Jasmile hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Jasmile hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Jasmile hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

The Mother of the Bi..

The Mother of the Bird Men hra

Vydáváte se na cestu s holčinou libellule a spolu se ocitáte v tomto pestrobarevném světě plném tajně ukrytých věcí, které mu..

Best Hockey Game

Best Hockey Game hra

Hokejové mistrovství světa začíná. váš tým je silný. zkuste porazit soupeře a vyhrajte slavnou hokejovou trofej. vyberte si t..

Subtle Energy 2

Subtle Energy 2 hra

Umístěte správně herní prvky a připojte různě barevné paprsky. barvy lze kombinovat. například, kombinací modré a žluté, dost..

Escape the Red Planet

Escape the Red Planet hra

Tvoje vesmírná loď ztroskotala na rudé planetě! projděte si okolí, najděte a použijte všechny prostředky, které vám pomohou k..

Phantom Knight

Phantom Knight hra

Tohle je klasická plošinová hra, která zaujme všechny milovníky retra. poté co byl tvůj charakter probuzen z mrtvých, je vysl..

Immortal Souls Dark ..

Immortal Souls Dark Crusade hra

Jako hrdina "john turner" bojujte proti bandě pekelných tvorů. tato hra obsahuje prvky akce a puzzle rpg hry. sbírejte zlaté ..

GunBlood

GunBlood hra

Staňte se nejobávanějším kovbojem na celém divokém západě! bojujte 9 duelů. rychlost vašeho hříběte určuje, kdo bude vítězem...

Gingerbread Circus 2

Gingerbread Circus 2 hra

V této hře střílejte zadané předměty a nezraňte vašeho asistenta. Čím víc se vám to podaří, tím lepší skóre budete mít. v kaž..

Scrappy Cat

Scrappy Cat hra

V této hře navádíte kocoura epickým dobrodružstvím. skáčete, lezete a běháte přes všechny ty překážky pouhým kliknutím myši...

Elgi Runaway

Elgi Runaway hra

V této rychlé hře utečte pryč od dinosaura. skočte z budovy na budovu, vyhněte se překážkám a sbírejte nové upgrady. ovládání..

Traffic Collision

Traffic Collision hra

Sedněte do auta a zatímco se vám odpočítává čas, dojeďte co nejdále to jde aniž byste auto totálně zničili. sbírejte nitro k ..

Electro Appliances

Electro Appliances hra

Vaším úkolem je vytvořit funkční elektrické spojení. od elektrického zdroje až po spotřebič. někdy je lepší trochu zapřemýšle..

The Earl Octopusor

The Earl Octopusor hra

Tento příběh začal uprostřed moře, kde se starý kapitán zamiloval do překrásné mořské panny. tu však unesla obrovská chobotni..

Kit and the Octopod

Kit and the Octopod hra

Pomozte zachránit dívčiny sny. sbírejte 16 medailí, zachraňte rukojmí, přiveďte dívku zpět domu a zničte všechno zlo. ovládán..

Hexa Shift

Hexa Shift hra

Skvělá desková hra s čísly. vaším úkolem je získat více polí s celkovým vyšším součtem čísel než váš soupeř. k jeho kamenům p..

Thunder Cars

Thunder Cars hra

Závodní hra plná adrenalinu. vaším úkolem je v jednotlivých závodech předjet všechny soupeře. Čím lepší umístění na trati tím..

Sci Fighters

Sci Fighters hra

V této hře, musíte přežít ostatní hráče. stanete se kanibalskou příšerou s třemi soupeři. dva hráči mohou hrát na jednom pc...

Army of Ages

Army of Ages hra

V této hře pokračujte a zničte nepřátelskou armádu s pomocí 50 různých jednotek a věží. pokud získáte dostatek zkušeností, mů..

Pirateers!

Pirateers! hra

Zažijte život piráta. zničte všechny nepřátelské lodě, najděte poklady a upgradujte vaše lodě. klávesy se šipkami - pohyb, me..

Polar Fishing

Polar Fishing hra

Zábavná oddychovka do mobilu polar fishing má dvě části. v první skládáte bloky se zmrzlými rybami a ve druhé skočíte z helik..

Fire and Might 2

Fire and Might 2 hra

Draci se mohou objevit i v roce 2015. obyvatelstvo pro draky nemá pochopení. všechny armádní prostředky jsou nasazeny na likv..

Arm of Revenge

Arm of Revenge hra

V této hře budete chtít pomstít smrt svého otce a konfrontovat všechny své nepřátele. celkově se můžete naučit 20 různých dov..

Mad Bombs 2

Mad Bombs 2 hra

V této druhé části hry budete odpalovat bomby a střílet je tak, aby jste zničili všechny zlé piráty. dejte si pozor na kapky ..

Drift Rush 3D

Drift Rush 3D hra

Skvělá závodní hra s rychlými auty. desítky náročných tratí ve čtyřech herních módech. auta, která vás budou bavit. jaké auto..

Siegius Arena

Siegius Arena hra

Chraňte svůj život gladiátora, udělejte si cestu do nejlepších arén a získejte spoustu fanoušků. nakupte nové brnění a lepší ..

Johnny Deep

Johnny Deep hra

Jste statečný "johnny deep". ponořte se do hlubin oceánu, kde najdete poklady, překvapení a také mnohá nebezpečí. plavejte ta..

Demon Destroyer

Demon Destroyer hra

"demon destroyer" ist inspiriert von der populären "blosics" serie. erschieße alle roten teufel. in jeder runde erhälst du ..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas 2 hra

V dalším pokračování série monkey go happy budete muset najít všechny malé ninja bojovníky. prvních deset najdete v pohodě, a..

Parasheeps

Parasheeps hra

V této hře soutěží pár šílených ovcí v seskoku padákem. skočte rychle, když uvidíte "go" a otevřete padák co nejpozději. dejt..

Impossible Horse

Impossible Horse hra

Toto je online dostihová hra, která je lepší hrát ve dvou. cíl v této hře jasný. doběhnout co nejdál. v cestě jsou samozřejmě..

Match Day of the Dead

Match Day of the Dead hra

V této hře střílejte na své nepřátele se zadaným počtem balónků. vyberte si ten správný směr a správný vpád. dejte si pozor n..

Truck Loader 5

Truck Loader 5 hra

V tomto případě je zapotřebí mozek, abyste byli schopni převézt náklad na auťák k odvozu. jezděte po skladě vyhýbejte se přek..

Snap the Shape: Japan

Snap the Shape: Japan hra

Mobile and pc puzzle game call snap the shape japan will task you to put different shapes together so they perfectly fit in ..

Destroy More Cars

Destroy More Cars hra

Zničte auta rychle a snadno. vyberte si správný úhel rampy, rozjeďte své auto s minimálním poškozením ostatních aut. odtáhnět..

Angry Red Button

Angry Red Button hra

Červené tlačítko je vždy to, které chce každý zmáčknout. unavené a naštvané Červené tlačítko odchází najít místo k odpočinku...
Poslední hledané hry našimi uživateli