Cimrmani hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Cimrmani hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Cimrmani hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Defend Your Nuts

Defend Your Nuts hra

Dokážete ubránit svou základnu na 20 kol? Napadni své nepřátele se 4 různými zbraněmi (lukem, brokovnicí, puškou a bazukou). ..

Volleybomb

Volleybomb hra

Tyhle postavičky hrají volejbal, ale ne jen tak obyčejný.. místo míče hrají s granátem. vyhraj nad svými protihráči a dostaň..

Popping Sports

Popping Sports hra

Zde máte 38 fotbalových, basketbalových a hokejových prostředí, které jsou náhodně použity při každém kole. požijte bopovi ..

War Story

War Story hra

Klasický model hry bránění pevnosti ve stylu age of war. v této hře musíte ubránit svou pevnost a zničit soupeře. k dispozici..

Piece of Princess Ca..

Piece of Princess Cake hra

Pomoz sandrovi s hledáním okolo vesnice něčeho, co přesvědčí andrease k tomu, aby změnil názor a prodal mu kousek princezniný..

Tinas Chocolates

Tinas Chocolates hra

Tinas chocolates je milá interaktivní dívčí hra, kde budeš mít cukrárnu a tvým úkolem bude obsluhování zákazníků, dle jejich ..

The First Winter Rain

The First Winter Rain hra

Chcete si vyzkoušet noční jízdu na motorce a ještě k tomu v dešti? Hra the first winter rain vám to umožní, aniž byste ohrozi..

Undefeated Spider

Undefeated Spider hra

Zde se pokoušíte zabít pavouka, který na vás stejně jako vy na něj, neustále útočí. používejte hvězdy, které vylepšují schopn..

Pheus and Mor

Pheus and Mor hra

Toto je příběh o přátelství chlapce "pheus" a psa "mora". vzájemnou spoluprací vyřešíte složité hádanky a zjistíte, co se sta..

The expendables 3

The expendables 3 hra

Akční hrdinové jsou zpátky ve hře. the expendables je hra na motivy stejnojmenného filmu. v této tower defense hře ovládáte s..

So Sakura: Cute Prin..

So Sakura: Cute Princess hra

Interaktivní dívčí online hra do mobilu s názvem so sakura: cute princess ti dá za úkol udělat z ošklivého kačátka neodolatel..

Roadkill Revenge

Roadkill Revenge hra

V této hře pomstěte svého přítele, který byl nemilosrdně přejet autem. použijte speciální auto, které způsobí požadované škod..

Traffic Rescue Mobile

Traffic Rescue Mobile hra

Tady někdo potřebuje okamžitou pozornost! jako součást ambulantního týmu musíš dát první pomoc pacientovi po nehodě. postupuj..

Slice Points

Slice Points hra

Velmi zajímavá logická hra. v každém levelu musíte rozřezat všechny červené části, tak aby spadli do propasti. pozor jinak ba..

Car Yard

Car Yard hra

Malé červené auto je v nesnázích. pomůžete mu? Pronásledují ho zelená auta s kulomety a jejich pomocníci. musíte před nimi uj..

10 More Bullets

10 More Bullets hra

Vesmírné lodi útočí! máte k dispozici raketomet s deseti replikačními střelami. pokuste se vystřelit ve vhodný okamžik a pomo..

Click Battle

Click Battle hra

Braňte svoji pevnost před nájezdy vikingů. můžete si postavit několik druhů obraných věží. obrané střely, které vytvoříte z p..

Match Day of the Dead

Match Day of the Dead hra

V této hře střílejte na své nepřátele se zadaným počtem balónků. vyberte si ten správný směr a správný vpád. dejte si pozor n..

Beauty and Brains

Beauty and Brains hra

V interaktivní strategické hře beauty and brains se dozvíme, jestli v podnikání může uspět krása nad rozumem či nikoliv. jen ..

Cave Online

Cave Online hra

Plošinovka hra cave online je skvělá kombinace grafiky hry minecraft a klasických mario her. vaším úkolem je získat co nejvíc..

Bingo 2

Bingo 2 hra

"bing" je zpět s řadou nových úrovní. cíl hry je stále stejný. hrát v různých mini-hrách, které budou těžší kolo po kole. zku..

Endless War 5

Endless War 5 hra

Toto je pátá část "endless war" série. nestyďte se a zničte velké základny nepřátelských armád. použijte bojové tanky nebo au..

Upstream Kayak

Upstream Kayak hra

Překonejte nástrahy divoké řeky a dosáhněte požadovaného cíle. ovládání pomocí kláves se šipkami, mezerníkem skočte a čísly 1..

Slice the Box: Remas..

Slice the Box: Remaster hra

Hra slice the box je zpátky s novými levely. v této hře máte za úkol rozřezat papírové stránky podle šablony. pozor, máte jen..

Saras Cooking Class:..

Saras Cooking Class: Caramel Brownie hra

Saras cooking class: caramel brownie je interaktivní dívčí hra, kde se naučíš připravovat ty nej karamelové brownie, které js..

Red Storm Defense

Red Storm Defense hra

Převezměte kontrolu a chraňte vaše cenné zboží. stavějte věže, kupujte upgrady a ukažte svým nepřátelům rychlost vašich raket..

Spectrum TD

Spectrum TD hra

In spectrum td musst du alle 50 runden überstehen und alle feindlichen angriffswellen aufhalten. dir stehen eine aureichende..

Kikis Delivery Servi..

Kikis Delivery Service hra

Kikis delivery service je interaktivní dívčí hra, kde si oblíknete a nastrojíte roztomilou čarodějnici, dle tvého vkusu. je p..

Save the Drop

Save the Drop hra

Toto je pohodičková hra, kde se snažíš za minutu nachytat co nejvíce dešťových kapek. součástí jsou nebezpečí a power upy, k..

Truck Monsters

Truck Monsters hra

Čtyřkolky, které řídí monstra, na terénním závodě. dinosauři se svými pekelnými stroji. zařaď rychlost, a vyraž do závodu! na..

Sift Heads World: 3

Sift Heads World: 3 hra

Pomozte vinniemu a jeho gangu zničit alonza, který bude silně útočit. hra obsahuje několik nových herních prvků. bavte se!..

Fly Squirrel Fly 2

Fly Squirrel Fly 2 hra

Schieße ein magisches eichhörnchen soweit du kannst. sammel geld um dir spezielle ausrüstung zu kaufen und alle deine ausrüs..

Busman Parking 3D

Busman Parking 3D hra

Ve hře busman parking 3d dostanete příležitost si sami vyzkoušet řídit autobus. vaším úkolem bude najít parkovací místo a na ..

Creepos Tales 2

Creepos Tales 2 hra

Creepos tales 2, tedy strašidelné povídky, je interaktivní strašidelná hra plná tajuplných zákoutí. ta je třeba důkladně proz..

Kaboomz 4

Kaboomz 4 hra

Rozstřelte balonky dříve, než opustí herní obrazovku. některé z nich nepůjdou zničit přímo, takže bude nutné využít ostrých š..
Poslední hledané hry našimi uživateli