Earth Taken 2 hra

Mimozemšťané zaůtočili na zemi a vítězí. Již jenom pár lidí je na živu. Vy jste jedním z těch co přežili. Vaším ůkolem je najít další lidi, kteří přežili. Najděte zbraně a jídlo ! Postřílejte co nejvíc ufonů a pokuste se zabránit konci lidské populace. Ovládání: šipky,A,S,E,Q,R


Navštivte Google+
a Facebook stránky.
Velikost hry: Mini | Malá | Střední | Velká


Další hry zdarma

Máme několik podobných her jako Earth Taken 2 hry zdarma . Podívejte se na herní tipy níže.

Sift Heads Assault 2

Sift Heads Assault 2 hra

V pokračování hry sift heads assault 2 budete bojovat proti novým a lepším soupeřům. ovládání: přesun - arrow, mezerník - akc..

Warlords 2: Rise of ..

Warlords 2: Rise of Demons hra

Zahrajte si fantasy strategii a dobij všechny země v benerilu. hra obsahuje 54 různých jednotek, speciální útoky a kola. možn..

Skywire 2

Skywire 2 hra

Projeďte se svou kabinou záludnou lanovou dráhu a dopravte cestující bezpečně do cíle. hru můžete hrát ve dvou na jednom pc. ..

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 hra

Toto je legendární létací hra. v první části jsme poslali tučňáka do nemocnice. teď jsme v 2 části! pojďme letět s drakem. po..

Home Sheep Home 2

Home Sheep Home 2 hra

V této hře budete ovládat tři ovečky, které vypadají jako shawn. ovce musí perfektně společně fungovat, jinak nebudete moct p..

Spectromancer 2

Spectromancer 2 hra

V této karetní hře porazte svého soupeře pomocí kouzelných karet. karty jsou rozděleny do několika kategorií: oheň, voda, vzd..

The Suspense 2

The Suspense 2 hra

Jednotlivá kola dokončete příslušným přepínáním mezi 2 různými časy. přesuňte bedny, sbírejte klíče a vyhněte se nástrahám. o..

Earn to Die 2012 par..

Earn to Die 2012 part 2 (Year 2014) hra

Earn to die 2012 part 2 (jinak také earn to die 2014) je tu opět z krvavou jízdou plnou nadupaných aut a zombie. tentokrát má..

Tesla Defense 2

Tesla Defense 2 hra

Další díl tower defense hry tesla defense je tu. opět musíte pomoci známému vědci jménem tesla. braňte jeho vynálezy před úto..

Rise of the Titans 2

Rise of the Titans 2 hra

Monstra jsou zpět. vyberte si svoje monstrum. vaším úkolem je zlikvidovat lidskou populaci široko daleko. v každém levelu mát..
Poslední hledané hry našimi uživateli