Amnestii hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Amnestii hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Amnestii hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Awesome Planes

Awesome Planes hra

Ve velkolepých bitvách jděte dopředu a zničte všechny nepřátelské letouny, základny a tanky. obchod pro silnější zbraně zvýší..

Formula X Speed 3D

Formula X Speed 3D hra

Staň se tím nejrychlejším řidičem na trati v této vzrušující formula x speed 3d závodní hře. jako první si vyber své auto a t..

Rock Transport

Rock Transport hra

Dopravte náklad cenných kamenů do bezpečí. chraňte nejcennější kameny. hra se ovládá šipkami. hodně štěstí!

Juicy Bazooka

Juicy Bazooka hra

Vykradená lednice dokáže rozčílit. jako byvalý voják to nenecháte jen tak. zneškodněte všechny zloděje jídla a naplňte si svo..

Minecaves

Minecaves hra

Pixelová předělávka hry ninja miner na způsob minecraftu. prozkoumej ztracený důl a pokus se objevit všechny cenné drahokamy...

Warrior Slide

Warrior Slide hra

Posouvejte dlaždicemi tak, aby jste udělali cestu pro vašeho bojovníka, aby mohl útočit na všechny ty příšery. vyřešte všechn..

Amigo Pancho 2

Amigo Pancho 2 hra

V této hře se budete zbavovat nechtěných objektů, pohybujte "amigem panchem" tak vysoko, jak je to možné, abyste mohli přemoc..

Goat Mechanic

Goat Mechanic hra

Řídit dopravu je složitá záležitost. v této hře je všechno naopak. vaším úkolem je nechat nabourat co nejvíce aut. váš kamará..

SAS Zombie Assault TD

SAS Zombie Assault TD hra

V této hře, využijte obranných věží nebo najatých žoldnéřů k zastavení hordy krvelačných zombie. hodně štěstí!..

Puzzle Legends

Puzzle Legends hra

Máte rádi hádanky? V této puzzle hře musíte projít bludiště a posbírat mince. když všechny seberete můžete si otevřít dveře d..

Try to Survive

Try to Survive hra

Zastavte invazi nepřátelských monster. mají pevnou základnu s dostatkem munice. ovládání pomocí myši a z, x, c. v slouží k př..

Blosics 3

Blosics 3 hra

Sestřelte dostatečný počet herních bloků a postupte do dalšího kola. Čím lépe vám to půjde, tím více hvězdiček dostanete. s h..

Balloons vs Zombies 4

Balloons vs Zombies 4 hra

V této hře je vaším úkolem namířit a vypálit z vašich speciálních zbraní, zabít tím všechny zombíky a vyhnout se zranění nevi..

Space Ship Defender

Space Ship Defender hra

Messt euch in weltraumschlachten mit der feindlichen armee. schlage deinen gegner jede runde mit einer anderen taktik. st..

Jerrys Diner

Jerrys Diner hra

Zde si vyzkoušíte, jaké to je obsluhovat v restauraci. pomáháte myšákovi jerrymu s obsluhou zákazníků, vyřizováním objednávek..

Idle Sword

Idle Sword hra

Idle hra, plná akce. prozkoumej chodby podzemního žaláře a ničte všechny ty potvory, které obývají tyto nehostinné místa. jin..

Basketballs Game

Basketballs Game hra

V této hře dokončete všechny kola tak rychle, jak je to možné a to střílením na koš. bude nutné vést záznamy, trefit rozhodčí..

Vertix.io

Vertix.io hra

Vertix.io je pixelová střílečka pro vícero hráčů. vyberte si svoji postavičku, zvolte ji jméno a můžete se pustit na bitevní ..

Papas Freezeria

Papas Freezeria hra

Buďte šéf obchůdku se zmrzlinou na tropickém ostrově. připravte objednávky, směs zmrzliny a vybrerte ty správné ingredience. ..

Boom Go Zombies

Boom Go Zombies hra

Boom go zombies je zábavná oddychová online hra do mobilu, která ti nabídne 20 levelů plné rozpadajících zombíků a tvým úkole..

Canary

Canary hra

Toto je nitromovo nová hra. jděte do toho s laserem přes těžebních oblasti, spalte zemi, vyhněte se nepřátelům nebo jiným ná..

Evening

Evening hra

Pomozte slunci udržet se na nebi co nejdéle. pohybujte s ním tak ,abyste se vyhnuli překážkám a udrželi jej svítit co nejdéle..

Just 5

Just 5 hra

Tak tu máme hru, která není pro nerváky :-) tahle hra vás opravdu otestuje v přesnosti a hlavně v trpělivosti. sledujte směr ..

Super Drift 3

Super Drift 3 hra

V závodní hře super drift 3 si vyberete auto, trať a obtížnost ze dvou variant. jak už název napovídá, zatáčky můžete projížd..

Upgrade Complete 2

Upgrade Complete 2 hra

Pokračování této upgradovací hry, kdy můžete upgradovat snad úplně vše... od samotné hry, její hudby a grafiky až po bitevní ..

Old City Escape

Old City Escape hra

Tato hra začíná tím, že jste v žaláři, pouze s kouskem chleba na to, aby jste se dostali ven a s tím, jak se ze začátku zdá, ..

Bomb It 4

Bomb It 4 hra

Čtvrtá série bomb it má všeho více, jako třeba nové postavy, prostředí labyrintu či možnosti úniku. i v této sérii je tvým úk..

Fuzzy Island

Fuzzy Island hra

Fuzzy island je zábavná online hra do mobilu, kde je tvým úkolem odstranit chlupaté koule, které stojí v řadě za sebou. při o..

Flappy Bird

Flappy Bird hra

Perfektní zábava s neposedným ptákem. zkuste proleťet celou trasu hry s neposedným ptákem, který se ovládá opravdu těžko. pok..

Dead Metal

Dead Metal hra

Überlebst du alle feindlichen angriffe? steuer dein raumschiff so, so dass du schnell von einem ziel zum nächsten wevhseln k..

Pirates Kaboom

Pirates Kaboom hra

Buď připravený na to, být opravdovým pirátem, který má spoustu nepřátel. prostě jen začni pálit z kanónu a jeď. ale pozor! ne..

Fruits

Fruits hra

V každém kole najděte správný způsob, jak odstranit všechny ovocné kluky. klikněte na ovoce nebo jiné herní prvky a dostaňte ..

Adventures in Weirdl..

Adventures in Weirdland hra

Jsi rytíř, který je uvězněn v jámě, do které na tebe padají kamenná vejce a dotírající veverky. vyhraj v tomto souboji a získ..

High Tea

High Tea hra

V této strategické hře budete obchodovat s opiem a čajem. nakupte opium levně, doručte k zálivu a prodávejte. druhým úkolem j..

Fairway Solitaire

Fairway Solitaire hra

V této neobvyklé karetní hře dejte dohromady sousední karty (pokud máte kartu č. 7, v příštím kole musíte vybrat buď kartu 6 ..
Poslední hledané hry našimi uživateli