Epic City Builder 3 hra

Je tu další pokračování této Epic City builder série a s ním i stavba města postavená na bázi her SimCity. Postavte se do role budovatele města, který rozhodne, kterým směrem se jeho město vydá. Stavte továrny, rezidence, nákupní centra a infrastrukturu. Pokud se Vám bude dařit, populace a hodnota Vašeho města poroste.


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Epic City Builder 3 hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

City Siege 3: Jungle..

City Siege 3: Jungle Siege hra

V této hře osvoboďte rukojmí, a s 15 různými jednotkami zabijte teroristy(špión, sniper, atd.). taktiky, které vyberete, jsou..

Epic War 5

Epic War 5 hra

Zahrajte si 5 část "epic war" série a zvolte 3 znaky (každý s jejich vlastním jedinečným příběhem), 30 jednotek a 70 dovednos..

City Siege

City Siege hra

Město je v rukou nepřátelské armády. budete potřebovat osvobodit všechny rukojmí a zabít zbývající padouchy. nepřátele na vás..

Epic War 4

Epic War 4 hra

Čtvrtý díl série "epic war" obsahuje mnoho nových funkcí a 5 unikátních hrdinů, 12 kol, 20 různých jednotek a mnoho dalších p..

3 Slices

3 Slices hra

Řezejte červené objekty a nechte je spadnout z obrazovky. v každém kole budete mít pouze 3 zkušební řezy. splňte úkol alespoň..

The Last Stand - Uni..

The Last Stand - Union City hra

V této akční zombie střílečce přežijte, střílejte a prozkoumejte union city. pokud budete hrát "survivor mode", budete muset ..

Strategy Defense 3.5

Strategy Defense 3.5 hra

Verteidige deine stadt gegen eine feindliche invasion. dir stehen drei verschiedene einheiten zur verfügung. wenn du weiter..

City Siege 4 alien s..

City Siege 4 alien siege hra

Vynikající střílečka city siege 4 je dalším pokračováním úspěšné herní série,kde se přeneste se na neznámou planetu kdesi v h..

Mad Trucker 3

Mad Trucker 3 hra

V této závodní hře zvané mad trucker 3 se jako šílený řidič kamionu snažíte dosáhnout nejrychleji vzdálenost 100 mil. střílet..

Shop Empire 3

Shop Empire 3 hra

Strategie s budováním obchodních center jsou velmi populární. přinášíme 3. díl hry shop empire. tentokrát se děj hry odehrává..
Poslední hledané hry našimi uživateli