čmuchanou hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší čmuchanou hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii čmuchanou hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Bunny Powertastic

Bunny Powertastic hra

Interaktivní dívčí hra bunny powertastic ti dá příležitost vystrojit svoji postavičku s tím nejstylovějším, co trendy nabízí...

Snail Bob 8: Island ..

Snail Bob 8: Island Story hra

Šnek bob je zpátky! tentokrát se dostal na ostrov plný kanibalů. je to již osmý díl herní série. vaším úkolem je provést šnek..

Penalty Shooters 2

Penalty Shooters 2 hra

Vyberte si svůj oblíbený tým a začněte soutěžit v zápasech tím, že se střídáte buď v chytání nebo střílení penalt. při hře ..

Color Carnage

Color Carnage hra

Se svýma laserovýma očima kupte hory mrtvol. buďte opatrní, neumožněte vašim nepřátelům vás zabít, nebo pohřbívat vaše mrtvé ..

Gyros: Saras Cooking..

Gyros: Saras Cooking Class hra

Interaktivní dívčí hra do mobilu s názvem gyros: saras cooking class tě naučí, jak se má správně připravit gyros. postupuj kr..

Upstream Kayak

Upstream Kayak hra

Překonejte nástrahy divoké řeky a dosáhněte požadovaného cíle. ovládání pomocí kláves se šipkami, mezerníkem skočte a čísly 1..

Polar Fishing

Polar Fishing hra

Zábavná oddychovka do mobilu polar fishing má dvě části. v první skládáte bloky se zmrzlými rybami a ve druhé skočíte z helik..

Hitstick Rebirth

Hitstick Rebirth hra

Mafie ovládla město a dusí všechny obyvatele. stal jsi se nájemným vrahem. tvým cílem v této hře je zabít všechny šéfy gangů...

Intruder: Combat Tra..

Intruder: Combat Training 2x hra

Bojová hra v desítkách různých levelech. pozor nepřátelští vojáci budou útočit ze všech stran. v některých levelech vám přijd..

Offroaders

Offroaders hra

Hrajte off-road závody, ve kterých porazíte ostatní soutěžící, sbírejte peníze na nákup nových vozů a vyzkoušejte nové a delš..

Boom Hockey

Boom Hockey hra

V této hře si budete užívat mini-golf, kulečník a hokej. dostaňte barevné puky do branek s co nejmenším počtem střel. jednotl..

War Story

War Story hra

Klasický model hry bránění pevnosti ve stylu age of war. v této hře musíte ubránit svou pevnost a zničit soupeře. k dispozici..

CiviBattle

CiviBattle hra

V této hře veďte římskou armádu proti nepřátelským vojskům. vyškolení vojáci budou potřebovat dostatek zdrojů a bude třeba zn..

Nervous Bot

Nervous Bot hra

Ve hře nervous bot si zahrajete na šikovného robota, který se musí dostat ven z místnosti. každá místnost má však určitá prav..

Siege Hero - Viking ..

Siege Hero - Viking Vengeance hra

Pokuste se najít slabá místa stojících konstrukcí, zničte zlé vikingy a zachraňte bezbranné vesničany. vaše zbraň bude mít om..

Gingerbread Circus 2

Gingerbread Circus 2 hra

V této hře střílejte zadané předměty a nezraňte vašeho asistenta. Čím víc se vám to podaří, tím lepší skóre budete mít. v kaž..

Bullet Phaze

Bullet Phaze hra

V této hře jste pixelová stvůrka. jednoho se otevře záhadný portál, který vycucne všechny pixelový stvůrky. budete schopni je..

Deadly Road Trip

Deadly Road Trip hra

Další zábavná silniční střílečka, hra připomíná earn to die. máte k dispozici různé dopravní prostředky. motorku, auto, autob..

Climbo

Climbo hra

Hra climbo vás překvapí hravostí s gravitací. Úkolem vaší postavičky je posbírat co nejvíce mincí a otevřít únikové dveře. do..

Warzone Getaway

Warzone Getaway hra

Pronikl jste americkou vojenskou základnou a ukradl cenné dokumenty. pokuste se uniknout a zachránit svůj život. hodně štěstí..

Solid Rider 2

Solid Rider 2 hra

Motokros jak má být. v této závodní moto hře musíte ukázat svoji dovednost řízení motorky. rozjeďte se a zdolejte nejrůznější..

The Royal Archers

The Royal Archers hra

Velice návyková hra, kde musíš ochránit svůj hrad před nájezdníky. musíš odolat těžké lukostřelbě, vrhaným kamenům, kouzlům č..

The One Fork Restaur..

The One Fork Restaurant DX hra

The one fork restaurant dx je postřehová hra, kde budete muset nakrmit vaše hosty jednou vidličkou, proto je důležité stihnou..

Knight Attack Castle..

Knight Attack Castle Defense hra

Vždy použij jiného rytíře, jak k obraně zámku, tak poté pro útok. odemkni lepší a větší rytíře. změň cestu svého rytíře buď n..

Solipskier

Solipskier hra

Zkuste si nakreslit nejvhodnější terén pro lyžaře. shromážděte bonusy a dostaňte chvályhodné skóre. hra se ovládá myší. hodně..

Penalty Fever 3D: Wo..

Penalty Fever 3D: World Cup hra

Penalty fever 3d: world cup je tu nejen pro všechny milovníky fotbalu. tvým úkolem je nastřílet nebo naopak pochytat penalty ..

Cactus Pinch

Cactus Pinch hra

Vaším úkolem v této zábavné mobilní hře pojmenované cactus pinch je kliknout na dva nebo více bloky stejné barvy a tím je i o..

Smashed Box

Smashed Box hra

Pravidla jsou jasná a lehká, splnit je, je však obtížnější. horní kostičkou musíte udeřit tu spodní. postupem se hra stěžuje ..

Bela Kovacs

Bela Kovacs hra

V této hře jste tajemný detektiv. vyšetřete brutální vraždu a snažte se chytit děsivého vraha, který je na útěku. shromažďujt..

Cover Orange: Journe..

Cover Orange: Journey Gangsters hra

Vandr roztomilého pomeranče pokračuje, dnes se však dostal do pěkný patálie se strašidelným mrakem, který na náš pomeranč chr..

Hansel and Gretel 2

Hansel and Gretel 2 hra

Druhá část této povedené hororové hry je příjemně překvapivá. stalo se několik náhod a vy jste nečekaně v hlubokém a začarova..

Black IV: Time of Re..

Black IV: Time of Revenge hra

Jste tajný agent, který musí vyčistit rozsáhlou budovu od nepřátelských bojovníků. v jednotlivých kancelářích budou ozbrojené..

New Star Soccer

New Star Soccer hra

To je fotbal hra, ve které budete budovat kariéru jako fotbalista. zlepšit své dovednosti a stát se úspěšným hráčem utkání. z..

Potion of Beauty

Potion of Beauty hra

Představte si, že jste ošklivá stará čarodějnice a pokuste se vymyslet lektvar, který vám dá mládí a krásu. budete kombinovat..

10 More Bullets

10 More Bullets hra

Vesmírné lodi útočí! máte k dispozici raketomet s deseti replikačními střelami. pokuste se vystřelit ve vhodný okamžik a pomo..
Poslední hledané hry našimi uživateli