Akční hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší Akční hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii Akční hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Sift Heads Assault

Sift Heads Assault hra

Zastřelte všechny nepřátele a přežijte co nejdéle. po každé vaší smrti můžete navštívit obchod a koupit nové zbraně, brnění, ..

Gunball Arena

Gunball Arena hra

V této akční hře budete vhozeni do malé arény, která je plná nelítostných nepřátel. hra obsahuje mnoho vylepšení a můžete si ..

Pirateers!

Pirateers! hra

Zažijte život piráta. zničte všechny nepřátelské lodě, najděte poklady a upgradujte vaše lodě. klávesy se šipkami - pohyb, me..

Combat Tournament Le..

Combat Tournament Legends hra

V této akční bojové hře použijte svou bojovnost a postavte se proti nepřátelům. můžete používat standardní útočné tlačítko (a..

Boxhead The Nightmare

Boxhead The Nightmare hra

V této "boxhead" zombie akční střílečce budete muset bránit svůj život. Čím déle vydržíte, tím budou nepřátelé silnější. ovlá..

Strike Force Heroes

Strike Force Heroes hra

Zahrajte si povedenou akční střílečku, ve které se vám bude líbit mnoho úrovní v pěkné kampani, nebo hrajte jiné známé herní ..

Combat Hero Adventur..

Combat Hero Adventures hra

Jako combat hero, hrát tuto rychlá akční střílečka a užívat si barevné grafiky. hra obsahuje několik módů (free for all, team..

TDP4 Team Battle

TDP4 Team Battle hra

Dostanete se do akční střílečky a můžete si zahrát s reálnými lidmi z celého světa. stačí vybrat místnost, nabít zbraň, a boj..

Magic Safari

Magic Safari hra

Klikněte na top 4 akční tlačítka. zapněte herní prvky. pomocí čar a kouzel se vraťte domů přes nebezpečné safari. hodně štěst..

The Last Stand - Uni..

The Last Stand - Union City hra

V této akční zombie střílečce přežijte, střílejte a prozkoumejte union city. pokud budete hrát "survivor mode", budete muset ..

Zombotron 2

Zombotron 2 hra

Uvízl jste na planetě plné zombie a jiných škůdců. naštěstí máte dobré brnění a zbraně. rozstřílejte všechno na kusy a dostaň..

Outpost:Haven

Outpost:Haven hra

Nouzové volání z vesmírné stanice nahlásilo malý únik radioaktivních látek. vaše posádka byla vyzvána k misi, ale něco se pok..

Raze 2

Raze 2 hra

Zničte zombie nakažené virusem a střílejte ve smrtelné zápase. užijte si upgrady a nové zbraně. Řízení s w, a, s, d, mezerník..

Mutant Madness

Mutant Madness hra

V této hře jděte a zničte všechny burger shop zákazníky. používejte super zbraně nebo jedno z mnoha vylepšení. hrajte se šipk..

The Suspense 2

The Suspense 2 hra

Jednotlivá kola dokončete příslušným přepínáním mezi 2 různými časy. přesuňte bedny, sbírejte klíče a vyhněte se nástrahám. o..

Sift Heads Cartels 3

Sift Heads Cartels 3 hra

Sift heads jsou zpátky. tentokrát chce vinieho zabít japonská mafie yakuza. není jiné řešení, musíte všechny členy gangu zabí..

Dead Zed 2

Dead Zed 2 hra

Akční střílečka zombíků! ve vašem arzenálu na přes deset druhů zbraní. rozstřílejte všechny utočící zombíky. v dvacítce level..

3 Pandas in Brazil

3 Pandas in Brazil hra

Tři pandy jsou zpátky! zahrajte si akční dobrodružnou hru s pandami na cestě po brazílii. v desítkách zábavných kol, musíte p..

Zombie Night Madness..

Zombie Night Madness 2 hra

Další díl akční zombie hry je tady. opět musíte rozjet vaše nadupané auto. vaším úkolem je dojet co nejdál a zlikvidovat cest..

The expendables 3

The expendables 3 hra

Akční hrdinové jsou zpátky ve hře. the expendables je hra na motivy stejnojmenného filmu. v této tower defense hře ovládáte s..

Mad Day

Mad Day hra

Akční hra s obrněným vozidlem. hra je ve stylu earn to die. musíte se dostat co nejdále a cestou musíte likvidovat všechny mi..

Battle Force

Battle Force hra

Akční hra battle force vás posílá na mise, na nichž sbíráte peníze pro vylepšení zbrojního arsenálu, výstroje a schopnosti. s..

Earn to Die 2: Exodu..

Earn to Die 2: Exodus 2015 hra

Earn to die 2: exodus je pokračování úspěšné akční hry. verze earn to die 2015 je nabitá zombíky a rychlými ničivými auty. oc..

Sentry Knight Conque..

Sentry Knight Conquest hra

Sentry knight conquest je akční hra, kde dostanete důležitý úkol, který je třeba splnit. cestou ovšem musíte porazit hromady ..

Badass Inc

Badass Inc hra

Toto je akční hra s trochou retro nádechu, kde se vy jako nájemný stylový vrah interaktivně pokoušíte reagovat na věci, které..

G-Switch 2

G-Switch 2 hra

G-switch neboli gravitační změna je další z řady jednotlačítkových her, kde je třeba přeskakovat překážky měněním gravitace a..

Momentum Missile May..

Momentum Missile Mayhem 2015 hra

Momentum missile mayhem 2015 je vyzývající, rychlá, akčně strategická hra, v které je třeba užívat kolizní fyziku, k dosažení..

Project Borgs

Project Borgs hra

Tahle hra obsahuje 2000 misí, 30 žhavých karet, 33 prostředí a 12 droidů k odemčení. je to dynamická, vtipná, akční hra. epic..

Crazy Shark Ball 2

Crazy Shark Ball 2 hra

Zahrejte si tento šílený, barvami hýřící, akční pinball, který je plný různých předmětů, přes které sbíráte body a dostáváte ..

Mega gun

Mega gun hra

Ovládej své mega dělo, tak aby si sestřelil všechny nepřátelské lodě vetřelců, kteří útočí na zemi! musíš udělat co je v tvýc..
Poslední hledané hry našimi uživateli