Hole In One hra

I když název této hry zní golfově, jediné co mají společného je, že se musíte trefit někam míčkem a zde se trefujete do nádrže s vodou. Kolikrát se dokážete bez chyby trefit vy? Čím více odrazů, tím více bodů.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Hole In One hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Andys Golf

Andys Golf hra

Zahraj si tuhle golfovou hru a zkus projít tímto hřištěm s nejnižším počtem odpalů. povede se ti překonat různé druhy překáže..

Flight

Flight hra

Všechno to začalo v jednom anglickém domě, kde žila malá holčička bez své matky. napsala ježíškovi a hodila své přání na papí..

Hello Worlds

Hello Worlds hra

In hello worlds wirst du eine interesante parallelwelt entdecken. für ein erfolgreiches ende des levels mußt du alle münzen ..

Transmorpher 3

Transmorpher 3 hra

Parta roztomilých mimozemšťanů má za úkol projít až na konec pyramidy. ve hře máte tři postavy. každá postava má jiné speciál..

Missile Strike

Missile Strike hra

V obranné hře missile strike budete řídit raketu, která musí zasáhnout mimozemskou příšeru a tím ji zlikvidovat. navádění rak..

Gem Golf 2

Gem Golf 2 hra

Sportovní online hra s názvem gem golf 2 prověří tvé přesné míření. dostaň míček do jamky s nejmenším počtem úderů a získejte..

Just Golf

Just Golf hra

Golf má spoustu lidí rádo. tato skvělá hra vás dostane do golfového světa. vaším úkolem je vyhrát desítky golfových levelů, k..

Where is 2016?

Where is 2016? hra

V této puzzle hře děláte pouze jediné a to, že hledáte vypínače a klíče. jakmile najdete všechny jednom kole, vracíte zpět na..
Poslední hledané hry našimi uživateli