Carrie hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Carrie hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Carrie hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Alula Falling 3

Alula Falling 3 hra

Středoškolská studentka jménem alula, nalezne na svém mobilu, novou aplikaci, která se jí tam záhadně z ničeho nic objevila. ..

Full Metal Democracy

Full Metal Democracy hra

Naše planeta je v ohrožení. nová děsivá hrozba se šíří velmi rychle, všemi směry a rozrůstá se do obrovských rozměrů. tomu my..

Ninja Caver

Ninja Caver hra

Malý ninja je zpět a opět je uvězněn v jeskyni. skákejte, lezte a utíkejte s ním tak, aby se vám podařilo jej dostat z každé ..

Monster Mansion

Monster Mansion hra

Zábavná skládačka do mobilu i desktop nejen pro nejmenší hráče s názvem monster mansion ti nachystá puzzle s obrázky roztomil..

Cosmolicious

Cosmolicious hra

Cosmolicious je zábavná sience fiction online hra, kde budeš obsluhovat rychlé občerstvení na palubě vesmírné stanice s ufony..

ClickPLAY Rainbow

ClickPLAY Rainbow hra

Řešte různé hádanky a najděte kouzelné tlačítko, které vás přenese do dalšího kola. chcete-li se dostat ke stolu, většina hrá..

Monsters TD

Monsters TD hra

V této hře s barevnými příšerami rozmístěte obranné věže a vyhněte se nepřátelskému procesu. zničte je předtím, než se dostan..

Pursuit of Hat 2

Pursuit of Hat 2 hra

Postavička se musí dostat k fialovému klobouku. váš úkol je pomoci postavičce překonat překážky. můžete odhodit části těla, k..

Golden Duel

Golden Duel hra

Na divokém západě byli přestřelky na denním pořádku. v této hře musíte obstát v deseti soubojích s pistolemi. po každém kole ..

The Birdinator

The Birdinator hra

Můžete letět určenou vzdálenost? Hra obsahuje mnoho prvků, různých nepřátel a spoustou vylepšení. ovládání pomocí kláves se š..

Red Remover: Blast

Red Remover: Blast hra

Cílem hry je odstranit všechny červené kostky z herní plochy. k dispozici máte výbušninu, kterou aktivujete tlačítkem myši. v..

Xmas Troll Cannon

Xmas Troll Cannon hra

Zábavná hra troll cannon je zpět ve vánoční verzi. hra opět nezklamala. pozor, v každém levelu bude čekat nějaká zrada. co ta..

Skytrip

Skytrip hra

Jak dlouho jste schopni udržet míček na této vesmírné různobarevné trati? Zjistěte to v této hře! používejte šipky doleva a ..

The Last Samurai

The Last Samurai hra

Klasická plošinovka, kde vy jako samurai, procházíte světem plným nástrah. střílíte své hvězdice, házíte bomby a všechno co v..

Fire and Might 2

Fire and Might 2 hra

Draci se mohou objevit i v roce 2015. obyvatelstvo pro draky nemá pochopení. všechny armádní prostředky jsou nasazeny na likv..

Space is Key 2

Space is Key 2 hra

Potřebujete správné načasování a reflexy k hraní této hry. stiskněte mezerník pro skok přes překážky. užijte si to!..

King of Solitaire

King of Solitaire hra

Další verze hry solitaire. king of solitaire je speciální varianta hry. vaším úkolem je projít desítku levelů a vyřešit karet..

Zombies vs Penguins 3

Zombies vs Penguins 3 hra

Ve hře zombies vs penguins 3 jste drsný tučnák, který musí vystřílet přemnožený zombíky. výužitím šikovných metod, například ..

Zombie Tactics

Zombie Tactics hra

Zombie tactics vás zavede do světa ovládaného krvežíznivými monstry. na světě už zbyla jen hrstka hrdinů. hrdinové přežili ne..

Wake up the Box 4

Wake up the Box 4 hra

Probuďte "herní pole" z hlubokého spánku. ve čtvrté části nebudete používat pokročilé tvary, ale můžete nakreslit své vlastní..

Madmen Racing

Madmen Racing hra

Závody šílených postaviček na šílených strojích. pokud jste si oblíbil hru cyclomaniacs, tak se vám tato hra bude líbit. k di..

Seashell Queen: Chri..

Seashell Queen: Christmas Edition hra

Seashell queen: christmas edition je oddychová online hra do mobilu, kde je tvým úkolem rozdělit pole tak, aby jsi ho rozděli..

Poo Bike

Poo Bike hra

Jste mladým boxerem na kole, jojo, je tomu tak :-) k tomu, abyste zabodovali, se pokuste vyhnout padajícím ptačím bobkům nebo..

Mini Pop-Tarts: Sara..

Mini Pop-Tarts: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem mini pop-tarts: saras cooking class vás naučí, jak připravit ty nejchutnější koláče..

2048

2048 hra

Dokážete pospojovat kostičky tak, aby jste vytvořil číslo 2048? Pokud se dotknou dvě stejná čísla, tak se sečtou. začínáte s ..

Maze Eye

Maze Eye hra

Oko se potřebuje dostat ven z tohoto bláznivého bludiště. pomozte mu dostat se ke klíči a otevřít dveře k cestě do dalšího ko..

Waterslide Inferno

Waterslide Inferno hra

Tento tobogán nevypadá tak zrádně, ale nenechte se mýlit. projíždíte rozpálenými krajinami vybuchujících sopek a hořících měs..

Tequila Zombies

Tequila Zombies hra

S různými zbraněmi zničte co největší množství zombie a buďte trpěliví, jak jen to půjde. jednou za čas si můžete vzít někter..

War Heroes

War Heroes hra

War heroes je klasická tower defense,kde na tebe čeká dvanáct levelů v nichž si nejprve vyberete místo ze 4 možností, a pak ..

Sliding Bridge

Sliding Bridge hra

Posouvejte dlaždicemi tak, abyste vytvořili tu správnou a bezpečnou cestu pro panáčka. klikejte na dlaždice k jejich posunutí..

Deer Bitch

Deer Bitch hra

Jako nemilosrdný zabiják jeďte na výpravu, ve které budete ničit mnoho aut. budete mít tým jelenů, který bude neustále vylepš..

Monopoly online

Monopoly online hra

My všichni asi známe hru monopoly. ale hráli jste ji někdy online? Zde si můžete hru vyzkoušet, aniž byste měli nějaké protiv..

Peter the Penguin

Peter the Penguin hra

Pomozte malému tučňákovi zastavit globální oteplování. ovládání: klikněte na jednotlivé prvky a uvolněte cestu do dalšího kol..

Drift Rush 3D

Drift Rush 3D hra

Skvělá závodní hra s rychlými auty. desítky náročných tratí ve čtyřech herních módech. auta, která vás budou bavit. jaké auto..

Ricochet Kills 2 PP

Ricochet Kills 2 PP hra

Zastřelte všechny muže v obleku s minimálním počtem střel. můžete použít všechny herní prvky, které odrážejí vaše kulky. ovlá..
Poslední hledané hry našimi uživateli