Fernandes hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Fernandes hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Fernandes hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Kerixep

Kerixep hra

V této hře vyplňte celou hrací plochu. v pokročilých úrovních to bude velmi složitý úkol. začněte vždy od zvýrazněné barevné ..

Dragon Age Legends

Dragon Age Legends hra

Nestyďte se a zničte hordy nepřátel a démonů. k ovládání hry budete potřebovat pouze myš. Útok - klikněte na nepřítele. hodně..

Tinysasters 2: rise ..

Tinysasters 2: rise of the nexus hra

Nová lidská civilizace právě vzniká. staňte se tahounem nového lidského pokolení. máte před sebou spoustu úkolů při vývoji no..

Mustache Attack

Mustache Attack hra

V této ujeté online hře s názvem mustache attack budete hrát otce rodiny, kterému byla unesena celá rodina. a co byste to byl..

Offs3t

Offs3t hra

Cestujete rádi? Tato originální logická hra vám nabízí výlet na několik desítek nejúžasnějších míst na světě. každý obrázek u..

Traffic Rescue Mobile

Traffic Rescue Mobile hra

Tady někdo potřebuje okamžitou pozornost! jako součást ambulantního týmu musíš dát první pomoc pacientovi po nehodě. postupuj..

Monster Truck Demoli..

Monster Truck Demolisher hra

Hrajte tuto skutečnou hru, kde budete procházet několika úrovněmi a zničte vše, co se vám dostane pod kola. hra se ovládá šip..

The Devils Daughter

The Devils Daughter hra

Ďáblova dcerka se vydala na lov a to na nejen tak ledajaký! tato pekelná a nelítostná princezna vyrazila na lov duší. stříle..

Runner

Runner hra

Toto je jednoduchá, rychlá a zajímavá hra. musíte vydržet tak dlouho, jak je to možné při přeskoku všech překážek. postupem č..

Electric Box 2

Electric Box 2 hra

V této hře použijte svou kreativitu a hrajte tuto povedenou puzzle hru. vaším úkolem bude dopravit elektřinu ve správném směr..

Effing Worms 2

Effing Worms 2 hra

Červ je zpět a je hladový jako nikdy předtím. nyní s křídly. pohyb po zemi je snadný. leťte a jezte co nejvíce lidí, jak je m..

Metal Wall

Metal Wall hra

Tato hra je opravdu oříškem i pro ty nejzkušenější. přesnost a rychlost zde hrají opravdu velkou roli. cílem je dostat tyčku ..

Little Samurai

Little Samurai hra

V této zábavné hře pomozte malému samurajovi v jeho cestě za zlým vládcem "kuroi" a osvobození nevinného malého draka. klikně..

All That Matters

All That Matters hra

V této hře jste soucitný přítel. chcete-li pomoci malému walterovi spojte jeho rodinu tak, aby byli zase spolu všichni šťastn..

Jet Pack Jesus

Jet Pack Jesus hra

Takže tentokrát zase trochu jinak.. zde se objevujete jako ježíš vybavený jetpackem a pokoušíte se sbírat kulaté sýry padajíc..

The Ice Temple

The Ice Temple hra

Využijte rozdílných schopností vodních víl a ohnivého mužíka, posbírejte všechny drahokamy a dostaňte se tak do dalších kol. ..

Aqua Dudes

Aqua Dudes hra

V této hře jsou dvě barevné postavy, červená a modrá. s červenou barvou se budete moct dostat vodou do horní části a modrou z..

Wheely 7: Detective

Wheely 7: Detective hra

Poté co byla vyloupená městská banka, na případ je nasazen detektiv malé červené autíčko wheely! zde musíš přijít na to, na c..

Into Space

Into Space hra

Pojďme do vesmíru! zkuste si to v nejkratším možném čase. po každém neúspěšném dni můžete vylepšovat loď a jít dál na vyšší ú..

Robots Continue Work..

Robots Continue Work Sequence hra

Ovládejte své pracovníky roboty, zdroje a svůj čas tak, aby se vám podařilo dokončit každé z kol, co nejrychleji to jde. zde ..

LA Shark

LA Shark hra

V této hře jsme se objevili na slunných kalifornských plážích, kde se coby žralok snažíme zničit vše co je jen zničitelné. kr..

Sneaky Mars Mission 3

Sneaky Mars Mission 3 hra

Pokračujeme další verzí sneaky mars mission, konečně přistáváme na rudé planetě objevovat tak, aby ta zkušenost za něco stála..

Elgi Runaway

Elgi Runaway hra

V této rychlé hře utečte pryč od dinosaura. skočte z budovy na budovu, vyhněte se překážkám a sbírejte nové upgrady. ovládání..

Pact

Pact hra

Hra pro všechny dobrodruhy. s vaší skupinou bojovníků musíte najít zloducha. zloduch se ukrývá v temných lesích. cesta přes t..

King of Solitaire

King of Solitaire hra

Další verze hry solitaire. king of solitaire je speciální varianta hry. vaším úkolem je projít desítku levelů a vyřešit karet..

Island Tribe 3

Island Tribe 3 hra

Vydejte se na opuštěné a zchátralé ostrovy. vyžeňte z nich všechny medvědy, opravte všechny mosty a budovy a začněte těžit dř..

Speed Runner

Speed Runner hra

Zachraňte svět a staňte se super hrdinou. na vaší cestě bude obrovské město, různé nástrahy a překážky. ovládání šipkami, "z"..

Castle of Terror

Castle of Terror hra

Cesta temnou zemí plnou nemrtvých. nemáte žádnou zbraň, přesto musíte všechny zabít. nesmíte se nemrtvých dotknout, po dotyku..

Infectonator 2

Infectonator 2 hra

V této hře rozšiřte infekci zombie po celém světě. zlepšete svou rychlost, vytrvalost a nakupte mnoho skvělých věcí - další z..

Empires of Arkeia

Empires of Arkeia hra

Jděte do toho, vybudujte silnou armádu, zničte všechny piráty, skřety a jiné nepřátele. můžete poslat vojáky nebo lučištníky ..

Superfighters

Superfighters hra

Superfighters je jednoduchá střílečka. grafika hry je stylizovaná do dob osmibitů. ač je grafika jednoduchá hra má skvělou hr..

Bomb It 6

Bomb It 6 hra

Pokračování hry bomb it je opět tady. můžete hrát s kamarádem u jednoho počítače nebo pro proti počítači. hra pro dva! bombam..

BUMBLESTORM

BUMBLESTORM hra

V této hře se snažíte uhájit svoji květinu před nálety nepřátelských vos a sršňů. střílejte vše co se snaží urvat kvítek z va..

Dakota Winchesters A..

Dakota Winchesters Adventures 3 hra

Je tu třetí díl dakoty winchestera na stopě již třetího rubínu z hildiny truhlice. pomozte mu na jeho výpravě, tentokrát skrz..

Top Defense

Top Defense hra

V této hře ovládejte speciální vesmírnou stanici a likvidujte všechna příchozí vozidla. existuje spousta různých zbraní a upg..
Poslední hledané hry našimi uživateli