D��ti hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší D��ti hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii D��ti hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

BLYM

BLYM hra

Zábavná plošinovka. v této hře ovládáte malého zeleného mužíka,. umí skákat, chodit a přesunovat modré bloky s vodou. ve hře ..

Chompy

Chompy hra

Skvělá hra pro všechny zvídavé děti. malý dráček chompy má za úkol posbírat všechny ztracené mince. v každé části hry musíte ..

Push Da Blocks

Push Da Blocks hra

Zábavné interaktivní puzzle. cílem hry je poskládat kostičky na předem dané plochy stejné barvy. kostičky posunete pomocí šip..

Pinata Hunter 3

Pinata Hunter 3 hra

Hra pinata hunter 3 je inspirovaná narozeninovou soutěží, kdy děti naslepo mlátí do plyšového zvířete, aby z něho dostaly sla..

Bubble Trouble 2

Bubble Trouble 2 hra

V bubble trouble 2, jak už název napovídá, ti budou bubliny nemálo komplikovat hru. na výběr jsou dvě možnosti, jak ji lze hr..

SpinIn

SpinIn hra

Tohle je něco na způsob fotbálku, co jsme většina z nás drželi v ruce jako malé děti, kdy jsme snažili dostat kuličku do bran..

Story Time

Story Time hra

Schyluje se k času, kdy mají jít děti spát. ukládáte své dítko do postele a chcete odejít. to ale nechce usnout bez vyprávění..

Dino Run: Enter Plan..

Dino Run: Enter Planet D hra

Oblíbený dinosaurus dino je zpátky. opět se blíží na zemi krutá pohroma. podaří se ti utéci před smrtící stěnou? Pokud ne tak..

S.T.A.N.D

S.T.A.N.D hra

Stali jste se součástí projektu s.t.a.n.d, kde máte tu schopnost, že můžete zpomalit čas když vystřelíte a přitom se nehýbete..

D.Slide

D.Slide hra

Získejte herní talisman do cílového pole. můžete přesunout jednotlivé kusy. existuje jen jeden způsob, jak dosáhnout svého cí..

Survivor: Mission D

Survivor: Mission D hra

Objevuj a bojuj s nepřátelskými roboty, poté si vybuduj moduly, kde si vylepšuješ svoji zbraň až k dokonalosti, kdy se z ní s..

Stealth Hunter 2

Stealth Hunter 2 hra

Pronikněte tiše a nenápadně do obrovského komplexu, který je střežen bezpečnostními kamerami, strážemi nebo lasery. pokuste s..

Snazzle

Snazzle hra

Retro stylová oddychovka s příjemnou hudbou a ovládáním nazvaná snazzle ti dá za úkol sestavit pomocí šipek cestu kudy poleze..

Monster Saga

Monster Saga hra

Strategická interaktivní hra s názvem monster saga ti nachystá před každým bojem přehled důležitých informací, které je třeba..

Tofu Ninja

Tofu Ninja hra

Roztomilá skákačka tofu ninja ti dá možnosti více úrovní. vyzkoušej všechny dovednosti hlavní postava umí vrhání hvězdic, boj..

Stunt Crazy - Trick ..

Stunt Crazy - Trick Or Treat hra

V této super yávodní demoliční soutěži s názvem stunt crazy - trick or treat si vybereš auto, přizpůsobíš si ho a pojedeš ros..

Two Pipes

Two Pipes hra

Two pipes je příjemná arkáda z podzemí, kde se procházíte labyrintem potrubí z jedné místností do druhé z celkových 20 levelů..

Dark Soul

Dark Soul hra

Dark soul je parádní střílečka z odpadního tunelu v podzemí, kde proti tobě běží hladové obr krysy, které je třeba postřílet ..

Hitstick Rebirth

Hitstick Rebirth hra

Mafie ovládla město a dusí všechny obyvatele. stal jsi se nájemným vrahem. tvým cílem v této hře je zabít všechny šéfy gangů...

Risen: Level Pack

Risen: Level Pack hra

Starověký egypt byl plný mystiky a záhad. dostal jsi roli syna egyptského boha re. jsi uvězněn v bludišti egyptských pyramid...

Crazy Digger 2

Crazy Digger 2 hra

Hra podobná hře pacman. v bludišti musíte sbírat fialové diamanty, dobývat šedivé diamanty a ničit nepřátelské příšerky. příš..

Stealth Bound

Stealth Bound hra

Dostal jsi se do basy! naštěstí se ti naskytla možnost útěku. máš jen jednu šanci, tak se pokus z vězení utéct. musíte projít..

Water Sons

Water Sons hra

Vaši kamarádi mají velkou žízeň. jsi od nich daleko ale můžeš jim hodit pytlík s vodou, aby se mohli napít. musí hodit vodu v..

Pyjama Jump

Pyjama Jump hra

Bitva pyžamových vajíček začala! v tomto souboji ovládáte žluté vajíčko. vaším úkolem je trefit se do červené cílové zóny. v ..

Sticky Ninja Missions

Sticky Ninja Missions hra

Cesta je cíl. stal jsi se tajemným ninjou. tvým úkolem je v jednotlivých kolech zneškodnit všechny protivníky. pokud se ti po..

Pirateers 2

Pirateers 2 hra

Piráti jsou zpátky v pokračování úspěšné hry pirateers. stal jsi se ukrutným pirátským kapitánem. tvým úkolem je likvidovat a..

Dead Rampage

Dead Rampage hra

Vyrazil jsi na cesty. bohužel jsi havaroval na poušti. teritorium je obývané skupinou nemrtvých příšer. zombíci se vás budou ..

Gangster Squad: toug..

Gangster Squad: tough justice hra

Střílečka gangster squad: lovci mafie inspirovaná stejnojmenným filmem tě zatáhne do města plné mafie a zkorumpované policie...

HeliCrane

HeliCrane hra

V helicrane dostaneš nelehký úkol, a to pomocí helikoptéry pomáhat různým záchranným jednotkám projet trasu plnou překážek. o..

Ten Second War

Ten Second War hra

Ten second war je hbitá střílečka na kanóny, které ovládáš pomocí a s d w tlačítek a klikáním levého tlačítka myši. k dispozi..
Poslední hledané hry našimi uživateli