Happy Builder hra

V této hře budete pracovat s jeřábem. Vezměte si blok a umístěte jej v co nejkratším čase na správném místě. Všechny bloky jsou zatarasený na chvíli. Hodně štěstí!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Happy Builder hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Monkey GO Happy Xmas..

Monkey GO Happy Xmas Time hra

Monkey go happy je tu s vánoční verzí zpátky. vaším úkolem je najít všechny vánoční dárky. musíte vyřešit několik tajuplných ..

Monkey GO Happy: Wes..

Monkey GO Happy: Western hra

Máte rádi opičky? Populární hra monkey go happy je tu zpět. tento díl hry monkey go happy vás dostane na divoký západ. vyřešt..

Monkey GO Happy: Wes..

Monkey GO Happy: Western 2 hra

Divoký západ byl plný zlata a banditů. v dalším pokračování hry monkey goes happy z divokého západu si užijete. vyřešte všech..

Monkey GO Happy: Tal..

Monkey GO Happy: Talisman hra

Monkey goes happy s novým tajemným dobrodružstvím. zkuste vyřešit zapeklitou hádanku. najděte talisman a opravte ho. tato hra..

Monkey Go Happy Lepr..

Monkey Go Happy Leprechauns hra

A monkey go happy jsou to opět s dalším zeleným pokračováním. vypadáto že opička se ztratila v irsku. všude samý skřítek a op..

Monkey Go Happy Ninj..

Monkey Go Happy Ninjas hra

Monkey go happy tentokrát v japonsku. všude samý ninja a samuraj. dejte si pozor! vyřešte všechny složité hádanky a posbírejt..

Happy Wheels

Happy Wheels hra

Zahrajte si tuto brutální závodní hru a udělejte jen jednu věc - přežijte a vyhrajte! máte na výběr ze tří různých postav s v..

Monkey Go Happy 3

Monkey Go Happy 3 hra

Klikejte na různé předměty pro rozveselení smutné opičky. Čím méně kliknutí, tím lépe. hodně štěstí!

Happy Dead Friends

Happy Dead Friends hra

Povzbuďte všechny zombie, kostlivce a další bytosti! postavte je vhodně do formace, aby všichni měli spojené ruce(jeden z nic..

Slice of life

Slice of life hra

Použijte svou fantazii. jako v pohádce, mladý princ porazí mnoho nepřátel a zachrání krásnou princeznu. ale brzy začne příběh..
Poslední hledané hry našimi uživateli