Happy wheels plná verze hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Happy wheels plná verze hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Happy wheels plná verze hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Happy Wheels

Happy Wheels hra

Zahrajte si tuto brutální závodní hru a udělejte jen jednu věc - přežijte a vyhrajte! máte na výběr ze tří různých postav s v..

Monkey GO Happy Xmas..

Monkey GO Happy Xmas Time hra

Monkey go happy je tu s vánoční verzí zpátky. vaším úkolem je najít všechny vánoční dárky. musíte vyřešit několik tajuplných ..

Zombie on Wheels: Th..

Zombie on Wheels: The Arrival hra

Stal jsi vůdcem poslední skupiny živých lidí na zemi. musíte projet infikovaným městem, které je plné zombíků. musíte všechny..

Monkey Go Happy: Tha..

Monkey Go Happy: Thanksgiving hra

V dalším pokračování herní série „monkey go happy“, tentokrát s názvem den díkůvzdání, budete muset prohledat všechna zákoutí..

Monkey GO Happy: Wes..

Monkey GO Happy: Western hra

Máte rádi opičky? Populární hra monkey go happy je tu zpět. tento díl hry monkey go happy vás dostane na divoký západ. vyřešt..

Monkey GO Happy: Tal..

Monkey GO Happy: Talisman hra

Monkey goes happy s novým tajemným dobrodružstvím. zkuste vyřešit zapeklitou hádanku. najděte talisman a opravte ho. tato hra..

Monkey Go Happy Lepr..

Monkey Go Happy Leprechauns hra

A monkey go happy jsou to opět s dalším zeleným pokračováním. vypadáto že opička se ztratila v irsku. všude samý skřítek a op..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas hra

Monkey go happy tentokrát v japonsku. všude samý ninja a samuraj. dejte si pozor! vyřešte všechny složité hádanky a posbírejt..

Monkey Go Happy Eggs

Monkey Go Happy Eggs hra

Pokračování úspěšné série monkey go happy nabízí tentokrát velikonoční vydání. k jaru bezpochyby patří vajíčka, a ty musí op..

Monkey Go Happy Trea..

Monkey Go Happy Treasure hra

Vypadat jako veselá opička je snažší než pomáhat lidem s jejich problémy. pokud vás ale baví logicky uvažovat, můžete se těši..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas 2 hra

V dalším pokračování série monkey go happy budete muset najít všechny malé ninja bojovníky. prvních deset najdete v pohodě, a..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas 3 hra

Monkey go happy ninjas 3 je další pokračování oblíbené logické hry. najděte všech 70 ninja opiček, abyste se dostali na konec..

Monkey Go Happy Bats

Monkey Go Happy Bats hra

Vyberte si opičku podle vlastního výběru a udělejte ji šťastnou. v každém kole musíte projít buď puzzlem nebo je třeba najít ..

Monkey GO Happy Hear..

Monkey GO Happy Hearts hra

Najdi 3 srdce v každém kole, aby se vám podařilo rozveselit opičku. použijte myš na klikání na předměty a místa na obrazovce...

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninja Hunt hra

Tentokrát je nešťastná opička v egyptě, kde budete hledat schované opičí ninji. v každém kole najděte všech 30 ninjů, otevřet..

Happy Mahjong

Happy Mahjong hra

Happy mahjong je deset levelů skládání dvou stejných kartiček tradiční hry, tentokrát s motivy a elementy slunečného letního ..

Happy Builder

Happy Builder hra

V této hře budete pracovat s jeřábem. vezměte si blok a umístěte jej v co nejkratším čase na správném místě. všechny bloky js..

Monkey Go Happy 3

Monkey Go Happy 3 hra

Klikejte na různé předměty pro rozveselení smutné opičky. Čím méně kliknutí, tím lépe. hodně štěstí!

Happy Dead Friends

Happy Dead Friends hra

Povzbuďte všechny zombie, kostlivce a další bytosti! postavte je vhodně do formace, aby všichni měli spojené ruce(jeden z nic..

Visitor: Camp Happy

Visitor: Camp Happy hra

Du schlüpfst in die rolle eines alienwurms. deine ziel ist es alle tiere und am ende die menschen zu erledigen. näher dich ..

Monsters Wheels

Monsters Wheels hra

Závod monster trucků začíná! sedni do svého monster tracku a zkus porazit soupeře. ve hře je několik různých závodů. dokážete..

Monkey Go Happy Madn..

Monkey Go Happy Madness hra

Další pokračování hry, kdy se snažíte rozveselit opičku tím, že vyřešíte rébus, který vás nakonec dostane do dalšího kola. kl..

Monkey GO Happy Turk..

Monkey GO Happy Turkeys hra

Rozesmějte naší opičku. plňte úkoly tak, aby se vám podařilo vše správně splnit a opičku nakonec rozesmát. klikejte na věci a..

Monkey Go Happy Surv..

Monkey Go Happy Survive hra

Na začátku si vyberte opičku, nějakou tu parádu a můžete se pustit do dalšího pokračování této hádankové hry. tentokrát nazva..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninja Hunt 2 hra

A opět je tu naše smutná opička, kterou je třeba rozveselit k tomu, abyste se mohli dostat do dalšího kola. rozveselíte ji tí..

Serious School

Serious School hra

Hrajete zde zastupujícího učitele na škole plné různých problémů. vaše odpovědi vás dovedou k tomu, že buď budete oblíben či ..

City Siege Sniper

City Siege Sniper hra

Jako osamělý odstřelovač, zachraň ostrov před teroristy. Čím více rukojmích zachráníte, tím lépe. spousta zajímavých zbraní a..

Warlords 2: Rise of ..

Warlords 2: Rise of Demons hra

Zahrajte si fantasy strategii a dobij všechny země v benerilu. hra obsahuje 54 různých jednotek, speciální útoky a kola. možn..

Go Robots!

Go Robots! hra

Pomozte v této hře robotům v jejich cestě na základnu. odstraňte překážky, překonejte lasery a zbavte se nepřátel. zvládnete ..
Poslední hledané hry našimi uživateli