Cimrmani hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Cimrmani hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Cimrmani hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Teleport Gun

Teleport Gun hra

Příběh medvídka mývala, který používá teleportační zbraň ke změně gravitace a se kterou se také může přesouvat na jiná místa...

Wake up the Box 4

Wake up the Box 4 hra

Probuďte "herní pole" z hlubokého spánku. ve čtvrté části nebudete používat pokročilé tvary, ale můžete nakreslit své vlastní..

Pheus and Mor

Pheus and Mor hra

Toto je příběh o přátelství chlapce "pheus" a psa "mora". vzájemnou spoluprací vyřešíte složité hádanky a zjistíte, co se sta..

Capture the Castle

Capture the Castle hra

V této hře dobývejte nepřátelské území a hrady, vydělejte peníze, zlepšete produkci a školte nové bojovníky. bez vhodné takti..

Mini Golf: Hole In O..

Mini Golf: Hole In One Club hra

Další z řady golfových her. takže stejně jako vždy předtím, napřáhněte, vypalte a pokuste se dostat míček do jamky na co nejm..

Tinysasters 2: rise ..

Tinysasters 2: rise of the nexus hra

Nová lidská civilizace právě vzniká. staňte se tahounem nového lidského pokolení. máte před sebou spoustu úkolů při vývoji no..

3 Pandas in Brazil

3 Pandas in Brazil hra

Tři pandy jsou zpátky! zahrajte si akční dobrodružnou hru s pandami na cestě po brazílii. v desítkách zábavných kol, musíte p..

Latin Heat

Latin Heat hra

Jste latinsko americký barman a obsluhujete hosty s různými chutěmi. míchejte vždy v co nejkratší době nejlepší nápoj. bavte ..

Candy Crush Pro

Candy Crush Pro hra

Candy crush pro je úspěšná a oblíbená logická hra a pro mnohé hráče se stává až návyková. jejím principem je dostat vedle seb..

Death Theater

Death Theater hra

Dokážete zničit všech 8 znaků při sebe přípravě na hezký výkon? Budete potřebovat čas na kliknutí na správné věci. užijte si ..

Cursed Treasure

Cursed Treasure hra

V této velmi sofistikované strategické hře chraňte vašich 5 krystalů. k dispozici jsou 3 různé typy věží a tuny čelících nepř..

All That Matters

All That Matters hra

V této hře jste soucitný přítel. chcete-li pomoci malému walterovi spojte jeho rodinu tak, aby byli zase spolu všichni šťastn..

The Story of Brewste..

The Story of Brewster Chipptooth hra

Sládek chiptooth má již dost pirátského života, takže se rozhodne opustit svoji partu a jít na to vše sólo. pomozte mu v jeho..

Super Blue Boy Planet

Super Blue Boy Planet hra

Vaše přítelkyně byla unesena vetřelci. přemozte je a získejte ji zpět. zde musíte projít, proskákat zemi plnou překážek a zel..

Grandlight

Grandlight hra

Bojujte proti svým vesmírným nepřátelům. využijte svého děla, které můžete neustále vylepšovat. v každém kole je třeba sestře..

Swordfall Kingdoms

Swordfall Kingdoms hra

Ovládněte co největší počet území a získejte nadvládu nad celou starou evropou. nakupte a vylepšete vaší armádu, objevujte no..

Cursed Islands

Cursed Islands hra

Tvoje kočka byla unesena a zamčena v létající pevnosti. objevuj, bojuj s příšerami a sbírej nápovědy k tomu jak najít tvou ko..

Spiderette Solitaire

Spiderette Solitaire hra

Solitaire je herní legenda. již od doby windows 3.1, kdy ji firma microsoft dala do svého operačního systému. pokud jste si t..

Island Defense

Island Defense hra

Ochraňte svůj ostrov před piráty, jak jen to dlouho jde. postavte obranné věže tak, abyste plně využili jejich potenciál. kaž..

Wheely 3

Wheely 3 hra

Další díl hry wheely je tu! vaše milá, kterou jste našel ve druhém díle, vám dala záludný úkol. jako každá dívka je to parádn..

Whack Your Boss: Sup..

Whack Your Boss: Superhero Style hra

V této interaktivní hře hrajete opravdu dopáleného zaměstnance, který má dost svého šéfa. pokud jste na tom podobně jako on, ..

Impale

Impale hra

V této hře střílejte bezbranné zombie a zabijte je s minimem výstřelů. střílejte a zaměřujte pomocí myši. hodně štěstí!..

Nightclub Tycoon

Nightclub Tycoon hra

Staň se barmanem! rozhodl jsi se provozovat noční bar. je to fajn práce, ale barman musí makat rychle. cilem hry je udělat z ..

Motor Beast

Motor Beast hra

Závodní hra s nadupanym monster truckem, který si můžete vytůnit podle svých potřeb. před sebou máte patnáct závodů. tak sešl..

Guard of the Kingdom

Guard of the Kingdom hra

Ty jsi se stal vládcem hradu. tvým úkolem je ubránit hrad proti nepřátelům. tvé vojsko můžeš vytvořit z nabízených žoldáků. n..

Castle Hero

Castle Hero hra

Jako hrdina braňte svou pevnost před útočícími nepřáteli. budete mít 3 různé typy zbraní (kámen, luk, pistoli) a je jen na vá..

Donutosaur 2

Donutosaur 2 hra

Pomoz donutosaurovi najít jeho koblihu! sbírej sladkosti tím, že měníš tvar donatosaura a měníš směr gravitace. výbornými pom..

Monster Truck Demoli..

Monster Truck Demolisher hra

Hrajte tuto skutečnou hru, kde budete procházet několika úrovněmi a zničte vše, co se vám dostane pod kola. hra se ovládá šip..

Knight Age

Knight Age hra

Souboj života a smrti je tady! v sedle svého koně, jeďte tak rychle, jak je to možné a držte kopí ve vodorovné poloze. jak hr..

Demon Shift

Demon Shift hra

Náhodou jsi zničil sbírku luciferovo duší. uložte svůj život a shromažďujte všechny duše. stisknutím mezerníku zobraz nebo sk..

Boxhead The Christma..

Boxhead The Christmas Nightmare hra

V této vánoční hře "boxhead", zabijte všechny krvelačné zombie pomocí různých zbraní. zlepšete svou postavu a mnohem více. ov..

Rise of the Titans 2

Rise of the Titans 2 hra

Monstra jsou zpět. vyberte si svoje monstrum. vaším úkolem je zlikvidovat lidskou populaci široko daleko. v každém levelu mát..

Snail Bob 2

Snail Bob 2 hra

Plazte se přes všechny nástrahy. nezapomeňte, že v levém horním rohu, můžete zvýšit rychlost pohybu. užijte si to!

Interlocked

Interlocked hra

Budete řešit puzzle komplex v perfektní 3d online hře. hrajte celkem 14 úrovní obtížnosti a 7 normálně těžkých bonusových úro..

Chocolate Cupcakes: ..

Chocolate Cupcakes: Saras Cooking Class hra

V tomto dílu saras cooking class s názvem chocolate cupcakes nás sára naučí připravovat čokoládové dortíky. následuj instrukc..
Poslední hledané hry našimi uživateli