Amnestii hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Amnestii hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Amnestii hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Dead Zed 2

Dead Zed 2 hra

Akční střílečka zombíků! ve vašem arzenálu na přes deset druhů zbraní. rozstřílejte všechny utočící zombíky. v dvacítce level..

Isoball X1

Isoball X1 hra

V této hře vhodně rozdělujte různé herní bloky tak, aby se vaše hra míčem dostala do cíle. k dispozici je 10 různých bloků. t..

Brave Kings

Brave Kings hra

Vaším úkolem je osvobodit království tím, že zabije královskou rodinu šípy a kameny. budete muset nastavit správný úhel, sílu..

Euro Penalty 2016

Euro Penalty 2016 hra

Další penaltová hra, kdy se snažíte dát protivníkovi gól a sám žádný nedostat. vyberte si svůj fotbalový tým a můžete začít. ..

Match Bingo

Match Bingo hra

Online hra do mobilu s názvem match bingo je vzrušující kombinace binga a pexesa, která má celkově 24 levelů. v každém z nich..

Grow Park

Grow Park hra

Tvým cílem je vypěstovat a postavit park tím, že budeš klikat na panely pod obrazovkou v pořadí tebou vybraném. hra je komp..

Jennifer Rose

Jennifer Rose hra

V této hře jste sexy číšnice, snažíte se obsloužit všechny hosty a nemáte odmítnout jakéhokoliv nápadníka během valentýna. po..

Firefighter Escape

Firefighter Escape hra

Co dělat, když začne hořet hasičská stanice? To je předmětem této interaktivní hry, kde se snažíte uhasit právě propuklý oheň..

Take Flight

Take Flight hra

Usedněte za kokpit letadla,kterému dochází benzín a vydržte co nejdéle, jak je to možné. sbírejte červené kanystry a zlaté mi..

Gangster Squad: toug..

Gangster Squad: tough justice hra

Střílečka gangster squad: lovci mafie inspirovaná stejnojmenným filmem tě zatáhne do města plné mafie a zkorumpované policie...

Bazooka Boy 3

Bazooka Boy 3 hra

Náš malý zlatokop s jeho bazukou je zpět. pomozte tomuto chlapci sestřílet ty kostky tak, aby mu to otevřelo cestu dále za je..

Intrusion 2

Intrusion 2 hra

Toto je střílečka s reálnou fyzikou. jděte si svou cestu do dalšího kola a zničte všechny nepřátele. ovládací klávesy wasd, v..

Barman

Barman hra

Interaktivní hra barman je zábavná stimulace míchání koktejlu dle tvého zadání. ovládáním myši navolíš lihovinu, přidáš citro..

French Waffles: Sara..

French Waffles: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra s názvem french waffles: saras cooking class tě naučí, jak se mají správně připravit francouzské wafle..

Piggy Wiggy 4: Zombi..

Piggy Wiggy 4: Zombie Edition hra

Další pokračování prasátek, které se proměnily v zombie a tentokrát je jejich úkolem pojídat mozečky. najděte ten správný způ..

Formula Racer 2012

Formula Racer 2012 hra

Toto je 3d závodní hra. dokončete 12 tras po celém světě s různě silnými formulemi. s vyhranými penězi můžete vylepšit, již e..

Football Heads 2014 ..

Football Heads 2014 Premier League hra

Fotbal, který vás pobaví. tato hra je cover verzí herní série sports heads. máte rádi anglickou fotbalovou ligu? Zahrajte si ..

Push Da Blocks

Push Da Blocks hra

Zábavné interaktivní puzzle. cílem hry je poskládat kostičky na předem dané plochy stejné barvy. kostičky posunete pomocí šip..

Cuboy Quest 2

Cuboy Quest 2 hra

V této hře pomozte kovbojovi "cuboy" střílet na červené prvky a otevřete dveře do dalšího kola. budete čelit různým nepřátelů..

Mysterious Jewels

Mysterious Jewels hra

Dívčí mobilní a stolní hra volání mysterious jewels je stylová oddychovka, kde pohybujete s barevnými minerály tak, že vznikn..

Rise of the Colony

Rise of the Colony hra

Zachraňte pár zbývajících kolonistů před nálety mimozemských letadel. použijte desítky obranných věží, obranné zdi a spoustou..

Dungeons & Donuts 2

Dungeons & Donuts 2 hra

Paní koblihová byla unesena. pomozte panu koblihovi zachránit jeho ženu v této karikaturové hře. vypátrejte zločince, který t..

Penalty Shootout: Eu..

Penalty Shootout: Euro Cup 2016 hra

Vyberte si váš oblíbený evropský klub a střílejte s ním penalty, jak jen nejlépe to jde, abyste dosáhli co nejlepšího skóre. ..

Rock Transport

Rock Transport hra

Dopravte náklad cenných kamenů do bezpečí. chraňte nejcennější kameny. hra se ovládá šipkami. hodně štěstí!

Super Strike of Rage

Super Strike of Rage hra

Jako finanční makléř musíte své firmě vydělávat hodně peněz. nadřízený vám blokuje práci a chce vás z práce bezdůvodně vyhodi..

Key n Shield 1

Key n Shield 1 hra

Ostrov gorlik je v nebezpečí! prokletí je ukryto pod hromadou kamenů zatímco tvoji přátelé jsou pod zámkem v jejich klecích. ..

Idle Sword

Idle Sword hra

Idle hra, plná akce. prozkoumej chodby podzemního žaláře a ničte všechny ty potvory, které obývají tyto nehostinné místa. jin..

Doodle Jumping Ball

Doodle Jumping Ball hra

V zábavné skákačce doodle jumping ball si můžete protrénovat postřeh sbíráním hvězdiček a bonusových diamantů. nesmíte se dot..

Drift Rush 3D

Drift Rush 3D hra

Skvělá závodní hra s rychlými auty. desítky náročných tratí ve čtyřech herních módech. auta, která vás budou bavit. jaké auto..

Feed Me Moar 3

Feed Me Moar 3 hra

Hladová monstra jsou tu zpátky. vaším úkolem v pokračování této hry je krmit hladová monstra. v cestě máte mnoho překážek, kt..

Mass Mayhem 2

Mass Mayhem 2 hra

Nestyďte se a zničte určený počet obyvatel. začněte s raketometem a granáty. budete mít možnost ušetřit peníze na zlepšení ar..

Titanic: Keys to the..

Titanic: Keys to the Past hra

Titanic: keys to the past je perfektně zpracovaná hledačka, kde si procvičíte slovní zásobu, protože na seznamu předmětů, kte..

Frontline Defense 2

Frontline Defense 2 hra

Rozdělte strategicky své obranné jednotky a zničte nepřátele na padrť. můžete si libovolně vylepšit své věže a je jen na vás,..

Slither.io

Slither.io hra

Další pokračování úspěšné hry, kde tentokrát máte žížalu, která pojídá kuličky a tím se zvětšuje její velikost. dalším pravid..

Super 4x4 Rally

Super 4x4 Rally hra

Vrhněte se za volant jednoho z těchto parádních monster trucků a pokuste se vyhrát tenhle šampionát. jestliže se chcete dosta..
Poslední hledané hry našimi uživateli