Craft 3 hra

Pokračování hry control craft bude opět velmi napínavé. nepřátelské základny jsou vybrány k obsazení. obsazujte postupně jedn..

Drifting Afternoon

Drifting Afternoon hra

Skočte z balónu na balón a nespadněte na zem. Čím déle vydržíte, tím lepší skóre budete mít. hra se ovládá myší. užijte si to..

Best Of Six

Best Of Six hra

Tahle hra je dělaná na hraní ve dvou. ovládáte šipkami a wasd tlačítky. pokuste se najet jedním vozítkem do vozítka druhého ..

Sift Heads World: 2

Sift Heads World: 2 hra

Z chicaga do tokia budete čelit yakuzovi a jeho gangu. užijte si hru přestřelek a automobilových honiček. hodně štěstí!..

Russian Truck

Russian Truck hra

Jakmile si nastavíte parametry vašeho náklaďáku a vyberete si druh nákladu, můžete vyrazit. dostaňte náklad do cíle co nejryc..

Necronator

Necronator hra

Dokážete ovládnout a zničit svět? Budete postupovat od nejmenších vesnic, kde není hrozba velkého opevnění. Úsilí a schopnost..

Cake Bar

Cake Bar hra

Interaktivní kalorická hra do mobilu s názvem cake bar ti dá za úkol připravit dorty dle zadání zákazníkům na baru. bude třeb..

Pigs Can Fly

Pigs Can Fly hra

V této hře musíte přesunout barevné prvky ve správném pořadí tak, abyste získali magickou láhev, která vás zavede do dalšího ..

Warzone Getaway

Warzone Getaway hra

Pronikl jste americkou vojenskou základnou a ukradl cenné dokumenty. pokuste se uniknout a zachránit svůj život. hodně štěstí..

Smiley Showdown

Smiley Showdown hra

V této hře zničte smajlíky. každý smajlík má odlišné vlastnosti. k promyšlení použijte herní postup. pokud zkazíte úroveň, mů..

Fruits

Fruits hra

V každém kole najděte správný způsob, jak odstranit všechny ovocné kluky. klikněte na ovoce nebo jiné herní prvky a dostaňte ..

Hocus Froggus

Hocus Froggus hra

V této interaktivní zábavné online hře do mobilu zvané hocus froggus se naučíš používat magii a kouzla. následuj krok za krok..

Skullhunter: players..

Skullhunter: players pack hra

S omezeným počtem šípů zbourejte stojící konstrukce a odstraňte bílé kostry. pro nashromáždění zkušeností můžete zlepšit zbra..

Double Kick Heroes

Double Kick Heroes hra

Zde musíte přežít na dálnici do pekla ve svém cadillacu vybaveném kulometem. ujíždíte se svojí kapelou, pronásledováni hordou..

Legends of Honor

Legends of Honor hra

Začněte svou cestu za dobrodružstvím. vytvořte si a nechte vzkvétat vaše království, v této strategické hře, kde stavíte budo..

SUPER SPORTS SURGERY..

SUPER SPORTS SURGERY: RUGBY hra

V jedný ruce párek, v druhý kečup. prodavač párků se pouští do chirugických zákroků na hráčích rugby. zde provádíte ty nejk..

Over the Border

Over the Border hra

Vypalte mexičany za hranice spojených států. tento úkol nebude snadný a bude nutné překonat vzdálenost 100 000 kilometrů. nej..

Rocket Santa

Rocket Santa hra

Santa potřebuje doručit dárky na vzdálený měsíc. k dispozici bohužel není dostatek sobů, a tak si chytí "jetpack", sedne si n..
Poslední hledané hry našimi uživateli