hry zdarma

Neváhejte a hrajte naše nejlepší hry zdarma. Všechny hry jsou od nejlepších světových producentů flashových online her a jsou listovány v kategoriích. Vybranné hry jsou odpovídající kategorii hry zdarma. Přestaňte ztrácet čas a začněte hrát naše online hry zdarma!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.

Doodle God 2

Doodle God 2 hra

Jaký je váš úkol, v této druhé části stvoření světa? Jste bůh. začněte se 4 základními prvky a najděte všech 192 zbývajících ..

Liquid Measure 2

Liquid Measure 2 hra

Máte rádi vodu? Zahrajte si tuto hru! cílem je zaplnit celou nádobu k hrdlu a neztratit ani kapku vody. někdy je to složité a..

Candy Land

Candy Land hra

V candy land tě zaměstnají v rušné cukrárně, kde budeš chystat dorty dle zadaných receptů. aby to nebylo zas tak jednoduché, ..

Tug War 2

Tug War 2 hra

Připravte se na přetahovanou. v této hře pro dva, kdy si zazápasíte buď s kamarádem nebo s počítačem. kdo koho přetáhne na tu..

GRAND ADVENTURE!

GRAND ADVENTURE! hra

Hra plná překvapení grand adventure na první pohled vypadá obyčejně díky jednoduché grafice, později však začnete prožívat sk..

Infectonator: Surviv..

Infectonator: Survivors hra

Klasická postapokalyptická hra na přežití. zombíci opět zaútočili na zemi a snaží se zničit veškerý život. parta přeživších s..

Ninja Cannon Retalia..

Ninja Cannon Retaliation hra

Ninjové jsou vaše armáda. vystřelte ninju z kanónu. musíte trefit všechny tajemné démony. pokud se vám podaří sestřelit staré..

Prizma Puzzle Challe..

Prizma Puzzle Challenges hra

Toto je nová část "prizma puzzle" hry. musíte sbírat všechny hvězdy s minimálním počtem tahů a dosáhnout cíl. máte omezený po..

Fireflies

Fireflies hra

Fireflies je příjemná oddechová hra, kde skládáte tři a více stejné světlušky dohromady. hra je velice povedeně zpracována gr..

Death vs Monstars 2

Death vs Monstars 2 hra

Zkuste zlikvidovat všechny příšery. dokonce i po neúspěšných pokusech si můžete koupit upgrady, které zvýší vaši vytrvalost, ..

Top Defense

Top Defense hra

V této hře ovládejte speciální vesmírnou stanici a likvidujte všechna příchozí vozidla. existuje spousta různých zbraní a upg..

Roller Rider

Roller Rider hra

Zahrajte si tuto vychytanou závodní hru. ve vašem nadupaném závodním speciálu musíte porazit všechny protivníky. závodní traŤ..

Catchy Orbit

Catchy Orbit hra

Vesmírná střílečka pro dlouhé večery. máte za úkol vytvořit řetězovou reakci a trefit okolní planetky. v každém levelu musíte..

Potty Racers 3

Potty Racers 3 hra

Leťte tak dlouho, jak je to možné v několika destinacích. začnete s mobilním wc a skončíte se super jet. k dispozici je řada ..

Super Wicked Awesome

Super Wicked Awesome hra

V této bláznivé hře zničte nepřátele a sbírejte nové zbraně. porazte vikingy s brokovnicí, nebo kovboje se správnou puškou. h..

Transcopter

Transcopter hra

V této hře budete ovládat přepravní vrtulník. vaším úkolem je dovést co největší množství pasažerů ze startovního bodu až do ..

Shore Siege 2

Shore Siege 2 hra

Braňte svou pevnost a chraňte cennou kořist. postavte obranné věže, vylepšujte zbraně vašich pirátů, stavějte nové ropné vrty..

Horror Plant 2

Horror Plant 2 hra

Hororová květina je zpět. infiltrujte se do domu ze stromu a zlikvidujte všechny skřítky, kteří se vám v této adventuře připl..

Sequence

Sequence hra

Toto je logická hra, kde si procvičíte svoji paměť. sledujte zvýrazněné čtverečky a okamžitě zopakujte jejich posloupnost. kd..

Barbarian Hunter

Barbarian Hunter hra

Ochraň všechny panny před napadajícími barbarskými bojovníky. braň svoji základnu tak dlouho, jak je to jen možné! poodemykej..

Rogan the Swordmaster

Rogan the Swordmaster hra

Svět je v ohrožení! pomocí pekelné brány vstupují do našeho klidného světa zlé síly. jste schopný je zastavit? Nepřátelé jsou..

Mike Shadow I Paid F..

Mike Shadow I Paid For It hra

Budete se zlobit s nápojovým automatem, pokud ztratíte své mince a nedostanete nápoj. bavte se!

Cut the Rope: Time T..

Cut the Rope: Time Travel hra

Připoj se k om nomovi na jeho zábavné cestě časem, kde nachází spoustu lahodných sladkostí pro jeho předky. stříhej provázky..

Firebug 2

Firebug 2 hra

Jako bezmocný "firebug", který nevědomě zapálí vše, sbírejte fazole a projděte všechna kola. hra se ovládá šipkami a mezerník..

Defend US! 2

Defend US! 2 hra

Defend us! 2 je retro tower defense hra, kde budete stavět věže na ochranu své pevnosti. nenechte protivníka proniknout, díky..

Gravity Driver

Gravity Driver hra

Závodní auto se skvělou aerodynamikou. nastartujte auto a rozjeďte se po náročné trati plné překážek. tato 3d hra vás posadí ..

Takeover

Takeover hra

Stavějte budovy (farmy, doly a magické obelisky), vlak silných bojovníků a převezměte kontrolu ve všech ostatních oblastech. ..

Deterministic Dungeon

Deterministic Dungeon hra

Zde jste se stali náhodným voličem čísel, a váš téměř náhodný výběr určuje směr této hry. a to již od výběru postavičky přes ..

The Kaldaren War

The Kaldaren War hra

Použij své uhybací a střílející schopnosti ke zničení nepřítele. použij až 3 různé zbraně najednou a vytvoř si své nejvyšší s..

Sheriff Lombardooo

Sheriff Lombardooo hra

Jste šerifem v zapadlé části divokého západa. vaše jméno je lambardooo. bandité se rozhodli vykrást vaši banku. ubraňte banku..

All We Need Is Brain..

All We Need Is Brain 2  hra

V této hře strategicky vyplňte místo s voňavým mozkem a přilákejte masožravé ošklivé zombie do pasti. pokud nemůžete vést běž..

In Ruin V2

In Ruin V2 hra

Svět je opět zamořen zombíkama a ty jsi zůstal jako jediný, aby jsi čelil jejich útokům. braňte se, zatímco sbíráte životy. c..

Deep Sea Hunter 2

Deep Sea Hunter 2 hra

Ponorka a průzkum podmořského světa je tu zpět. vaším úkolem je prozkoumat všechny části oceánu. zkuste se dostat s ponorkou ..

Three Matches

Three Matches hra

Matematické úlohy jsou jedny z nejoblíbenějších her. pokud vás matika baví, tak tato hra je přesně pro vás. vaším úkolem je s..

Pixel Zombies

Pixel Zombies hra

Zombie apokalypsa pohltila svět. vy jako ostřelovač, musíte pomoci ochránit to poslední město na světě, které ještě zombíci n..

Cardinal Quest 2

Cardinal Quest 2 hra

Oldschool styl rpg hry pro všechny vyznavače her na hrdiny. temná hra z dob dávnověku. vaším úkolem je projít obrovskou mapu...

Super Marshmallow Ki..

Super Marshmallow Kingdom hra

Stal jsi se dobře upečeným toastem. tvůj život není jednoduchý. všichni tě chtějí zničit. tvým úkolem je vyhnout se všem poad..

Zombie Night Madness..

Zombie Night Madness 2 hra

Další díl akční zombie hry je tady. opět musíte rozjet vaše nadupané auto. vaším úkolem je dojet co nejdál a zlikvidovat cest..

Wheely 3

Wheely 3 hra

Další díl hry wheely je tu! vaše milá, kterou jste našel ve druhém díle, vám dala záludný úkol. jako každá dívka je to parádn..

Dot Lock

Dot Lock hra

Logická hra ve které je cíl odemknutí zámku. musíte vyplnit celou plochu tak aby had končil v zámku. za každé zabrané pole do..

Slime Hook

Slime Hook hra

Postavičku zeleného mimozemšťana musíš dopravit do dveří do dalšího levelu. k dispozici máš zelené lano. zelené lano můžeš vy..

Mad Burger 2

Mad Burger 2 hra

Příprava hamburgerů pro vaše kamarády by vám šla. jak ale dostat hamburger na druhý konec ? Musíte ho tam hodit. a to není je..

Gibbets 4

Gibbets 4 hra

Jste jako robin hood. musíte pomáhat chudým. Šlechta chudý lid trestá. skoro všechny nevolníky chce oběsit za malichernosti. ..

Solid Rider 2

Solid Rider 2 hra

Motokros jak má být. v této závodní moto hře musíte ukázat svoji dovednost řízení motorky. rozjeďte se a zdolejte nejrůznější..

Puzzle Legends

Puzzle Legends hra

Máte rádi hádanky? V této puzzle hře musíte projít bludiště a posbírat mince. když všechny seberete můžete si otevřít dveře d..

Shop Empire Rampage

Shop Empire Rampage hra

Nákupní domy jsou dobré pro materialisty. nesmíte je mít rádi! staň se vandalem a znič je! máte několik útočných postaviček, ..

Red Warrior

Red Warrior hra

Vaši kamarádi jsou v nebezpečí. zlý nepřátelé je uvěznili. vaším úkolem je všechny vaše kamarády osvobodit. můžete skákat , š..

Tank Travel

Tank Travel hra

Jsi uzavřen v nepřátelském komplexu. jediné co tě může zachránit je tank. nasedni do tanku a dostaň se ven z komplexu. na ces..

The Champions 4 - Wo..

The Champions 4 - World Domination hra

Světový šampionát ve fotbale je zpět. další díl legendární sportovní hry vám přináší vylepšenou grafiku a dokonalé herní vlat..

Water Sons

Water Sons hra

Vaši kamarádi mají velkou žízeň. jsi od nich daleko ale můžeš jim hodit pytlík s vodou, aby se mohli napít. musí hodit vodu v..

Mighty Knight

Mighty Knight hra

Království je v ohrožení. král vás vyslal bránit vaše království. musíte pobít hordy nepřátelských padouchů. po každém vyhran..

Stealth Bound

Stealth Bound hra

Dostal jsi se do basy! naštěstí se ti naskytla možnost útěku. máš jen jednu šanci, tak se pokus z vězení utéct. musíte projít..

Super Strike of Rage

Super Strike of Rage hra

Jako finanční makléř musíte své firmě vydělávat hodně peněz. nadřízený vám blokuje práci a chce vás z práce bezdůvodně vyhodi..

How Dare You

How Dare You hra

Klasická arkáda ve stylu populární hry sonic nebo mario brothers. musí se svojí postvou dojít co nejdál. v cestě vám budou st..

Circus Level Pack

Circus Level Pack hra

Hra circus je zpátky na games.fm s dalším dílem. nové levely s možností předvést unikátní kaskadérské kousky vás pobaví. musí..

NY Rex

NY Rex hra

V této hře ovládáte rozzuřeného tyranosaura rexe. právě si se dostal do new york. musíš způsobit co největší poškození majetk..

Fishy Waters

Fishy Waters hra

Profesionální rybáři se při své práci nenudí. chytání ryb může být pro někoho velmi zábavné. staň se profesionálním rybářem. ..

Notebook Space Wars 2

Notebook Space Wars 2 hra

Klasické hry, které jsou podobné space invaders vždycky pobaví. v této luxusní hře s nezvyklou grafikou vás čeká 13 levelů v ..

Motor Beast

Motor Beast hra

Závodní hra s nadupanym monster truckem, který si můžete vytůnit podle svých potřeb. před sebou máte patnáct závodů. tak sešl..

Tricky Rick 2

Tricky Rick 2 hra

Robot ricki je v nesnázích. vy mu musíte pomoci posbírat všechny ztracené články baterií. až bude mít robot všechny baterie m..

Pixel Escape

Pixel Escape hra

Vlna lávy se valí na vaše pixelové kamarády. pomozte jim překonat všemožné překážky. v cestě stojí pixelům propasti, ostré tr..

2048

2048 hra

Dokážete pospojovat kostičky tak, aby jste vytvořil číslo 2048? Pokud se dotknou dvě stejná čísla, tak se sečtou. začínáte s ..

Warlords: Epic Confl..

Warlords: Epic Conflict hra

Temná doba středověku vás uvítá v této strategické hře. vypravte svoje udatné vojsko do nebezpečných bitev s okolními krvelač..

Spiderling

Spiderling hra

Probádejte podzemní komplexy v této tajuplné plošinovce. v roli roztomilého křečka se vydáte na dobrodružnou výpravu do střed..

Awesome Mushroom Hun..

Awesome Mushroom Hunter hra

Procházka po lese se změní v drama. dostaneš se do neznámého komplexu, kde na tebe útočí roboti. seber rychle zbraně a pokus..

Epic Boss Fighter

Epic Boss Fighter hra

Mimozemští bossové chtějí ovládnout planetu. musíte jim v tom zabránit. Útočí na vás se svojí pěchotou. po každém kole můžete..

Tinysasters 2: rise ..

Tinysasters 2: rise of the nexus hra

Nová lidská civilizace právě vzniká. staňte se tahounem nového lidského pokolení. máte před sebou spoustu úkolů při vývoji no..

Loot Heroes

Loot Heroes hra

Hraj naši novu rpg hru loot heroes. v této hře musíš bojovat proti nebezpečným příšerám z podzemí. podzemní bludiště je plné ..

Bomb It 7

Bomb It 7 hra

Bomberman je legendární hra. nyní je tady pokračování hry bomb it, tento díl je již sedmý. v desítkách různých arén vás čekaj..

Defence of the Portal

Defence of the Portal hra

Zachraňte svůj tranzitní portál před nájezdy nepřátel. Útočící příšery vás budou chtít zlikvidovat. váš arzenál můžete doplni..

Super Sneak

Super Sneak hra

Našel si svojí lásku. chystáte se na svatbu, ale tvoje milá vymyslela velkou spoustu věcí které potřebujete. co dělat, peníze..

2014 World Cup

2014 World Cup hra

Mistrovství světa ve fotbale právě začíná. vyberte si svůj národní fotbalový tým. vyberte nejlepší hráče a vyhrajte jednotliv..

Solandia Uprising

Solandia Uprising hra

Strategická hra ve stylu age of war. solandské království ovládl krutý tyran. vaším úkolem je osvobodit celou zem od tohot kr..

Colony Defenders 2

Colony Defenders 2 hra

Strategické hry se scifi tématikou nikdy neomrzí. stal jsi se velitelem vojenské základny na vzdálené planetě. tvým úkolem je..

Vehicles 3: Car Toons

Vehicles 3: Car Toons hra

Zábavná hra s auty. vaším úkolem je odstranit z herní plochy všechny zlá auta. pozor nesmíte poškodit žádné z dobrých aut. do..

Crazy Golfish

Crazy Golfish hra

Golf je skvělá hra. tento netradiční model golfu vás pobaví. musíte odpálit rybičky do akvárka s vodou. pokuste se zahrát min..

Moto X Dare Devil

Moto X Dare Devil hra

Kaskadérské motorky jsou zpět v nové verzi. nastartuj svůj stroj a ukaž nejlepší kousky na své mašině přihlížejícímu publiku...

Forbidden Arms

Forbidden Arms hra

Jsi udatný samuraj! potřebuješ vyřešit záhadu legendárního ztraceného meče. na cestě za ztraceným mečem musíš zlikvidovat hor..

Jelly Cannon

Jelly Cannon hra

V této hře musíte spojit všechny žluté bubliny. k dispozici máte dělo s modrými bublinami. pokuste se použít co nejméně střel..

Magical Glory

Magical Glory hra

Jste udatný obránce pevnosti. máte k dispozici luk se šípy a š útočná kouzla. chraňte sebe a svou pevnost před hordami útoční..

Age of Wonder

Age of Wonder hra

Znáte historii egypta? Musíte starověké egypťany naučit pár věcí o jejich historii. v každém levelu musíte hodit svitek na př..

Dino Shift 2

Dino Shift 2 hra

Dinousaři opět potřebují pomoci s přežitím. ovládáte dinosaura, který může měnit barvu. musíte sesbírat všechny barevné bloky..

Amigo Pancho 4

Amigo Pancho 4 hra

Mexický chlapík s balónky je zase na cestě. musíte mu pomoci překonat překážky v jednotlivých sektorech. chlapík musí proletě..

Earth Taken 2

Earth Taken 2 hra

Mimozemšťané zaůtočili na zemi a vítězí. již jenom pár lidí je na živu. vy jste jedním z těch co přežili. vaším ůkolem je naj..

Feed us Pirates

Feed us Pirates hra

Piraňa je zpátky ve hře. musíte nasytit její krvežíznivost. v okolí vašeho ostrova je spousta pirátů. musíte je všechny rozko..
Poslední hledané hry našimi uživateli