Fernandes hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Fernandes hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Fernandes hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Wizard Walls

Wizard Walls hra

Pomocí myši kreslete čáry a vytvořte efektivní štíty. použijte tuto metodu, vyhněte se nepřátelským útokům v 5 různých kolech..

Whack Your Boss: Sup..

Whack Your Boss: Superhero Style hra

V této interaktivní hře hrajete opravdu dopáleného zaměstnance, který má dost svého šéfa. pokud jste na tom podobně jako on, ..

Mitoza

Mitoza hra

Kannst du in diesem lustigen spiel alle 36 lösungen finden? versuch es und laß dich überraschen... steuerung: maus

Harry Quantum 1

Harry Quantum 1 hra

Jako detektiv se snažte najít ztracené programy z nejpopulárnější televizní stanice. jedná se o klasickou dobrodružnou hru. n..

Upstream Kayak

Upstream Kayak hra

Překonejte nástrahy divoké řeky a dosáhněte požadovaného cíle. ovládání pomocí kláves se šipkami, mezerníkem skočte a čísly 1..

Ultralight Beam

Ultralight Beam hra

V této pestrobarevné hře ovládáte malou kosmickou loď, s kterou sbíráte hvězdičky a zároveň se musíte vyhýbat potvůrkám brázd..

Tiny Hawk

Tiny Hawk hra

Hrajte tuto skákací hru a jeďte na skateboardu přes všech 32 kol. otestujte si své dovednosti a získejte v každém kole nejlep..

Back to Santaland: S..

Back to Santaland: Snow in Paradise hra

Back to santaland: snow in paradise je zábavná sezóní hra, kde je tvým úkolem vyklikat vánoční ozdoby stejného druhu, které s..

Storm Ops 4

Storm Ops 4 hra

Ozbrojená komanda útočí na vaši základnu. nabijte svoje zbraně a zachraňte vaši základnu. zabitím jednotlivých útočníků získá..

Back to Santaland: C..

Back to Santaland: Christmas is Coming hra

Zábavná online hra do mobilu s názvem back to santaland: christmas is coming ti dá za úkol sbírat stejné hračky, při čemž můž..

Push Da Blocks

Push Da Blocks hra

Zábavné interaktivní puzzle. cílem hry je poskládat kostičky na předem dané plochy stejné barvy. kostičky posunete pomocí šip..

Mahjongg Alchemy

Mahjongg Alchemy hra

Hra mahjongg alchemy se stala velice oblíbenou mezi logickými online hrami. pravidla jsou jednoduchá, avšak zapeklitá na úspě..

Just 5

Just 5 hra

Tak tu máme hru, která není pro nerváky :-) tahle hra vás opravdu otestuje v přesnosti a hlavně v trpělivosti. sledujte směr ..

Jumphobia

Jumphobia hra

V této hře se vydáváte na skákací dobrodružství. ale tahle skákací hra je jiná.. zde vy neskáčete, panáček skáče sám, vy jen ..

Clone Combat

Clone Combat hra

Tvé experimentování ve výrobě klonů se nezdařilo. najednou je laboratoř plná nepřátelských klonů. tvojí výhodou je to, že se ..

Minecaves

Minecaves hra

Pixelová předělávka hry ninja miner na způsob minecraftu. prozkoumej ztracený důl a pokus se objevit všechny cenné drahokamy...

Happy Builder

Happy Builder hra

V této hře budete pracovat s jeřábem. vezměte si blok a umístěte jej v co nejkratším čase na správném místě. všechny bloky js..

Necronator 2

Necronator 2 hra

Necronator a jeho temná armáda je zpět. připravte svou armádu na velkolepou bitvu, válka je znovu tady. objevte novou jednotk..

Slice of life

Slice of life hra

Použijte svou fantazii. jako v pohádce, mladý princ porazí mnoho nepřátel a zachrání krásnou princeznu. ale brzy začne příběh..

Ship Loader

Ship Loader hra

Pomocí magnetické ruky vložte do lodi náklad různě těžkých krabic. vyhněte se potápějící lodi nebo způsobte jinou škodu. hra ..

Loot Hero

Loot Hero hra

Doba udatných rytířů ještě neskončila. staň se udatným hrdinou a zabí stovky nelítostných nepřátel. cestou přes vesnici si mů..

RePixel

RePixel hra

Hra, kde si opravdu otestujete vaši schopnost rozeznávat věci. zde se snažíte rozpoznat ten správný obrázek, i když z něj vid..

Adam and Eve 2

Adam and Eve 2 hra

Adam je na útěku od evy, která ho zamkla do klece, a aby se dostal až na konec cesty, musí překonat překážky a najít řešení n..

Papas Taco Mia

Papas Taco Mia hra

Vytvořte různé potraviny s velkým množstvím ingrediencí. dávejte pozor, každé jídlo může zničit spoustu věcí. objevte a kupte..

Shoot and Shout

Shoot and Shout hra

Shoot and shout je další logická hra, kde musíte vymyslet vhodný postup pro likvidaci všech nepřátel. k dispozici máte pistol..

Traffic Collision

Traffic Collision hra

Sedněte do auta a zatímco se vám odpočítává čas, dojeďte co nejdále to jde aniž byste auto totálně zničili. sbírejte nitro k ..

Dead Drunk

Dead Drunk hra

V této hře jste pomocníkem. vaším cílem je dostat opilého malého muže v pořádku domů. podél cesty budete čelit obvyklým nástr..

Mass Mayhem 2

Mass Mayhem 2 hra

Nestyďte se a zničte určený počet obyvatel. začněte s raketometem a granáty. budete mít možnost ušetřit peníze na zlepšení ar..

Hellfall

Hellfall hra

V této hře padáte přímo do pekla a na cestě se musíte vyhýbat všem nástrahám včetně lítajících oblud. k tomu abyste zvládli v..

Sticks

Sticks hra

Pomozte bobovi získat hodně peněz, koupit sportovní auta svých snů, jachty, atd. k dispozici je speciální pero, kterým bude m..

Golden Duel

Golden Duel hra

Na divokém západě byli přestřelky na denním pořádku. v této hře musíte obstát v deseti soubojích s pistolemi. po každém kole ..

CardMania Pyramid So..

CardMania Pyramid Solitaire hra

A je tu další hra typu solitaire s názvem cardmania pyramid solitaire. tentokrát musíte spojit 2 karty tak, aby jejich součet..

IQ Ball

IQ Ball hra

Toto je velmi zajímavý způsob, jak změřit iq. dostaňte postavu k červenému a bílému cíli. Čím méně kliknutí uděláte a rychlej..

SAS Zombie Assault TD

SAS Zombie Assault TD hra

V této hře, využijte obranných věží nebo najatých žoldnéřů k zastavení hordy krvelačných zombie. hodně štěstí!..

Gods of the Arena

Gods of the Arena hra

Trénuj ty nejlepší gladiátory v zemi. vydělávej peníze ze soubojů, aby sis mohl koupit novou a lepší výzbroj pro tvého gladiá..
Poslední hledané hry našimi uživateli