Antidepresivní hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Antidepresivní hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Antidepresivní hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Click Battle

Click Battle hra

Braňte svoji pevnost před nájezdy vikingů. můžete si postavit několik druhů obraných věží. obrané střely, které vytvoříte z p..

Road Of Fury

Road Of Fury hra

Svět prošel apokalypsou. nyní je jen na vás, a vašich schopnostech, zda dokážete přežít. sedněte za volant auta a postřílejt..

Skywire 2

Skywire 2 hra

Projeďte se svou kabinou záludnou lanovou dráhu a dopravte cestující bezpečně do cíle. hru můžete hrát ve dvou na jednom pc. ..

Ninja Cannon

Ninja Cannon hra

Střílejte devastující ninja bojovníky a zničte všechny nepřátele. každý ninja má jiné schopnosti. hodně štěstí!..

Choo Choo Puzzles

Choo Choo Puzzles hra

V této hře dostaňte červeně barevný řetěz do stejně barevných cílů. překážky nemusí mít jen různé kroucené pohyby, ale i dalš..

Strategy Defense 3.5

Strategy Defense 3.5 hra

Verteidige deine stadt gegen eine feindliche invasion. dir stehen drei verschiedene einheiten zur verfügung. wenn du weiter..

Omega Box

Omega Box hra

Jděte do testovací laboratoře a snažte se přežít útok všech zbraní ve vývoji. sbírejte modré kuličky, které budou použity jak..

BUMBLESTORM

BUMBLESTORM hra

V této hře se snažíte uhájit svoji květinu před nálety nepřátelských vos a sršňů. střílejte vše co se snaží urvat kvítek z va..

Loot Heroes

Loot Heroes hra

Hraj naši novu rpg hru loot heroes. v této hře musíš bojovat proti nebezpečným příšerám z podzemí. podzemní bludiště je plné ..

Crazycle

Crazycle hra

Vyber si svého jezdce a vezmi ho na okruh. každá z úrovní má několik možných misí ke splnění. k nabytí nitra potřebuješ děla..

D.Slide

D.Slide hra

Získejte herní talisman do cílového pole. můžete přesunout jednotlivé kusy. existuje jen jeden způsob, jak dosáhnout svého cí..

10 Seconds

10 Seconds hra

10 sekund je zábavná puzzle hra, kde musíš poskládat trať pro mašinku tak, aby dojela zdárně do svého cíle. když se ti podaří..

Death vs Monstars 2

Death vs Monstars 2 hra

Zkuste zlikvidovat všechny příšery. dokonce i po neúspěšných pokusech si můžete koupit upgrady, které zvýší vaši vytrvalost, ..

Spear and Katana 2

Spear and Katana 2 hra

Abyste se stali legendárním bojovníkem, musíte se naučit šermování a lukostřelbu. nepřítel na vás zaútočí, když vás uvidí. je..

Shoot and Shout

Shoot and Shout hra

Shoot and shout je další logická hra, kde musíte vymyslet vhodný postup pro likvidaci všech nepřátel. k dispozici máte pistol..

Cake Bar

Cake Bar hra

Interaktivní kalorická hra do mobilu s názvem cake bar ti dá za úkol připravit dorty dle zadání zákazníkům na baru. bude třeb..

Sift Heads Cartels 3

Sift Heads Cartels 3 hra

Sift heads jsou zpátky. tentokrát chce vinieho zabít japonská mafie yakuza. není jiné řešení, musíte všechny členy gangu zabí..

Cave Online

Cave Online hra

Plošinovka hra cave online je skvělá kombinace grafiky hry minecraft a klasických mario her. vaším úkolem je získat co nejvíc..

Rocket Santa

Rocket Santa hra

Santa potřebuje doručit dárky na vzdálený měsíc. k dispozici bohužel není dostatek sobů, a tak si chytí "jetpack", sedne si n..

RedRiot

RedRiot hra

Dominantní ruského superhrdina, který se nebojí velkých nepřátelských armád. hra obsahuje několik různých misí a samozřejmě t..

CiviBattle

CiviBattle hra

V této hře veďte římskou armádu proti nepřátelským vojskům. vyškolení vojáci budou potřebovat dostatek zdrojů a bude třeba zn..

Titanic: Keys to the..

Titanic: Keys to the Past hra

Titanic: keys to the past je perfektně zpracovaná hledačka, kde si procvičíte slovní zásobu, protože na seznamu předmětů, kte..

Jennifer Rose

Jennifer Rose hra

V této hře jste sexy číšnice, snažíte se obsloužit všechny hosty a nemáte odmítnout jakéhokoliv nápadníka během valentýna. po..

Maze Eye

Maze Eye hra

Oko se potřebuje dostat ven z tohoto bláznivého bludiště. pomozte mu dostat se ke klíči a otevřít dveře k cestě do dalšího ko..

Last Mars Tower

Last Mars Tower hra

V této hře pomozte marťanům obránit jejich domovskou planetu. můžete začít s jednou obrannou věží a robotem. oboje můžete pos..

Vampire Skills

Vampire Skills hra

Jako upír použijte správné kouzlo, dostaňte krásné princezny a sajte jejich krev. klikněte myší na kouzla na dně a pak je při..

Online chess

Online chess hra

Šachy patří odjakživa k hrám, které neomrzí a umožňují hráči pilovat taktiku a dovednosti, tedy netřeba představovat tuto kla..

Cubium: new levels

Cubium: new levels hra

V této hře budete hrát 30 nových úrovní. cíl hry je stále stejný. vystřelte s kostkami a získejte potřebný počet bodů. hra se..

The Utilizer

The Utilizer hra

V oddechové science fiction hře the utilizer musíte pomocí speciální lodě vyčistit vesmír od mimozemských vetřelců. cestou mu..

Awesome Planes

Awesome Planes hra

Ve velkolepých bitvách jděte dopředu a zničte všechny nepřátelské letouny, základny a tanky. obchod pro silnější zbraně zvýší..

Max Damage 2

Max Damage 2 hra

V druhé části této populární hry, jděte a odstraňte všechny cenné věci. k postupu do dalšího kola musíte způsobit minimální š..

Diesel Valkyrie vs T..

Diesel Valkyrie vs The Undead hra

Zastavte nepřátelskou armádu dříve, než bude příliš pozdě. můžete hrát jako smrtící střelec, který neukládá kulky. hra se ode..

Timmy

Timmy hra

Timmy je pařez, který se bude snažit zachránit les. vy mu v tom můžete pomoct tím, že ho katapultujete co nejdál pomocí bobra..

Cycle Scramble

Cycle Scramble hra

V této kreslené závodní hře budete hrát mnoho a různých úrovní. jakmile dokončíte první úkol, odemkněte nová kola nebo lepší ..

Chicken House 2

Chicken House 2 hra

V této hře bude vaším úkolem zničit herní prvky, zbavit se všech slepic a nasbírat co nejvíce bonusů. v každém kole máte pouz..
Poslední hledané hry našimi uživateli