hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Halloween Shooter

Halloween Shooter hra

V této hře si vyberte jednu ze tří postav (dracula, mumie a čaroděj) a dostaňte ji na správné místo. Čaroděj v hrnci, dracula..

Park My Car 2

Park My Car 2 hra

Zábavná hra do mobilu park my car 2, bude jako název říká výzvou, abyste ukázali své parkovací dovednosti. k dispozici je 15 ..

MegaCity

MegaCity hra

Vybudujte fungující město (domy, věznice, nemocnice, apod.). vaším cílem je získat alespoň 4 body. bavte se!

Bazooka Boy 3

Bazooka Boy 3 hra

Náš malý zlatokop s jeho bazukou je zpět. pomozte tomuto chlapci sestřílet ty kostky tak, aby mu to otevřelo cestu dále za je..

Fairy Cannon

Fairy Cannon hra

V této dívčí online střílečce do mobilu s názvem fairy cannon budeš mít za úkol vystřelovat barevné bubliny na ty se stejnou ..

Necronator

Necronator hra

Dokážete ovládnout a zničit svět? Budete postupovat od nejmenších vesnic, kde není hrozba velkého opevnění. Úsilí a schopnost..

Wheely 7: Detective

Wheely 7: Detective hra

Poté co byla vyloupená městská banka, na případ je nasazen detektiv malé červené autíčko wheely! zde musíš přijít na to, na c..

Reachin Pichin

Reachin Pichin hra

Pomozte malému pichinovi vyrůst a stát se netvorem s velmocí. skákejte a sbírejte peníze, které budou sloužit pro další upgra..

Undefeated Spider

Undefeated Spider hra

Zde se pokoušíte zabít pavouka, který na vás stejně jako vy na něj, neustále útočí. používejte hvězdy, které vylepšují schopn..

Metal Wall

Metal Wall hra

Tato hra je opravdu oříškem i pro ty nejzkušenější. přesnost a rychlost zde hrají opravdu velkou roli. cílem je dostat tyčku ..

Blacksmith Lab

Blacksmith Lab hra

Opravdu návyková klikací hra. nejde si pouze sednout a vyzkoušet. okamžitě chcete mít víc a víc! vylepšujte si svůj důl, inve..

Save the Drop

Save the Drop hra

Toto je pohodičková hra, kde se snažíš za minutu nachytat co nejvíce dešťových kapek. součástí jsou nebezpečí a power upy, k..

Knight Attack Castle..

Knight Attack Castle Defense hra

Vždy použij jiného rytíře, jak k obraně zámku, tak poté pro útok. odemkni lepší a větší rytíře. změň cestu svého rytíře buď n..

Zombidle

Zombidle hra

V této hře jste nekromanem, který se vyžívá v ničení lidských příbytků. za pomocníky k tomu používá za pomocníky lesní skřety..

Goat Mechanic

Goat Mechanic hra

Řídit dopravu je složitá záležitost. v této hře je všechno naopak. vaším úkolem je nechat nabourat co nejvíce aut. váš kamará..

The Company of Coppe..

The Company of Copperhill hra

Na začátku si vybereš partu svých bojovníků, se kterými se pak pouštíš do souboje proti různým druhům nepřátel. vyhraj soub..

Monster Craft 2

Monster Craft 2 hra

Velmi povedená strategie ve stylu age of ages. vytvořte bojovou jednotku z příšer. vydejte se na válečné tažení. musíte dobít..

Teleport Gun

Teleport Gun hra

Příběh medvídka mývala, který používá teleportační zbraň ke změně gravitace a se kterou se také může přesouvat na jiná místa...

Thunder Cars

Thunder Cars hra

Závodní hra plná adrenalinu. vaším úkolem je v jednotlivých závodech předjet všechny soupeře. Čím lepší umístění na trati tím..

Kingdom Creator

Kingdom Creator hra

Jaké je vaše vysněné místo k životu ? Navrhněte nádherné království, která vypadá, jako z pohádky. dívčí interaktivní mobilní..

Awesome Tanks

Awesome Tanks hra

V této hře jste nový policista, budete sestřelovat ostatní tanky, kupovat více nových zbraní, zlepšovat rychlost a chránit sv..

Halloween Tales

Halloween Tales hra

Nenech strašidla, zombíky a duchy, aby z tebe udělali jen další náhrobní kámen na tomto pustém místě. sbírej cukrátka, různé..

Kings Rush

Kings Rush hra

Království je v ohrožení. král má speciální bojový vůz, kterým porazí nepřátele. vystřel krále s jeho vozíkem. zlikviduj všec..

Super Drift 2

Super Drift 2 hra

Hra super drift je zpět. v druhém pokračování závodní hry vás čekají desítky nových tratí a nová auta. nastartujte váš sporťá..

Test Subject Blue

Test Subject Blue hra

Projděte složitý labyrint plný nástrah a nepřátel, zatímco vás budou vědci sledovat. ovládejte modrý enzym, sbírejte zlatou k..

Colourblind

Colourblind hra

Originální plošinová skákačka colourblind nabízí příjemně zpracovaný příběh, kdy se ocitnete v roli oční bulvy, která přijde ..

GrindCraft

GrindCraft hra

V interaktivní retro hře grindcraft s motivy minecraftu bude tvým úkolem naklikat suroviny potřebné pro získání lepších nástr..

Snow Tree

Snow Tree hra

S omezeným počtem vloček vytvořte vločkový strom a posbírejte co nejvíce dárků. za každý dar dostanete další vločky. hra se o..

Brave Bull

Brave Bull hra

Mobilní i počítačová hra brave bull je super zábava, kterou si zamilujete. tvým úkolem bude ve správném pořadí odpérovat jedn..

Selfcrifice

Selfcrifice hra

Byl jsi zaklet čarodějnicí na 666 dní. Šílíš z toho, že jsi neustále stíhán temnými silami. v jedné staré cikánské knize jsi ..

Sports Heads Football

Sports Heads Football hra

Jako nejpopulárnější hráči na světě, hrajte proti ostatním a vyhrajte šampionát. užijte si několik bonusů, které budou aktivo..

Super 4x4 Rally

Super 4x4 Rally hra

Vrhněte se za volant jednoho z těchto parádních monster trucků a pokuste se vyhrát tenhle šampionát. jestliže se chcete dosta..

Legends of Honor

Legends of Honor hra

Začněte svou cestu za dobrodružstvím. vytvořte si a nechte vzkvétat vaše království, v této strategické hře, kde stavíte budo..

Cartesian

Cartesian hra

Skupina mezihvězdných rypadel hledali nově objevenou planetku plnou vzácných nerostných ložisek. poté co ji našli, začali těž..

Viking Warfare

Viking Warfare hra

Vikingové útočí na británii. braňte svoje poklady a obyvatelstvo. netradiční tower defense hra, která vás bude bavit. stavte ..

Cardinal Quest 2

Cardinal Quest 2 hra

Oldschool styl rpg hry pro všechny vyznavače her na hrdiny. temná hra z dob dávnověku. vaším úkolem je projít obrovskou mapu...

Super Marshmallow Ki..

Super Marshmallow Kingdom hra

Stal jsi se dobře upečeným toastem. tvůj život není jednoduchý. všichni tě chtějí zničit. tvým úkolem je vyhnout se všem poad..

Zombie Night Madness..

Zombie Night Madness 2 hra

Další díl akční zombie hry je tady. opět musíte rozjet vaše nadupané auto. vaším úkolem je dojet co nejdál a zlikvidovat cest..

Wheely 3

Wheely 3 hra

Další díl hry wheely je tu! vaše milá, kterou jste našel ve druhém díle, vám dala záludný úkol. jako každá dívka je to parádn..

Dot Lock

Dot Lock hra

Logická hra ve které je cíl odemknutí zámku. musíte vyplnit celou plochu tak aby had končil v zámku. za každé zabrané pole do..

Slime Hook

Slime Hook hra

Postavičku zeleného mimozemšťana musíš dopravit do dveří do dalšího levelu. k dispozici máš zelené lano. zelené lano můžeš vy..

Mad Burger 2

Mad Burger 2 hra

Příprava hamburgerů pro vaše kamarády by vám šla. jak ale dostat hamburger na druhý konec ? Musíte ho tam hodit. a to není je..

Gibbets 4

Gibbets 4 hra

Jste jako robin hood. musíte pomáhat chudým. Šlechta chudý lid trestá. skoro všechny nevolníky chce oběsit za malichernosti. ..

Solid Rider 2

Solid Rider 2 hra

Motokros jak má být. v této závodní moto hře musíte ukázat svoji dovednost řízení motorky. rozjeďte se a zdolejte nejrůznější..

Puzzle Legends

Puzzle Legends hra

Máte rádi hádanky? V této puzzle hře musíte projít bludiště a posbírat mince. když všechny seberete můžete si otevřít dveře d..

Shop Empire Rampage

Shop Empire Rampage hra

Nákupní domy jsou dobré pro materialisty. nesmíte je mít rádi! staň se vandalem a znič je! máte několik útočných postaviček, ..

Red Warrior

Red Warrior hra

Vaši kamarádi jsou v nebezpečí. zlý nepřátelé je uvěznili. vaším úkolem je všechny vaše kamarády osvobodit. můžete skákat , š..

Tank Travel

Tank Travel hra

Jsi uzavřen v nepřátelském komplexu. jediné co tě může zachránit je tank. nasedni do tanku a dostaň se ven z komplexu. na ces..

The Champions 4 - Wo..

The Champions 4 - World Domination hra

Světový šampionát ve fotbale je zpět. další díl legendární sportovní hry vám přináší vylepšenou grafiku a dokonalé herní vlat..

Water Sons

Water Sons hra

Vaši kamarádi mají velkou žízeň. jsi od nich daleko ale můžeš jim hodit pytlík s vodou, aby se mohli napít. musí hodit vodu v..

Mighty Knight

Mighty Knight hra

Království je v ohrožení. král vás vyslal bránit vaše království. musíte pobít hordy nepřátelských padouchů. po každém vyhran..

Stealth Bound

Stealth Bound hra

Dostal jsi se do basy! naštěstí se ti naskytla možnost útěku. máš jen jednu šanci, tak se pokus z vězení utéct. musíte projít..

Super Strike of Rage

Super Strike of Rage hra

Jako finanční makléř musíte své firmě vydělávat hodně peněz. nadřízený vám blokuje práci a chce vás z práce bezdůvodně vyhodi..

How Dare You

How Dare You hra

Klasická arkáda ve stylu populární hry sonic nebo mario brothers. musí se svojí postvou dojít co nejdál. v cestě vám budou st..

Circus Level Pack

Circus Level Pack hra

Hra circus je zpátky na games.fm s dalším dílem. nové levely s možností předvést unikátní kaskadérské kousky vás pobaví. musí..

NY Rex

NY Rex hra

V této hře ovládáte rozzuřeného tyranosaura rexe. právě si se dostal do new york. musíš způsobit co největší poškození majetk..

Fishy Waters

Fishy Waters hra

Profesionální rybáři se při své práci nenudí. chytání ryb může být pro někoho velmi zábavné. staň se profesionálním rybářem. ..

Notebook Space Wars 2

Notebook Space Wars 2 hra

Klasické hry, které jsou podobné space invaders vždycky pobaví. v této luxusní hře s nezvyklou grafikou vás čeká 13 levelů v ..

Motor Beast

Motor Beast hra

Závodní hra s nadupanym monster truckem, který si můžete vytůnit podle svých potřeb. před sebou máte patnáct závodů. tak sešl..

Tricky Rick 2

Tricky Rick 2 hra

Robot ricki je v nesnázích. vy mu musíte pomoci posbírat všechny ztracené články baterií. až bude mít robot všechny baterie m..

Pixel Escape

Pixel Escape hra

Vlna lávy se valí na vaše pixelové kamarády. pomozte jim překonat všemožné překážky. v cestě stojí pixelům propasti, ostré tr..

2048

2048 hra

Dokážete pospojovat kostičky tak, aby jste vytvořil číslo 2048? Pokud se dotknou dvě stejná čísla, tak se sečtou. začínáte s ..

Warlords: Epic Confl..

Warlords: Epic Conflict hra

Temná doba středověku vás uvítá v této strategické hře. vypravte svoje udatné vojsko do nebezpečných bitev s okolními krvelač..

Spiderling

Spiderling hra

Probádejte podzemní komplexy v této tajuplné plošinovce. v roli roztomilého křečka se vydáte na dobrodružnou výpravu do střed..

Awesome Mushroom Hun..

Awesome Mushroom Hunter hra

Procházka po lese se změní v drama. dostaneš se do neznámého komplexu, kde na tebe útočí roboti. seber rychle zbraně a pokus..

Epic Boss Fighter

Epic Boss Fighter hra

Mimozemští bossové chtějí ovládnout planetu. musíte jim v tom zabránit. Útočí na vás se svojí pěchotou. po každém kole můžete..

Tinysasters 2: rise ..

Tinysasters 2: rise of the nexus hra

Nová lidská civilizace právě vzniká. staňte se tahounem nového lidského pokolení. máte před sebou spoustu úkolů při vývoji no..

Loot Heroes

Loot Heroes hra

Hraj naši novu rpg hru loot heroes. v této hře musíš bojovat proti nebezpečným příšerám z podzemí. podzemní bludiště je plné ..

Bomb It 7

Bomb It 7 hra

Bomberman je legendární hra. nyní je tady pokračování hry bomb it, tento díl je již sedmý. v desítkách různých arén vás čekaj..

Defence of the Portal

Defence of the Portal hra

Zachraňte svůj tranzitní portál před nájezdy nepřátel. Útočící příšery vás budou chtít zlikvidovat. váš arzenál můžete doplni..

Super Sneak

Super Sneak hra

Našel si svojí lásku. chystáte se na svatbu, ale tvoje milá vymyslela velkou spoustu věcí které potřebujete. co dělat, peníze..

2014 World Cup

2014 World Cup hra

Mistrovství světa ve fotbale právě začíná. vyberte si svůj národní fotbalový tým. vyberte nejlepší hráče a vyhrajte jednotliv..

Solandia Uprising

Solandia Uprising hra

Strategická hra ve stylu age of war. solandské království ovládl krutý tyran. vaším úkolem je osvobodit celou zem od tohot kr..

Colony Defenders 2

Colony Defenders 2 hra

Strategické hry se scifi tématikou nikdy neomrzí. stal jsi se velitelem vojenské základny na vzdálené planetě. tvým úkolem je..

Vehicles 3: Car Toons

Vehicles 3: Car Toons hra

Zábavná hra s auty. vaším úkolem je odstranit z herní plochy všechny zlá auta. pozor nesmíte poškodit žádné z dobrých aut. do..

Crazy Golfish

Crazy Golfish hra

Golf je skvělá hra. tento netradiční model golfu vás pobaví. musíte odpálit rybičky do akvárka s vodou. pokuste se zahrát min..

Moto X Dare Devil

Moto X Dare Devil hra

Kaskadérské motorky jsou zpět v nové verzi. nastartuj svůj stroj a ukaž nejlepší kousky na své mašině přihlížejícímu publiku...

Forbidden Arms

Forbidden Arms hra

Jsi udatný samuraj! potřebuješ vyřešit záhadu legendárního ztraceného meče. na cestě za ztraceným mečem musíš zlikvidovat hor..

Jelly Cannon

Jelly Cannon hra

V této hře musíte spojit všechny žluté bubliny. k dispozici máte dělo s modrými bublinami. pokuste se použít co nejméně střel..

Magical Glory

Magical Glory hra

Jste udatný obránce pevnosti. máte k dispozici luk se šípy a š útočná kouzla. chraňte sebe a svou pevnost před hordami útoční..

Age of Wonder

Age of Wonder hra

Znáte historii egypta? Musíte starověké egypťany naučit pár věcí o jejich historii. v každém levelu musíte hodit svitek na př..

Dino Shift 2

Dino Shift 2 hra

Dinousaři opět potřebují pomoci s přežitím. ovládáte dinosaura, který může měnit barvu. musíte sesbírat všechny barevné bloky..

Amigo Pancho 4

Amigo Pancho 4 hra

Mexický chlapík s balónky je zase na cestě. musíte mu pomoci překonat překážky v jednotlivých sektorech. chlapík musí proletě..

Earth Taken 2

Earth Taken 2 hra

Mimozemšťané zaůtočili na zemi a vítězí. již jenom pár lidí je na živu. vy jste jedním z těch co přežili. vaším ůkolem je naj..

Feed us Pirates

Feed us Pirates hra

Piraňa je zpátky ve hře. musíte nasytit její krvežíznivost. v okolí vašeho ostrova je spousta pirátů. musíte je všechny rozko..
Poslední hledané hry našimi uživateli