Goal Keeper Premier hra

Tohle je pěkný fotbal. Vyberte si třídu šampionátu, svůj tým a chyťte devět kopů. Odražením míče dostanete 1 bod. Chycením míče dostanete 2 body. Pokud dostanete 3 body, bodujete. Buďte skutečný brankář. Bavte se!


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Goal Keeper Premier hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Football Heads 2014 ..

Football Heads 2014 Premier League hra

Fotbal, který vás pobaví. tato hra je cover verzí herní série sports heads. máte rádi anglickou fotbalovou ligu? Zahrajte si ..

Brave Kings

Brave Kings hra

Vaším úkolem je osvobodit království tím, že zabije královskou rodinu šípy a kameny. budete muset nastavit správný úhel, sílu..

D.Slide

D.Slide hra

Získejte herní talisman do cílového pole. můžete přesunout jednotlivé kusy. existuje jen jeden způsob, jak dosáhnout svého cí..

Prizma Puzzle Challe..

Prizma Puzzle Challenges hra

Toto je nová část "prizma puzzle" hry. musíte sbírat všechny hvězdy s minimálním počtem tahů a dosáhnout cíl. máte omezený po..

Mad Bombs

Mad Bombs hra

Toto je další dělová hra s jedním rozdílem. bohužel dělo má neodstranitelnou závadu. s hořící pochodní odpalte bombu tak rych..

Big Bucks

Big Bucks hra

V této hře je vaším cílem shromáždit co největší množství peněz a nechat všechny ostatní hráče zbankrotovat. tohoto cíle může..

Building Blaster 2 PP

Building Blaster 2 PP hra

Jděte do toho a zkuste 50 nových úrovní, které jste si sami vytvořili. vaším cílem je zničit stávající budovu pod určitou úro..

Dead Drunk

Dead Drunk hra

V této hře jste pomocníkem. vaším cílem je dostat opilého malého muže v pořádku domů. podél cesty budete čelit obvyklým nástr..

Stealing the Diamond

Stealing the Diamond hra

Pomozte chlapíkovi ukrást obrovský diamant. k dosažení cíle existuje mnoho různých způsobů, jak je všechny najít. bavte se!..

Alienocalypse

Alienocalypse hra

V této hře budete patřit k mimozemské civilizaci a vaším cílem je zkusit ovládnout život na modré planetě, planetě zemi. poka..
Poslední hledané hry našimi uživateli