Jasmile hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Jasmile hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Jasmile hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Blosics 3

Blosics 3 hra

Sestřelte dostatečný počet herních bloků a postupte do dalšího kola. Čím lépe vám to půjde, tím více hvězdiček dostanete. s h..

Spinach Rotolo: Sara..

Spinach Rotolo: Saras Cooking Class hra

Spinach rotolo: saras cooking class je zábavná interaktivní dívčí hra o vaření, kde se naučíš a dozvíš užitečné rady a typy, ..

Lucky Tower

Lucky Tower hra

V této hře unikněte z nebezpečné věže plné nástrah a nepřátel. vždy musíte vybrat správné dveře pro úspěšné pokračování. hra ..

Chance A Lot

Chance A Lot hra

Jako statečný rytíř klikněte na správné prvky a vyřešte každé kolo. pokud jste úspěšní, budete uznán na konci hry a stanete s..

Bear in Super Action..

Bear in Super Action Adventure 2 hra

Medvědi se uložily k zimnímu spánku a to je chvíle pro zajíce, aby ovládli jejich planetu. jeden z nich však neulehl a jal se..

Strike Force Heroes

Strike Force Heroes hra

Zahrajte si povedenou akční střílečku, ve které se vám bude líbit mnoho úrovní v pěkné kampani, nebo hrajte jiné známé herní ..

No Right Turn

No Right Turn hra

Rychlá a zábavná hra do mobilu s názvem no right turn ti dá za úkol navigovat čtverec tak, aby nenarazil do ostatních čtverců..

Hyperpath

Hyperpath hra

Vesmír je připraven na osidlování. pozor, nejsme ve vesmíru sami. budete muset svést intergalaktické bitvy o nové planety. po..

Mexico Rex

Mexico Rex hra

Mocný t-rex je zpět a tentokrát silnější než kdykoli předtím, ozbrojený automatickým kulometem a pokračující v krvavém běsněn..

Wild Wastelands

Wild Wastelands hra

Jste na spustošené prérii plné radioaktivního odpadu a útočících robotů. ale máte super zbraň, , která si s těmito útočníky d..

Tough Love Machine

Tough Love Machine hra

V této hře pohybujete rukama tak, aby aby jste k sobě dostrkali dvě srdíčka. použijte důvtipu a vyzkoušejte všechny možné var..

Renegades

Renegades hra

Speciální jednotky zasahují! zachraňte unesené vojáky a zlikvidujte krvavé teroristy. k dispozici máte několika členný tým pr..

Cactus Pinch

Cactus Pinch hra

Vaším úkolem v této zábavné mobilní hře pojmenované cactus pinch je kliknout na dva nebo více bloky stejné barvy a tím je i o..

Hero Simulator

Hero Simulator hra

Náš hrdina cedric ochraňuje své území po více než 300 let. teď je ovšem řada na jeho synovi folcardovi, aby převzal jeho roli..

TRANSGRESSION

TRANSGRESSION hra

Všechny policejní jednotky jsou klony. copy-y, klonovací program se stal velice úspěšný, díky tomu, že při výrobě klonů je db..

Boxing Live

Boxing Live hra

Boxerské zápasy jsou bojem na hranici lidských schopností. staň se udatným boxerem. trénuj svojí postavu. když máš dost natré..

Iron Overlord

Iron Overlord hra

V této hře stavějte budovy na těžbu zlata, cvičte armádu a zničte nepřátelské hrady. je tam mnoho druhů jednotek a populárníc..

Penguin Slice 2

Penguin Slice 2 hra

Rozřežte kameny, dřevo a led. zachraňte všechny dobré postavy a zničte všechny špatné. tato druhá část hry obsahuje mnoho nov..

Football Lob Master 3

Football Lob Master 3 hra

V této hře můžete vyzkoušet vaše fotbalové schopnosti. vyzkoušejte si,jak přelobovat brankáře, střílejte skrz zavěšené předmě..

Sport Heads Tennis O..

Sport Heads Tennis Open hra

Tahle tenisová hra je spíše takový squash, kde odrážíte míček o vše kolem vás a snažíte se jej dostat na soupeřovu stranu. op..

Sliding Bridge

Sliding Bridge hra

Posouvejte dlaždicemi tak, abyste vytvořili tu správnou a bezpečnou cestu pro panáčka. klikejte na dlaždice k jejich posunutí..

Bubbles Shooter

Bubbles Shooter hra

V bubbles shooter, jak název napovídá, budeš střílet kuličku na ty se stejnou barvou dokud nezbude ani jedna. dobře zvolená t..

Uphill Rush 7

Uphill Rush 7 hra

Jsme zpět v zábavním parku, kde se projedeme na tomto neobyčejném tobogánu, nafukovacím kruhu. závodíte s časem, sbíráte pení..

Puzzle Legends

Puzzle Legends hra

Máte rádi hádanky? V této puzzle hře musíte projít bludiště a posbírat mince. když všechny seberete můžete si otevřít dveře d..

The Ice Temple

The Ice Temple hra

Využijte rozdílných schopností vodních víl a ohnivého mužíka, posbírejte všechny drahokamy a dostaňte se tak do dalších kol. ..

Orcs Attack

Orcs Attack hra

S pomocí vašeho děla zničte všechny své nepřátele, včetně jejich opevnění. máte celou řadu zbraní s různými vlastnostmi. stač..

Huebrix

Huebrix hra

V této hře vyplňte herní plochu s barvami, nenechte si ujít žádné místo a jděte do dalšího kola. začátek hry se zdá jednoduch..

Bearboy and Cursor

Bearboy and Cursor hra

Pomozte medvídkovi v jeho pátrání po velkém kusu medu. hrajte se šipkami nebo wasd a klikněte na tlačítko aktivovat herní prv..

Candy Thieves 2

Candy Thieves 2 hra

Připojte se k našim dvěma kočičkám v jejich sladkém dobrodružství. pohybujte s dělem tak, abyste vystřelili chlupaté koule na..

Prophet

Prophet hra

Prophet je logická hra s jednoduchou grafikou, kde bude vaším úkolem se dostat ke dveřím, které vedou do dalšího kola. cestou..

Spelling Book

Spelling Book hra

Jak vám jde hláskování? A co teprve v angličtině? Krásná jednoduchá hra, kdy musíte trefit ty správně hláskovaná anglická slo..

Downhill Snowboard 3

Downhill Snowboard 3 hra

Jeďte z kopce tak rychle, jak je to možné a unikněte z obrovské laviny. jinak budete pohřben a drcen. pokud jste skutečný ad..

Imperial Battle Tact..

Imperial Battle Tactics hra

Imperial battle tactics je pěkná tahová hra, kde na začátku máte malou armádu, se kterou se vydáte pokořit své nepřátelé. poz..

Pyjama Jump

Pyjama Jump hra

Bitva pyžamových vajíček začala! v tomto souboji ovládáte žluté vajíčko. vaším úkolem je trefit se do červené cílové zóny. v ..

Stunt Crazy

Stunt Crazy hra

Staňte uznávaným filmovým kaskadérem a vydělejte co nejvíce peněz na vylepšení vozidel. ve hře je mnoho různých míst. můžete ..
Poslední hledané hry našimi uživateli